Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy - prace nad modyfikacją
Autor Wiadomość
greegarak 
http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=7680

Wiek: 42
Posty: 766
Podziękowania: 90/79
Skąd: CK-FAInn=200km
Wysłany: 2026-05-18, 19:38   NozWM

Etamin napisał/a:


Ja mam działającą pod EET wersję, więcej mi nie trzeba. Jedyne błędy jakie zauważyłem, to to że NPC od Beamdoga mają imiona z dużych liter (np. DORN, zamiast Dorn) i Neera nie pojawia się w Beregoście. Ale to można naprawić jednym z komponentów od Tweaks Anthology, który opóźnia jej pojawienie się do oczyszczenia kopalni w Nashkel lub osiągnięcia 5000 xp. Reszta działa ok.

Skąd ta wersja po EET. Własna przeròbka?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Etamin


Posty: 26
Wysłany: 2026-05-19, 09:44   Re: NozWM

greegarak napisał/a:
Etamin napisał/a:


Ja mam działającą pod EET wersję, więcej mi nie trzeba. Jedyne błędy jakie zauważyłem, to to że NPC od Beamdoga mają imiona z dużych liter (np. DORN, zamiast Dorn) i Neera nie pojawia się w Beregoście. Ale to można naprawić jednym z komponentów od Tweaks Anthology, który opóźnia jej pojawienie się do oczyszczenia kopalni w Nashkel lub osiągnięcia 5000 xp. Reszta działa ok.

Skąd ta wersja po EET. Własna przeròbka?


Dwa lata temu była tu rozsyłana na forum.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group