Poprzedni temat «» Następny temat
Warcraft 1, 2 czy też może 3?
Autor Wiadomość
Bofur Clawhammer

Wysłany: 2005-01-27, 00:09   Warcraft 1, 2 czy też może 3?

Komnata jest ogólnie poświęcona warcraftowi, ale ciekawi mnie, którą część uważacie za najlepszą...
Grałem we wszystkie i zdecydowanie najbardziej 2 :) ... 1 była jeszcze zbyt niedopracowana i jej obsługa była uciążliwa, natomiast 3 jest tylko powtórką 2 z nieco lepszą grafiką i paroma nowymi bajerami, ale i tak jak dla mnie pośrednia część góruje nad nią zdecydowanie...
Podziękuj autorowi tego posta

Ifrit90
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-27, 13:53   

Tak samo uwazam część 2 za najlepsza gralem w to godzinami i nie moglem sie oderwac. 3 tez jest spoko ale nie ma tego "klimatu " co dwojka :) . Jedynka za to specjalnie mi sie nie spodobala, ale tez gralem :wink: .

Piger

Wysłany: 2005-01-27, 16:02   

hmmm gralem tylko w 2 i 3 ale w 2 niewystarczajaco:P mimo to bardzo polubilem grac na battlenecie (szczegolnie w takie male mapy, np szachownice) i jak zgubilem cdkeya to tak sie wku***lem ze przegiecie:/ ale jak mowilem chyba za malo gralem bo wole 3:P byc moze dlatego ze sa nowe rasy, creepsy, bohaterowie itd:P po za tym filmiki... cutfilmiki... i ta klimatyczna kampania:P btw wordeditor:P

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2005-01-27, 16:08   

W 1 nie grałem, ale wybierając mięzy 2 i 3 wybieram Rządy Chaosu i Tron Mrozu :wink: Większe możliwości, lepsza grafika (dla mnie to się jednak liczy), cudowna kampania, filmiki, cut-scenki... no i naprawdę dobry edytor! Kiedyś mi się rzuciłó na mózg i ciągle robiłem filmiki na engine gry. Niektóre były naprawdę niesłe :D

Ifrit90
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-27, 16:11   

W warcrafcie 2 tez jest WORLDEDITOR :P Zawsze tworzylem mapy stylu: posrodku wiesniak a dookola ogry i siepacze :twisted: . Na BN ogrywalem tak ludzi :twisted:. Robilem tez czasami mapy ogry vs footmany czy cos takiego, zawsze jednak wygrywalem :twisted:
Kampania jednak czasmai doprowadzala mnie do szalu :evil:

Piger

Wysłany: 2005-01-27, 22:25   

chodzilo mi ze w w3 w worldeditorze mozna robic naprawde cudowne rzeczy;]

Gaz_Shenryu
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-01-29, 15:35   

Jedynka była nowością, dwójka "kultowym przełomem" (zwykły "przełom" byłby obrazą dla tej gry...), trójka tylko solidną grą. wprawdzie bardzo fajną, ale niezbyt nowatorską. Nie rzuciła graczy na kolana choćby w połowie tak jak Warcraft 2. W3 jest bardzo podobny do setek innych gier, które wyszły w tym samym czasie co on. Może zabrakło Blizzardowi odwagi, żeby wprowadzić coś nowego, może po prostu pomysłów?
W każdym razie dwójkę uważam za RTSa WSZECHCZASÓW.

Aratos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-23, 15:04   

Zdecydowanie Warcraft 2. Ten klimat był niepowtarzalny. Gram w to do dziś.
PS. Ifrit, ja przeszedłem wszytskie kampanie i jakoś do szału nie doszedłem :D Cierpliwości...Cierpliwości...

Piger

Wysłany: 2005-04-28, 20:51   

byc moze... byc moze 2 jest bardziej przelomowa w grze, ale jak juz mowilem (powtarzam sie? xD) w 3 edytor map jest po prostu niezwykly, cudowny, przewspanialy!!! mysle ze jeszcze przez dlugi czas w zadnej grze nie ebdzie takiego editora jak w w3... to, jakie tam mozna robic rzeczy to po prostu przechodzi ludzkie pojecie.... heh, poprzednie wakacje spedzilem cale wlasnie nad WorldEditorem W3, nie mialem poczucia czasu:P nawet nie wiedzialem ktory dzien tygodnia, miesiaca, nawet nie wiedzialem czy lipiec czy juz sierpien:P

Yaku

Wysłany: 2005-04-28, 21:30   

Pierwszej częście chyba nawet nie widziałem. W drugą grałem już na tydzień/dwa po wypuszczeniu na rynek - świetna gra (chociaż do BG2 i JA2 nie dorasta). Coś w niej jednak jest, gdyż po tych wszystkich latach nadal lubię do niej wracać ^^
W trzecią częśc dużo nie grałem. Może i jest to dopracowana gra z kupą bajerów i dobrym tłumaczeniem jednak to już nie to samo.

Khadgar Laendroth

Wysłany: 2005-06-18, 11:25   

Warcrafta 1 widziąłem tylko przez kilka minut i to kilka lat temu o kolegi... ale jakoś nie przypadł mi do gustu... Dopiero W2 zrobil na mnie ogromne wrażenie, co prawda wymaga, wg mnie, paru poprawek ale mimo wszystko pomysły graficzne budowli, postacie, zaklęcia i same kampanie są na prawdę godne podziwu... Teraz gram w W3 (troche późno ale co tam :] ) i równierz jestem pod wrażeniem. Jest to co prawda świat na innych zasadach niż BG czy ID ale mimo wszystko zachwyca mnie swoim klimatem.

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2005-07-20, 19:50   

grałem w 2 i 3. Oczywiście jeśli chodzi o fabułę i grafike(ah te intra....) W3 rządzi.
Ale jakoś ta.. komiskowa Grafika w W2 jest fajna..... fajne są niektore jednostki i jakoś tak fajnie się gra... i jest dużo ale to dużo Bohaterów.
W3 mimo wszystko góruje nad W2 ... a dodatek Frozen Throne(spuper walka arthasa z Illadanem) uczynił grę doskonąłą na jeszcze lepszą... Tylko programiści z Blizzarda wiedzą jak własnie to robic:)

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2005-12-29, 12:51   

W jedynke niestety nie grałem:/ a z 2 i 3 wybieram 2:) zagrywałem się w to dawniej godzinami, Warcraft 3 już mnie tak nie wciągną, W3 nie miał tej magii jaką miał W2.

Natanael

Wysłany: 2006-10-05, 09:34   

Warcraft 1 - grałem chwileczkę i zniechęciło mnie uciążliwe sterowanie.

Warcraft 2 - genialna gierka... grałem w nią godzinami u kumpla i w domku... niedawno stworzyliśmy naszą kampanię, ale wszystko się gdzieś ulotniło (wszystko było u kumpla na kompie, i zformatował dysk, a nie zrobił kopii zapasowych naszej pracy). Nigdy żadnej kampanii nie wygrałem :oops: zawsze dochodziłem gdzieś do czwartego aktu i później mi się już nie chciało

Warcraft 3 - już nie to samo, co 2, ale potrafił mnie na dłużej przyciągnąć do komputera... no i udało mi się ukończyć podstawową kampanię :)

Warcraft 2 jest najlepszy moim zdaniem i nawet, jakby wyszła 4, to ona tego nie zmieni :P

Cannabis 

Wysłany: 2007-12-11, 20:58   

Co do Wara 1 i 2. Grałem parę minut i o mało zawału nie dostałem. Brrr te animacje i piksele, odskoczyłem od kompa i już nigdy nie włączałem. Tak wiem, że zaraz dostanę po łapach i usłyszę tekst: nie grafa się liczy. Też tak uważam ale War1,2 to wyjątki.

Za to trójeczka jest miodzio. Nie wiem ile godzin przy niej spędziłem, ale potrzeba by kalkulatora by je obliczyć ;) Wszystkie kampanie, wszystkie mapy- przeszedłem wszystko co się dało na single player. Na BN nie miałem przyjemności pograć, za to z kumplami na LANie czasami się grywało.

Odpowiedz do tematu