Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy - pytania, błędy, pomysły
Autor Wiadomość
Thamiar

Wysłany: 2021-05-10, 11:40   

Hej, ponoć w maju miała się pojawić aktualizacja związana z czasem na wykonanie questów nowych NPC, oraz dokończeniem ich rozmów ze starymi npc w grze.
Wiadomo na jakim jest etapie i czy faktycznie pojawi się w maju?
Podziękuj autorowi tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 61/113
Wysłany: 2021-05-14, 14:59   

Thamiar napisał/a:
Hej, ponoć w maju miała się pojawić aktualizacja związana z czasem na wykonanie questów nowych NPC, oraz dokończeniem ich rozmów ze starymi npc w grze.
Wiadomo na jakim jest etapie i czy faktycznie pojawi się w maju?

Niestety, aktualizacja nie pojawi się w maju i na chwilę obecną nie jestem w stanie wskazać nowej daty. Na pewno dam znać, gdy wrócę do prac.

Ruffle_truffle napisał/a:
Szumy, a nawet przy oryginalnych dźwiękach audio brzmi amatorsko nieco. I to jedyny mój zarzut. No i dlaczego nie mogę mieć Neery i Masambe razem? :( Buuu.

Ruffle, nagrania są amatorskie i dlatego brzmią amatorsko. Były odszumiane. Niestety, ale nie dysponuję budżetem na profesjonalny dubbing. Pisałem to już wiele razy i napiszę jeszcze raz - dziękuję wszystkim tym, którzy zgodzili się pomóc za darmo w nagraniu tego dubbingu. I to w warunkach domowych.

pol-litra napisał/a:

- Ariadne nie pojawiła mi się na szlaku, po tym jak szlak pominąłem udając się bocznymi arenami ku Nashkel.
- Czasy na wykonywanie misji nowych bohaterów są zbyt krótkie (np, historia Mirandy by udać się do Kniei Larsa)
- Opisy misji w dzienniku to rak, nie wiadomo o jakie lokalizacje chodzi - nie wspominając już o tym w jakich miejscach ulokowano postacie związane z dodatkowymi questami.
- Quest z Ariadne dotyczący szukania sekty we Wrotach Baldura to jakieś straszne cholerstwo - przekopałem każdy budynek, kanały pod miastem, i nie znalazłem żadnego jednookiego kultu.

1. Ariadne pojawia się w tej samej lokacji, ale w dwóch różnych miejscach - wszystko jest zależne od tego, czy miało miejsce spotkanie z Kasandrą i jak przebiegła rozmowa z nią.
2. Tak, jest to coś, co musi zostąć poprawione i pisałem o tym nie raz.
3. Nie, to nie jest "rak". To element zagadki, której rozwiązanie jest częścią rozwiązania questu.
4. Coś chyba niedokładnie przejrzałeś te kanały ;)

Paddington napisał/a:

Hej! Przede wszystkim chciałem pogratulować twórcy modu, naprawdę kawał genialnej roboty. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ mam problem. Szukam NPC'a imieniem Merinid i za cholerę nie mogę go znaleźć, przetrząsnąłem całe Wrota i NIC. XDDD Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie znajdę gagatka?

Merinida można spotkać dopiero we Wrotach Baldura. Jest w marynarskiej tawernie, dzielnica S.

Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu