Poprzedni temat «» Następny temat
Titan Quest
Autor Wiadomość
torian 

Podziękowania: 38/13
Wysłany: 2021-10-09, 10:26   

Nie mogę powiedzieć żebym przetestował jakoś dogłębnie mistrzostwo runów ale próbowałem połączyć z paroma typowo bojowymi profesjami i prawdę mówiąc do niczego mi nie pasuje.

Ragnarok dodaje 5 rozdział, zdecydowanie dłuższy od poprzednich ale niestety początkowo na etapie germańskim bardzo nudny. Zaczyna się rozkręcać po przeniesieniu do Skandynawii.

Atlantis jest dość krótki, rozbudowuje akt 4. Można go rozpocząć już na początku rozdziału ale osobiście polecam zrobić sobie wycieczkę na Atlantydę gdzieś w połowie rozdziału 4.
Podziękuj autorowi tego posta

greegarak 
Tsung vs.Kang- Chodzić ci się nie chce?"

Podziękowania: 53/70
Wysłany: 2021-10-09, 11:12   

A co się podwyższa u runicznego z poziomem? Siła, zręczność, intel.,życie,energia?

torian 

Wysłany: 2021-10-09, 15:08   

https://titanquest.fandom.com/wiki/Rune_Mastery

Siła, zręczność, inteligencja, zdrowie. Podobnie jak Sen, stoi w rozkroku między wojownikiem a magiem. Tylko że Sen wciąga Runy nosem.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 36/86
Wysłany: 2021-10-09, 17:19   

Grałem Runami tylko jeden raz i zgadzam się ze wszystkim co napisał torian. Jeżeli ktoś nie znosi Wojny a uwielbia walkę oburącz to - jeżeli pamięć mnie nie myli - Runy mogą być alternatywą, bo też mają umiejkę na walkę oburącz. Osobiści co mnie najbardziej nie przekonuje w Runach to sens przemiany obrażeń fizycznych w obrażenia od żywiołów, ale może czegoś w tym głębokim zamyśle nie dostrzegam.

Co co dodatków znowu (he he) muszę się zgodzić z torianem. Ja bym Niemcy skrócił o krainy pomiędzy Heuneburgiem a Glaubergiem (ożesz jak to się ciągnie...). Atlantyda jest krótka, ale treściwa i klimatyczna. Fajny jest te magik z kulami, bo można coś legendarnego wylosować i kasa się cały czas przydaje przez to.

torian 

Wysłany: 2021-10-09, 22:50   

sajok napisał/a:
Ja bym Niemcy skrócił o krainy pomiędzy Heuneburgiem a Glaubergiem (ożesz jak to się ciągnie...)

I jeszcze ten wielgachny las z trollami. Wywalić albo zmniejszyć o połowę.

Dodatkowo chyba żaden inny rozdział nie ma tylu upierdliwych mobów stosujących taktykę hit and run.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 36/86
Wysłany: 2021-10-10, 13:13   

torian napisał/a:
Dodatkowo chyba żaden inny rozdział nie ma tylu upierdliwych mobów stosujących taktykę hit and run.

He he... ach, te upierdliwe Nixie ;)

Też bym wywalił, że dwa lasy z Ragnaroku, bo jest ich za dużo i za rozległe.

Odpowiedz do tematu