Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza zapowiedź Dni V.
Autor Wiadomość
Morty

Podziękował 14 razy
Wysłany: 2012-12-03, 11:02   

Hej, można zapytać jak idą prace? :smile:
Podziękuj autorowi tego posta

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 288/150
Wysłany: 2012-12-03, 13:07   

Jasne. Tak, jak napisałem w drugim ogłoszeniu - wszystko idzie do przodu, choć zajęcia związane z naszymi studiami mają znaczący wpływ na spowolnienie prac.

W ciągu ostatniego miesiąca ruszyło się jednak trochę więcej i już prawie kończę rozpisywanie drugiej części epilogu. Warto też wspomnieć, że nie chodzi tu tylko o dialogi - struktura finalnych wydarzeń Dni wymaga dokładnego rozplanowania pozycji i ilości odpowiednich osób, na co również poświęciłem trochę czasu - ten etap jest już jednak całkiem ukończony.

Po rozmowach pozostaną wyłącznie kwestie techniczne i dopieszczenie grafik (przedmioty, czary). Największą trudnością tego etapu będzie na pewno oskryptowanie i zbalansowanie wszystkich aspektów modu, ale powinno nam to zająć relatywnie niewiele czasu.

Podtrzymuję także zapowiedź, że gdy dialogi Dni będą kompletne, zdradzę znacznie więcej informacji o fabule modu, opiszę przykładowe zadania poboczne, a także ujawnię co nieco o naszych nowych towarzyszach podróży po Aovenore - myślę bowiem, że właśnie wtedy nadejdzie ku temu odpowiedni czas. ;)

Gedeon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-14, 14:31   

Pieśń Władającej podobała mi się, więc czekam na tego moda, zwłaszcza, że jak widzę, ma być dosyć obszerny.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi