Poprzedni temat «» Następny temat
[IwD I EE] Pytania o mody
Autor Wiadomość
Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 198/45
Wysłany: 2021-02-04, 22:54   

Hejka Kliwer, fajnie, że zajrzałeś :smile:

1. Akurat modów stricte dodających zadania wciąż nie ma zbyt dużo. Wymienione mody Lavy to właściwie wszystko, co jest dostępne. Wszystkie te mody otrzymały właśnie spolszczenie.

2. Pełnego odpowiednika SCSa do IWDEE nie ma, ale ten mod to jest coś, co cię może zainteresować. Niestety nie został on spolszczony.

3. Jest jeszcze Faiths & Powers. Tak naprawdę wszystkie są jak najbardziej w porządku, aczkolwiek F&P jest chyba najbardziej zaawansowany technicznie i pozwala na różne opcje multiklasowania kapłanów.

4. Poza wspomnianymi przez ciebie modami jest jeszcze w zasadzie tylko Icewind Dale NPC's. Ale zdaje się nie został przetłumaczony.

5. W sumie cokolwiek z Tweaks Anthology, co ci pasuje. Wiele tweaków działa także w IWDEE. Możesz przejrzeć też tę listę modów, kitpacki albo tweaki często są kompatybilne też z IWDEE.

6. Tak, z tego co mi wiadomo, wszystkie wersje IWDEE mają oryginalny polski dubbing.
Into the middle I was led
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Kliwer
Ril 

Podziękowania: 5/3
Wysłany: 2021-02-20, 18:30   

Cześć. Chciałem tylko powiedzieć, że nadal pracuję nad tłumaczeniem tzw. NPCs MOD do Icewind Dale i że nie porzuciłem tego projektu. Na ten moment przetłumaczyłem 2046 z 6540 stringów, czyli ok. 31% (cały plik Player.tra, w którym są dialogi z towarzyszami zainicjowane przez gracza). Przetłumaczony plik działa. Dzisiaj zaczynam tłumaczyć kolejny, Dialogue.tra (2577 strigów). Jak widać, jest tego sporo, ale być może w tym roku pójdzie my lepiej niż w poprzednim. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym modem w wersji PL, to proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Będę informował na bieżąco.

Więcej szczegółów
sajok, emix, nowyU
Ril 

Podziękowania: 5/3
Wysłany: 2021-05-10, 21:06   

Hej. Moje tłumaczenie moda Kulyok trwa i na ten moment zrobiłem 70%. Przy obecnym tempie mod będzie gotowy 15.08.2021. Jeśli wszystko pójdzie ok, to zostawię tu wtedy dla Was lynk. Po ewentualnych poprawkach spróbuję się też skontaktować z autorką i wyślę do niej polskie pliki.

W angielską wersję nie grałem, ale w trakcie tłumaczenia poznałem sporą część drzewka dialogowego, więc może powiem parę słów na ten temat. Cóż, zgadzam się z ogólnie spotykaną oceną, że jest to naprawdę porządnie napisany, solidny kawałek moda. ;) Interakcje są żywe i wypadają naturalnie, jak na mój gust. (Chodzi mi o samą treść, a nie o moje tłumaczenie.) Kulyok ma dobrą rękę do dialogów.

To chyba wszystko, co mam w tej chwili do przekazania. Przekładanie fanowskich modów to świetna przygoda. Polecam spróbować karzdemu. ;) KARZDEMU!!1

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w sierpniu.

Więcej szczegółów
sajok, emix
Odpowiedz do tematu