Poprzedni temat «» Następny temat
[TES III] Morrowind - ulubiona klasa
Autor Wiadomość
Soban
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-27, 16:49   [TES III] Morrowind - ulubiona klasa

Moja ulubiona klasa to wojownik. Zresztą chyba najlepsza bo w Morrowind magowie są naprawde ciency.
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2009-10-31, 11:07, w całości zmieniany 3 razy  

Gaz_Shenryu
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-02-06, 17:01   

Ja wybieram "poszukiwacza przygód"- czyli tworzę własną. To jest najefektywniejsze. Rasa zwykle Redgard lub Ciemny elf- dwie najsilniejsze. Trochę miecza i magii, umiejętności rozwijające najważniejsze cechy i jest już łatwiutko.
Ostatnio zmieniony przez Nun 2009-07-17, 01:58, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Cespenar

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-06-15, 14:08   

Oczywiscie tworze wlasna klase - oparta na Zwinnosci. Mroczny elf spod znaku Atronacha to jest wlasnie to, co misie lubia najbardziej ;-)

Cruel 
Zasłużony

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-07-16, 11:48   

High Elf, znak Atronacha, profesja własna, pośrednia między wojownikiem a magiem - najpotężniejsza wiązanka, niestety też z czasem najłatwiejsza do prowadzenia.

Athropos

Wysłany: 2005-10-12, 22:01   

W tej grze profesja to ściema wystarczy wybrać postać magiczną i troszke pomachać mieczem i mamy idealną postać. Granie złodziejem mija się z celem gdyż wszystkie umiejętności złodzieja da się zastąpić magią. Sam wojownik sobie nie poradzi gdyż brak czarów leczących a na miksturkach się daleko nie zajedzie. Ogólnie system rozwoju postaci jest za bardzo przesadzony. Postać na ponad 100 (jest to możliwe) pokonuje boga Viveka. Przesada.
Ostatnio zmieniony przez Nun 2009-07-17, 01:59, w całości zmieniany 1 raz  

Boo

Wysłany: 2005-11-27, 20:11   

Najlepiej stworzyć sobie tak Morrowindowski odpowiednik W/M/Z-ta. Z magicznych zdolności przydają się najbardziej zaklinanie i przemiana. Nie opłaca się wg. mnie brać kilku broni do specjalizacji głównych, ja zawsze wybieram sobie jedną kontaktową (dł miecz, topór itp) i łuk - cholernie dobrz rzecz :P. Ze złodziejskich, to skradanie się i zabespieczenia. Zamków nie opłaca się otwierać czarami, bo to mano i czasochłonne :P. A poza tym wystarczy wziąć znak 'Wieża' i ma się 50 pkt otwarcia na starcie :P. Skradanie się natomiast pomaga cholernie w misjach. Dla tego najlepiej robić sobie mieszańca, a nie konkretną wyspecjalizowaną klasę...

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2005-12-24, 23:12   

Ja na początku jak w każdym eRPeGu wybrałem sobie postać magiczną, ale pograłem nie długo i stworzyłem sobie własną klase i gra mi sie tak bardzo dobrze:)

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 246/53
Wysłany: 2009-06-12, 11:37   

Od razu stworzyłem sobie własną postać, nie bawiłem się w podstawowe klasy. Główne cechy: siła + coś, najczęściej wytrzymałość, ale mogła być i szybkość/osobowość.

Podstawowe umiejętności: Ciężkie pancerze, Długie Ostrza, Atletyka, Akrobatyka, Zabezpieczenia (czasem alchemia)

Drugorzędne umiejętności: Alchemia, Płatnerstwo, Tarcza, Retoryka, Skradanie się.

Jak widać niemal brak umiejętności magicznych.

Nun 
Cień Szaleństwa. Król Świrów. Kapłan Śmierci.

Podziękowania: 6/39
Wysłany: 2009-06-28, 08:42   

Ja jak większość zazwyczaj robię sam postać. Obecnie gram Khajiitem, klasa magiczna z cechami głównymi inteligencja i zwinność ^^.

Podstawowe umiejętności : Iluzja, Przemiana, Mistycyzm, Krótkie Ostrze, Lekki Pancerz

Drugorzędne umiejętności : Skradanie Się, Zabezpieczenia, Akrobatyka, Zaklinanie, Celność .

...Krwawe Dłonie Khaina, Awatar Cienia Śmierci, Powiernik Kosy Zarazy I Cierpienia, Mistrz Sztuki Wojennej Trzeciego Bastionu Chaosu, Jedyny Prawdziwy Cień, Nosiciel Jedynej Prawdy Absolutu I Wiecznej Ciszy...

Milcz Psie I Klękaj Przede Mną Albowiem Jam Twym Panem Jest I Ukarać Cię Przybyłem... - Trzeci Lord Cienia

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2009-06-28, 10:02   

Nie widzę najmniejszego sensu nastawiania postaci wyłącznie na czarowanie, albo wyłącznie na walkę. Owszem, przydaje się to na początku gry, ale z czasem wszystko się wyrównuje i bohater staje się superkozackim W/M/Z, przypakowanym we wszystkich możliwych umiejętnościach w grze... a przynajmniej tak jest w moim przypadku. ;]

Harth 

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2015-09-27, 14:30   

Mogę tu wrzucić rozpiskę postaci, generalnie chyba wiem jaka postać jest najmocniejsza. Miałem kiedyś rozpisany kompletny szkic postaci + plan awansów.

Niestety mam tak w grach komputerowych, że jak już wybadam co jest najmocniejsze trudno mi z tego zrezygnować nawet dla wczucia się w np. złodzieja, maga itd.

Tak pobieżnie, to ja osobiście robiłem redguarda spod znaku Damy, maxowałem wytrzymałość na pierwszych lvlach, skille główne to łuk, jedna broń (najlepsza jest włócznia), akrobatyka i atletyka (komfort gry), lekki pancerz. +5 do grupy stealth.

W pobocznych można dać co się chce, ja dawałem na pewno Przywrócenie, Przywołanie (pod zaklętą broń), Alchemię (najbardziej broken skill), i chyba iluzję (tylko pod kocie oczy - wnerwia mnie że w jaskiniach nic nie widać) i przemianę (pod skok na szybką podróż).

W Morrowindzie magia ofensywna się nie sprawdza - próbowałem.

To tak w największym skrócie.

Odpowiedz do tematu