Poprzedni temat «» Następny temat
Person above you :P
Autor Wiadomość
Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2005-02-06, 01:12   Person above you :P

Dobra oto warunki gry :)
Kazdy psize pare slow na temat osoby ktora napsiala post nad nim :) No ja nie napsize, bo nade mna niebo jest :) Ypur turn :) Milej zabawy :)
Ostatnio zmieniony przez Valsharess 2010-06-23, 02:40, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorce tego posta

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 8/8
Wysłany: 2005-02-06, 01:16   

Aiglon:
Czarodziejka o pięknych nogach ;) biegła w sztuce tworzenia barw i dźwięków (grafa i zespół ;) ) , pomocna i miła osoba, pani magister o wielu talentach i jeszcze większych znajomościach. Nie przepada za spamującymi typkami o xywach na M. ;) Rzuca czary typu "Utulenie".
Wada: zajęta :roll:
:P
Podziękuj autorowi tego posta

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-02-06, 01:30   

Ascaephel:
charyzmatyczny przywódca, budzący zaufanie i potrafiący się opanować, tam gdzie innym to się nie udaje. Ponoć bawi się ogniem oraz wykorzystuje kunsztowne sztuki walki, znane pod nazwą Aikido. Krążą słuchy, jakoby obijał się po baldurowych czatach, w wolnych chwilach biega od jednego forum do następnego. Jeśli wierzyć plotkom łączy w sobie cechy Kensaia zdualowanego na maga, choć któż może znać prawdę.
Wady: sktomność :P

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2005-02-06, 02:45   

Komcio:
Klanowy obrońca. :P W dyskusji posługuje się barierą ostrych ripost. O niewymownie filozoficznym usposobieniu. Stały bywalec niejednego forum, można go spotkać o najróżniejszych porach dnia i nocy. Etatowy invoker.

maciej_KO 

Wysłany: 2005-02-07, 07:32   

Philoos:

Pyra :lol: ;)
student w trakcie sesji, kibic Lecha i ogólnie "kopanej" oraz "nocny marek" :)
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-02-07, 10:59   

Maciej_KO: Słynny komputerek i miłośnik tymbarków. Pochodzi z Warszawy gdzie plugawe rzeczy dzieją się na każdym kroku. Posiada dużą znajomośc Pubów wszelakich co ratuje życie nieraz.

"(...)ma swoje zdanie, którego raczej z tego co pamiętam nie zmienia. Kieruje się swoimi zasadami (i kwasami) . Oczywiście człek ze starej gwardii Cobu :P"
sovellis

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2005-02-07, 11:25   

Piotroslav - fotograf amator, mający wieczne problemy z netem i wywoływaniem filmów. miłośnik tymbarków, które chojnie rozdaje potrzebującym, nie lubi dworców kolejowych i potrafi je zapaskudzać. prowadzi innych poprzez mroczne zaułki światów fanasy i nierzadko może z kogoś przy tej okazji wykopać zyciorys :lol:

Piger

Wysłany: 2005-02-07, 13:45   

kurcze ai ukradlas mi topic:P
Igor: niewiele moge powiedziec o nim bo go malo znam mimo ze oboje jestesmy w klanie od poczatku... wydaje mi sie dosc wladczy i rozsadny, jednak ostatnio stracil w mojich oczach przy sprawie z markiem i jayjayem... swietny avatarek;]

Enselor

Wysłany: 2005-02-07, 18:12   

yyyyyy ma 13 lat urodzil sie w darlowie chodiz do gimnazjum hmmmmm to chyab tyle

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2005-02-07, 22:24   

Enselor:
Stary dobry kompan od obrzucania blotem gosci z Narilvataru, dobry kumpel
kibic gorszej druzyny :wink: (Wisła Kraków), nie mam weny chyba starczy :)

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2005-02-08, 00:44   

Elendil Qu'Orl, plugawy drowski pomiot :>, jako drow to chyba pantoflarz :P. Z klanem od poczatku, potem sobie zrobil wakacje, ale wraca. Raczej znany tym, ktorzy byli na pierwszym forum. NO ale zeby nie bylo ze tylko zle rzeczy pisze, to powiem ze spoko kolega, kiedys na jednej z pierwszych sesji na pierwszym forum sie fajnie dzialalo :), mimo iz jest drowem :P No i mial tydzien temu 17 urodziny, wiec szczeniak jeszcze... :P (nie martw sie, tez mam 17 lat jeszcze). No to chyba wszystko, sie rozpisalem.
I teraz sie meczcie ze mna :twisted:.
PS. Aha, Elendil mial najwiecej punktow na tescie do przylaczenia sie do klanu, czyli niemala wiedza o BG :) Gratulieren :)
PPS. W wiekszosci to sa zarty, zeby nikt nie bral do serca co tutaj wypisuje :P

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-02-09, 14:35   

Tishen:
Atakujacy z przyczajenia w nie jedna dyspute, celnymi uwagami wspierajac pierwsze szeregi.
Znawca dowcipow, zartow i kawalow wielu, masci przeroznej, pochodzenia tajemniczego.
Avatar odzwierciedla naturalne oblicze osobnika owego (Ci ktorzy widzieli zamieszczone zdjecie Tishena na poprzednim forum sie pewnie zgodza - zdjecie po imprezie zrobione bylo :P ).

www.fireangels.org

Piger

Wysłany: 2005-02-09, 15:06   

Tom Infernus: ciekawa osobowosc, odgral (i odgrywa z reszta:P) duza role w klanie, razem z kumplami zalozyl zespol FireAngels i wymiataja kulkami nasaczonymi naftalina na lancuchach... i za to go lubie;] na starym forum swietny avek;] mimo ze wyjechal do Portugalii na studia nie zabraklo mu czasu na klan;] jak mowie "Tom" przed oczami mam jego biurko:D

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 36/32
Wysłany: 2005-02-16, 18:28   

Piger:
Ratownik, uwielbia pierwsza pomoc (podejrzewam ze nie tylko 'usta usta')

wiekowo przekroczyl juz 5k dni

wytrenowal silna wole na marihuanie

uwielbia jak sie o nim pisze, co wniskowac mozna po tym, ze odzywa sie juz tu po raz 2
bedzie 3? :>

Jay Jay
Zasłużony

Wysłany: 2005-02-17, 14:23   

Owy jegomość piszący nademną uwielbia zapewne koty, wnioskując z avika.
Jest prawdziwym miłośnikiem fantastyki, pierwszej wody i z krwi i kości.
Fascynuje go postać Ryszarda Lwie Serce.
W systemach RPG wybiera barda.
Liczy coś około hmmm 26 wiosen?? (moja szczęśliwa liczba :P)
Jego wypowiedzi aż pszesiąkają od artyzmu literackiego.
Tak to by było chyba na tyle :P.
Dodam jeszcze, że nigdy nie zapomne jego ciekawych rymów z sesji w bibliotece rika, wiekszość z nich mnie poprostu rozłożyła no łopatki :lol:

Odpowiedz do tematu