Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-04-07, 23:22 Athkatla - Forum Klanu CoB
Jak widzicie w miejscu Biblioteki wyłoniła się Dzielnica Świątyń;)
Scriptorium rozrosło się w Świątynię Mystry, zmiany nie ominęły także innych działów w tej części Forum - mamy nadzieję, że się nie pogubicie (niestety Furii Niebios tu nie znajdziecie (jeszcze;))...
Oczekujemy na Wasze opinie - jak Wam się podoba/nie podoba itd.
morgan i Philoos
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-11-16, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
To ja może wyrażę opinię, choć z racji faktu, że zaglądam rzadko, może powinienem siedzieć cicho ;)
Otóż wydaje mi się, że pod nazwami działów powinien znajdować się krótki opis ich zawartości. Byłoby przejrzyściej, wszystko byłoby widoczne na pierwszy rzut oka. No bo samo "Świątynia Mystry" czy "Dzielnica Świątyń" niewiele mówi. Króciutki opis jak na TH czy BGiF (tam akurat są niepotrzebne, bo działy są nazwane tak, że widać o co chodzi) wiele by rozjaśnił.
A poza tym OK :)
_________________ Szarotki alpejskie som tuczące :D
OMG :O
Wpadłem na SG i przez kilkanaście sekund zastanawiałem się, co sie dzieje, a przez dalszych kilkadziesiąt po nazwach tematów próbowałem namierzyć, co gdzie zostało przeniesione i jak nazwane.
Klimat ok, ale jak napisał Gawith, przydałby się jakiś drogowskaz dla zbłąkanych i/lub podchmielonych ;)
Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-04-10, 21:25
Coincidence napisał/a:
OMG :O
Ufff, myślałem, że będzie gorzej;)
Coincidence napisał/a:
jakiś drogowskaz
Będzie - może jeszcze dziś w nocy i może inaczej wyglądający, niż go sobie wyobrażacie - jesli dalej będzie 'niefajnie' - dorobię opisy (chociaz tutaj wyglądają inaczej niż na TH (czyt. ImHO gorzej))...
Gawith napisał/a:
choć z racji faktu, że zaglądam rzadko, może powinienem siedzieć cicho
Rzeknę - nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaglądał częściej;>
Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-04-10, 22:31
Gawith napisał/a:
Ale teraz serio ciężko się połapać w tym
cóż, rozumiem te słowa w ustach osiemdziesięciolatka, ale w Twoich - dwudziestoletnich??;> Kolejność jest praktycznie niezmieniona (Komcio w ogóle nie zauważył zmian;>), tylko nazwy - więc stali bywalcy powinni jakoś sobie poradzić - a ja zrobię to co obiecałem (aczkolwiek nie wiem czy dziś wyrobię)...
_________________
Pozdrawiam
\m/organu\m/
\m/agnu\m/
Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl), gg (9928331) lub discord (morganus19)
Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie? (...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne.... (...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć...Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze. Lost Illusions Tavern Impressiones maiores || (post)Impressiones Cattæ | Impressiones Ænigmællæ | Impressiones Foliællæ Corpus Tuum (18+) | Impressiones Rosellæ || Impressiones maximæ || Impressiones amorosæ | Anti- et postimpr. amorosæ
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Małe zmiany jeszcze nikomu nie zaszkodziły - jak dla mnie na plus; to tak, jakby otworzyć okno w niewietrzonym pokoju :) Miło widzieć, że CoB idzie do przodu. Inspirujące.
Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-04-11, 21:57
Dzięki, Orish - dawno tego nie widziałem - jeszcze tak historyczny;) (własnie dołączyła chise) - ujmę to tak: no właśnie te quasi-opisy bardzo mi się nie podobają... Po drugie templatka Komcia trochę inaczej to 'ujmuje' (było widac przy Akademii Tempusa)...
Naprawdem dziś zmęczony - dlatego, proszę, cierpliwości - zrobię to w końcu (Wodzowi przypadło do gustu)...
_________________
Pozdrawiam
\m/organu\m/
\m/agnu\m/
Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl), gg (9928331) lub discord (morganus19)
Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie? (...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne.... (...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć...Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze. Lost Illusions Tavern Impressiones maiores || (post)Impressiones Cattæ | Impressiones Ænigmællæ | Impressiones Foliællæ Corpus Tuum (18+) | Impressiones Rosellæ || Impressiones maximæ || Impressiones amorosæ | Anti- et postimpr. amorosæ
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-04-17, 21:24
W dolnym menu w logo dodałem nową zakładkę - Athkatla (za zgodą Komcia) - tam zlinkowałem (póki co - planuję pewien upgrade, ale to za jakiś czas) tego Cicerone;) - mam nadzieję, że tak jest lepiej - zapraszam do komentarzy - podoba się to Wam?? (myslę głównie o zawartości, ale jeśli macie uwagi co do samej zakładki - piszcie - uprzedzając pewnie pierwsze - dlaczego na początku - nie chciałem za bardzo mieszać w Komciowej templatce, po drugie - ImHO nawigacja jest dość istotną sprawą)
SPOILER! (do nawigacji)
jesli nie chcesz czytać tych pierdół - zjedź na dół...
Kolejne zmiany, tym razem dotyczące wyszukiwania na forum i przeglądania nieprzeczytanych postów:
1. Nie jest już wyświetlany autor tematu
2. Pod nazwami forum z Bram pojawiają się teraz nazwy kategorii(specjalnie dla Chise).
Posty: 5199 Podziękowania: 468/308 Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2008-07-26, 17:23
Dzięki Seraphe'owi udało się odpalić na Forum moduł pomocy (w nieco innej wersji;)...
Tak więc - jesli ktoś udzieli Wam pomocy - śmiało - dajcie punkt, podobnie możecie to potraktowac jako docenienie czyjejś pracy - np. modderów itd.
Mysle, że odpowiednimi do przyznawania punktów miejscami są działy: Bramy, części Światyń, ewentualnie na Promenadzie i w pracowni Jansena, z kolei proszę o ich nieprzyznawanie w: nie-publicznych działach, Miedzianym Diademie, Dokach i Cmentarnej...
_________________
Pozdrawiam
\m/organu\m/
\m/agnu\m/
Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl), gg (9928331) lub discord (morganus19)
Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie? (...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne.... (...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć...Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze. Lost Illusions Tavern Impressiones maiores || (post)Impressiones Cattæ | Impressiones Ænigmællæ | Impressiones Foliællæ Corpus Tuum (18+) | Impressiones Rosellæ || Impressiones maximæ || Impressiones amorosæ | Anti- et postimpr. amorosæ
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum