Poprzedni temat «» Następny temat
Promenada
Autor Wiadomość
Flaav
Bregan D'aerthe

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2006-01-25, 18:39   

Mam nadzieję, że w końcu powstanie strona stanowiąca jakąkolwiek konkurencję do „Ostrza i Gwiazd”. Jest to w interesie wszystkich miłośników Sagi Baldur’s Gate, aby Promenada była przełomem i ustaliła nowy standard. Nie widziałem jak dotąd efektów pierwszych prac, bo na dzień dzisiejszy Promenada nie istnieje (same martwe linki, jak się mylę proszę żeby ktoś szybko sprostował moja wypowiedz) i stosunkowo niedawno powróciłem do tematyki Baldura. Widziałem za to trailer… uśmiałem się, bo wyglądał jak reklama w telewizji. Zachęcająco ale … Mnóstwo pustych obietnic. Kampanie informacyjną popieram, ale kampanie negatywną nie. Po co wypisywać głupoty, że Promenada wykosi wszystko i wszystkich, a do tego że jest łagodna dla skóry i chroni przed zajściem w ciążę? (to oczywiście moje wyolbrzymienie, ale po dodatkowej lekturze niektórych wypowiedzi z tego topicu mam wrażenie, że ktoś tu przegina). Ja byłbym trochę ostrożniejszy z tymi wszystkimi obietnicami i wam też radzę. Bądźcie naprawdę oryginalni i piszcie więcej o tym co zrobiliście, a nie o tym co macie zamiar zrobić. Piszcie, że łyknęliście OiG (o ile wam się to uda :wink: ), a nie że łykniecie. No i życzę powodzenia i mnóstwa wolnego czasu, bo będzie wam on bardzo potrzebny, żeby wasze obietnice nie pozostały bez pokrycia. Czas pokarze co z tego wyjdzie, a fani BG ocenią. Nie denerwujcie się krytyka, ale wyciągajcie z niej użyteczne wnioski.

I na koniec: A myśleliście o zmianie nazwy, bo mnie osobiście „Promenada” kojarzy się z centrum handlowym i w najprostszym toku myślenia z promenadą Waukeen (nie wiem czy to dobrze, żeby tak właśnie miało się to kojarzyło), a nie ze wspaniała stroną o Baldur’s Gate.
Imo nadawałaby się „Biblioteka Candelkeep” ale ta nazwa jest już zajęta :/
Podziękuj autorowi tego posta

Orish

Wysłany: 2006-01-25, 18:52   

[pytanie do moderacji]Po co właściwie ten temat jeszcze istnieje, skoro Promenady nie będzie, chyba można to już usunąć lub wrzucić do Archwum?[/pytanie do moderacji]

Flaav
Bregan D'aerthe

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2006-01-25, 19:01   

Nie mam pytań … jestem niewstrząśnięty ale zmieszany… :o

Orish

Wysłany: 2006-04-01, 20:19   

1 kwietnia dzisiaj... i Promenady nie ma? :? :P

Taschon

Wysłany: 2006-04-01, 20:38   

Spodziewałeś się jej? Bo jak dla mnie to miał być żart primaaprillisowy :P

Kurde, ja pierwszy chciałem dołożyć Promenadzie w tym pieknym dniu. Spóźniłem się... :(

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-04-01, 21:51   

Temat zamykam. Uważam, że nie ma już o czym gadać, a ciągłe docinki już nie śmieszą, przynajmniej mnie.

W pełni popieram - uprzedziłeś mnie.
Philoos

Kermit

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi