Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony najemnik
Autor Wiadomość
Pily 

Podziękowania: 1/6
Wysłany: 2009-12-26, 01:39   Ulubiony najemnik

Jak w temacie, jaki jest Wasz ulubiony najemnik?

Moim jest Magic, za całokształt.

Zdrowie: 95
Zwinność: 99
Zręczność: 98
Siła: 92
Dowodzenie: 16
Inteligencja: 80
Poziom doświadczenia: 05
Umiejętności strzeleckie: 94
Umiejętności mechaniczne: 78
Materiały wybuchowe: 48
Umiejętności medyczne: 8

Umiejętności:
Otwieranie zamków, skradanie

Dobry portret, głos, teksty, staty, umiejętności. Wadą jest cena, ale jest jej warty, wszechstronny, no może prócz medycyny, natomiast zamek każdy otworzy, w którym jest możliwość otworzenia za pomocą wytrychów. Minę zawsze wykryje, skrada się bezszelestnie. Jest silny, w miarę szybko zdobywa punkty. Do szkolenia samoobrony się nie nadaje, bo od tego jak najbardziej nie jest. Umiejętności posiada bardzo przyszłościowe, otwieranie zamków jest niezbędne podczas gry, bardzo ją ułatwia. Skradanie się + jego zwinność + noc + kamuflaż + broń z tłumikiem = współczesny cichy zabójca.
Kto nie próbował nim grać, jak najbardziej polecam.
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2012-06-21, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2009-12-26, 12:41   

Moim faworytem jest Shadow - jedyny najemnik, któremu wystarczy kawałek krzaka, by stać się niewidzialnym. Kiedyś zdobiłem eksperyment w Drassen. Umieściłem go w trawie na środku lokacji i otworzyłem ogień najemnikiem kawałek dalej. 7 wrogów przebiegło obok Shadowa, zatrzymując się 2, 1 (!) pole od niego. A wtedy wiadomo, jedno przymierzenie i... fajnie się na kilku polach rozmazywali. :razz: Poza tym jest zrównoważony, nie cwaniakuje, cholernie ułatwia grę w nocy i poza miastem. Kozak taki, że hej. Polecam.

Zdrowie 95 Doświadczenie 05
Zwinność 96 Um. Strzeleckie 92
Zręczność 83 Zn. Mechaniki 12
Siła 88 Zn.mat. wybuchowych 22
Um.dowodzenia 35 Wiedza medyczna 30
Inteligencja 77

Umiejętności:
Kamuflaż ,skradanie

Poza tym pokochałem grę z Maddogiem. :grin: Może nie jest to drugi Gus, czy Shadow, za to nikt nie ma takich tekstów jak on. Wybitny świr, nie potrafi zbyt dobrze strzelać, ale ujdzie w tłumie. Ciekawostką jest, że chodzi i biega o połowę szybciej od innych postaci i nie da się tego wyłączyć. Podkrada ci kasę. :razz:

boro 

Podziękowania: 27/25
Wysłany: 2009-12-26, 14:48   

Aeraldo napisał/a:
nie potrafi zbyt dobrze strzelać, ale ujdzie w tłumie
Chyba żartujesz? Maddog to owszem najciekawsza postać spotykana w Arulco, ale co do jego umiejętności bym sie czepiał. Chwile czasu poświęcić, dać karabin bez ognią ciągłego i voila! jego zwinność i zdrowie jest wysokim atutem.
dyszy "nastepnym razem jak kogoś zabije, zabiore mu płuca"

( °Д°) <You've got to be kidding me...

Saiya-jin

Podziękowania: 5/21
Wysłany: 2009-12-26, 21:03   

Też lubię Shadowa. Oprócz niego lubię też Buns.

fsn

Wysłany: 2012-06-21, 00:19   

Najlepsza postać to Meltdown bez dwóch zdań :grin: jej teksty zawsze mnie rozwalają. Widać w niej jakieś podobieństwa do Shar-Teel heh.

Poza tym lubię Raven za celność oraz Spider za teksty i ładne leczenie.

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/24
Wysłany: 2012-06-21, 10:04   

Dla mnie najlepszy jest Ivan Dolvich i jego bratanek Igor. Ten drugi z upływem czasu staje się jednym z lepszych najemników w grze. Pozatym niezły też jest Fidel tylko żę mu odwala czasami :(

Sangsen 
...Powiedz mi o królikach

Podziękował 20 razy
Wysłany: 2012-10-07, 15:06   

Lynx. Pamiętam że siał wielkie spustoszenie ze swoją giwerą. Poza tym niedrogo kosztował i miał niezłe "bantery" z inną najemniczką, imienia zapomniałem :(

soq

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2012-10-17, 23:07   

Cytat:
Moim faworytem jest Shadow - jedyny najemnik, któremu wystarczy kawałek krzaka, by stać się niewidzialnym

to nie do konca tak. kamuflarz daje nam tyle, ze mozemy podejsc o 1 kratke wiecej zanim wrog nas zauwazy. w zwyklym ja2 nie ma chyba znaczenia rodzaj terenu. w 1.13 (ktos gra bez tego?) nie jest juz tak rozowo poniewaz rozny rodzaj terenu wymaga roznego rodzaju kamuflarzu (wood, urban, desert) i nawet na jednej mapie mozna spotkac 3 rodzaje (droga, las, troche piachu) i trzeba naprawde uwzac, jakimi sciezkami sie chadza :grin:

bachu271 
bachu271

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2013-08-16, 20:54   

Przeszedłem grę dwa razy i to gra dla tych którzy lubią Fallout Tactics Broderhod of Steel. Moim ulubionym najemnikiem jest Gus:
"Co jest Kołku !!!"
"Już to robię kołku"
"Broń się zacięła kołku"
A z moda v.1.13 najlepsza jest Victoria z Rudolfem (Kto powiedział że tylko w BG2 są romanse !!! :P)

Odpowiedz do tematu