Poprzedni temat «» Następny temat
Drowy vs. Reszta świata [ RELOADED ]
Autor Wiadomość
Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2005-10-11, 15:58   

Poza tym jest jeszcze inna sprawa. Gdyby Lloth straciła swoich wyznawców to i tak miała by dośc siły zeby ich odzyskac lub zniszczyć ;) Oni nie mają innej drogi i nikt im nie pomoze a nawet będzie to wszystkim na rękę...

Mefisto

Wysłany: 2005-10-11, 16:01   

Mają przecież mogoł przejśc na inne bóstwo wtegy Lloth nie wiele może im zrobić.Przecież drwoy jak zmienią swoje postępowanie jakiś bóg przyjmie ich pod swoje skrzydło a poatym oni także moga coś zaoferować wyznawcom innego bóstwa.

Vaelleas Baenre napisał/a:
To tak jak byś się spytał czemu dumny Roman Giertych jeszcze nie wywalił wszystkich gejów z Polski

Co ma duma do tolerancj?

Cytat:
A.Lepper nie przejął jeszcze władzy

Bo on nie ma takiej możliwości,a drwoy to co innego teraz twoje argumenty nic nie wnosza to rozmowy.

Cytat:
o tamtych drowach nie powiesz tyle żlego co o Drowach z Ched Nasad, Menzoberranzan czy Sschindylryn.

I ja pisałem ze mam na myśli tych złych drowów
Podziękuj autorowi tego posta

Vaelleas Baenre

Wysłany: 2005-10-11, 16:31   

Chodi mi o to że meżczyźni jeszcze nie mają możliwości do innego wyboru tak samo jak ci panowie.

Mefisto

Wysłany: 2005-10-11, 16:58   

Kurcze widze ze nie dojdziemy do porozumienia.Jak już pisałem mają wybór-przejście na inne bóstwo\- może byćto trudne ale wykonalne.

Vaelleas Baenre

Wysłany: 2005-10-11, 17:04   

Wiesz ale nie każdy przejdzie np na Vhaerauna i napewno kapłanki jakby sie dowiedziały to by coś zrobiły by do tego nie dopuścić a pozatym po co mają drowy zmieniać to co praktykują od lat?

Mefisto

Wysłany: 2005-10-11, 19:40   

Hehe, no dobra spróbujmy inaczej.Przez cały czas próbuje Ci wytłumaczyć ze oni nie muszą wcale odchodzić od Lloth,ale jesli jak ty mówisz że to tylko jej wina że są źli to przecież mogął odejśc,ale mówisz że moga nie chcieć odjeśc czyli mogła im się spodobac krwawa tyrania Lloth.
Po drugie-jeśli są taką dumna rasą to nie powini ulegać Lloth przecież,czy ktoś kto jest bardzo dumny z założonymi rękami czeka na kolejne chore wybryki jego "pani"(Lloth).

Vaelleas Baenre

Wysłany: 2005-10-13, 20:08   

Ja nie chcę z Tobą polemizować na tematy typu ,,Czy Drowy są złe i dlaczego". Ja Ci tak powiem, a czy Ty sam z siebie byś zmieniał swoje nawyki gdybyś Ty i ludzie obok Ciebie mieszkający i całe Twoje otoczenie zabijali ludzi, i Tobie wmawiali że np. Niemcy robią to samo a nawet gorzej? I Ty byś myślał że Wy jesteście po własciwej stronie. I nie mów takich rzeczy typu że TY napewno byś takich rzeczy nie robił bo masz sumienie itp. W podobnej sytuacji są drowi mężczyźni którzy wychowywani są hardo i wojowniczo, lecz w posłószeństwie wobec kobiet. Oni są w przekonaniu że myśląc przeciw Lloth lub kapłance są inni i że popełniają świętokradztwo. Oni też nie mogą się skupić w żaden spisek bo wśród drowów zawsze znajdą się zdrajcy. A Lloth wcale by nie osłabła jakby część mężczyzn przeszła na inne wyznanie, byłoby więcej ofiar, wojen. Oczywiście wystarczająca część mężczyzn z kapłankami napewno by została i na rozpłód by wystarczyło.
Przeczytaj III i IV tom Wojny Pajęczej Królowej, tam znajdziesz kilka rozdziałów o toczącym się powstaniu mężczyzn pod wodzą sekty Namaszczone Ostrze wyznające Vhaerauna. No faktycznie Vhaeraun nie jest dobrym bogiem bo większość jego wyznawców to Drowy zamieszkujące wielkie lasy na powierzchni oraz złodzieje i skrytobójcy, ale od swojej matki napewno jest lepszy...

Mefisto

Wysłany: 2005-10-13, 20:20   

Lloth wcale by nie osłabła jakby część mężczyzn przeszła na inne wyznanie, byłoby więcej ofiar, wojen. Oczywiście wystarczająca część mężczyzn z kapłankami napewno by została i na rozpłód by wystarczyło

.-osłabła by napewno.

I nie mów takich rzeczy typu że TY napewno byś takich rzeczy nie robił bo masz sumienie itp
-nawet tak nie twierdze.

Co do nawyków drowów napisałem że mogą zmienić bóstwo ale bedzie to trudne.

Danielas

Wysłany: 2006-02-23, 14:47   

Powiem wam że nie ma jak to grać drowem na sesji to jest dopiero full wypas , można takie akce odwalać że się w głowie nie mieści

Np jak ktoś nie chce gadać to można mu to wyp[erswadować :D
- Ty ludzki psie jeśli zaraz nie zaczniesz mówić to mój nuż poczuje krew twojego gardła

a poza tym mają ciekawy język , religie i itemki jeśli nie śa najlepszą to na pewno najbardziej tajemnicza i najbardziej ciekawą rasą

ja najbardziej lubie krasnoludów za ich humor : :haha:

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-02-23, 15:36   

Vel'bolrin'ov elg'caress...

Lu' nin v'ren ussta clau tonaik t'zarreth resk'afar! :):):)

F'sarn ji dosib jivvin :D:D:D

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2006-02-23, 17:24   

Danielas napisał/a:
- Ty ludzki psie jeśli zaraz nie zaczniesz mówić to mój nóż poczuje krew twojego gardła

mialem cos takiego na sesji.
gracz gral w ten sposob Drowem, potem nudzil sie przez pol sesji, jak go otrulem i postac staracil, a MG nie mial jak dolaczyc mu nowej w trakcie przygody.
Wiec nie wiem, czy to taki znowu wypas.

Danielas napisał/a:
na pewno najbardziej tajemnicza i najbardziej ciekawą rasą

:o :? :| :haha:
ja snie?
co w nich takiego tajemniczego? :haha:

hehe, a kumam, to co Seraphe przedstawil w jezyku drowo swiadczy o ich tajemniczosci <ROTFL>

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-02-23, 18:16   

Ja nic złego nie napisałem :))) :oops:

Danielas

Wysłany: 2006-02-24, 13:51   

Leoncoeur więc powiedz mi co wiesz o drowach a co o innych rasach , jak to sobie uświadomis zto się dowiesz że śa najmniej wyekspanowaną i poznaną rasą :d a seraphe korzystał z internetowego drowiego słownika :]

Calliea 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2006-02-24, 14:58   

Jakiego słownika i co napisał, jeśli można? Ciekawość mnie zje :P
Na pustym niebie jasny jest lot sokoła..."
Podziękuj autorce tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2006-02-24, 17:56   

@Danielas
Danielas napisał/a:
najmniej wyekspanowaną i poznaną rasą

a ithilidowie to co? tak znani, ze promocje w supermarketach obstawiaja?

Drowy sa plytkie wg mnie i tyle.
Nie znam rasy ktora bylaby bezsensowniejsza w swiatach fantasy imho.

Cytat:
Leoncoeur więc powiedz mi co wiesz o drowach a co o innych rasach
co mam Ci wypracowanie na kilka(nascie) stron w wordzie rozpisac? :D

@[b]Calilea[/b
cos o dziwkach 'lizaniu lodów' i tym podobne, juz nie pamietam a nie chce mi sie znow w translatorze grzebac

Odpowiedz do tematu