Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] W swojej drużynie nigdy nie miałem...
Autor Wiadomość
greegarak 
http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=7680

Podziękowania: 83/73
Wysłany: 2022-10-06, 17:23   Valhonor

Tarongot napisał/a:
"Każdy dzień spędzony w twoim towarzystwie uświadamia mi jak zła i nikczemna jest magia."

....... ilość postaci przyłączalnych i nie bardzo widzę kogoś kto mógłby zastąpić jednego czy drugiego w przypisanej roli (V: zwiadowca, łucznik, wsparcie drugiego szeregu

PS: Ciekaw byłem kto zwycięży, ale układ przedmiotów sprawił, że ciężko ranny Valygar pozostawał w ukryciu przez kilka minut, a Edwin oczywiście nie mógł (a nawet jakby technicznie mógł, to próby byłyby nieskuteczne) Valygara wykryć, więc zostało w stanie jakby zawieszenia aż z nudów przerwałem

Banter Valygara statystycznie pojawi się póżniej(warunkiem jest śmierć Lavoka) niż banter EDA,w którym wyzywa Valyego od głupców. Czyli jak już to więcej złych intencji Eda.
l tak uważam że dobrze że mu bójki z Edem nie dodali w EE,.zbyt błache te utarczki słowne w porównaniu do Ed&Minsk i Ed&Kelo... Ed każdego z trójki w sumie wyzywa od głupców. Ale wobec Minsca, i Keldorna jest dodatkowo niesprawiedliwy. Jeszcze jednym argumentem za niewprowadzaniem bójki jest zasada banterów w ToB. Mianowicie ci co mieli bójki soa, w ToB już nie dialogują ze sobą, a Valygar bez problemu rozmawia z Edwinem.

Valygara można Minskiem zastąpić, a jak Ed jest w kobiecej skórze to do konfliktu nie dojdzie.

Te skrypty "fizycznej kłótni" to nic specjalnego, raczej upiękrzacz konfliktów słownych. Po dość krótkim czasie, jak nie widzą wroga to odchodzą w siną dal.Największy minus bójek. Dodać można že skrypty są niedopracowane,jak np. Vikoinia nie 0dpędza Keldorna. A wydawać by się mogło że właśnie ta moc złej pani kapłan wywołuje u Keldorna nieracjonalny strach przed drowką.

Cytat:
..albo miałem wyjątkowy układ prawdopodobieństwa trafiajac ten banter 2 razy w jednej grze. Na szczęście loadami udało sie dotrwać do ToB. Niby tak powinno być, ale jednak psuje to koncepcję drużyny.
Niemożliwością jest by banter się powtórzył, bo "zmienna banterowa" przy drugim razie by na to nie pozwalała. Chyba że pisząc "w jednej grze" masz co innego na myśli.

Podziękuj autorowi tego posta

Tarongot 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2022-10-09, 22:13   

@greegarak
Nie lubię zostawiać niedopowiedzeń więc precyzuję:
Pisząc "w jednej grze" miałem na myśli "w jednym podejściu". Po wystąpieniu bójki oczywiście robiłem load, więc banter mógł wystąpić, i wystąpił ponownie. Licząc z wymuszeniem nawet 3 razy.
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu