Poprzedni temat «» Następny temat
Najgorsza rasa
Autor Wiadomość
Soban
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-26, 15:37   Najgorsza rasa

najgorsi są zergowie (według mnie) prottosami rozwalam ich w kilka sekund.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-09-15, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-01-26, 23:24   

Grasz tylko z kompem prawda?...
Pograj z jakims lepszym Zergiem na BN to zmienisz zdanie.
W SC nie ma najgorszej rasy. Jest ta, ktora sie lubi, ta ktorej sie nie lubi, ta, ktora sie umie sterowac, ta, ktora sie nie umie sterowac... Ale nie da sie powiedziec ' ta jest najlepsza ta jest najgorsza a ta jest srednia'. I w tym tkwi potega SC.
Podziękuj autorowi tego posta

Soban
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-27, 16:46   

JA GRAM ON-LINE prottosi są świetni bo mają nigdy niezawodne arhony. Ulepszasz go na maksa i nikt ci nie podskoczy.

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-01-27, 17:15   

ARCHONY??? BUAHAHAHAHHAHAHA. Albo grasz tylko z kolegami z sieci, albo nie grales nigdy z jakims Terkiem ktory umial grac, albo nie wiem. Chocbys mial 50 archonow upg na maxa, to wystarczy 1 Science Vessel z EMP Shockwave, a cala twoja armie rozwali oddzial marines.

Nalafein

Wysłany: 2005-04-27, 13:23   

Jesli zerg bedzie mial duzy dostep do mineralow, to zadna armia ci nie pomoze :wink:

Winth

Wysłany: 2005-08-23, 17:46   

Zerg jest cholernie potężny, sam widziałem jak pięęęękna armia Guardianów rozprawiła się z biednymi Terrkami... Zergowie mają bardzo tanie jednostki :)

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-08-23, 18:25   

Na nawet 100 guardow wystarczy 1 walkiria... A zanim sie doczlapiesz do guardow, to mozesz juz 10 razy zginac. W SC nie ma najgorszej rasy, sa tylko te, ktorymi umiesz gorzej grac.
Podajcie mi taktyke, a ja wam podam kontre:)
Ale musze sie zgodzic z jednym. Jesli zostawic Zerga za dlugo w spokoju, to naprawde moze byc NIEMOZLIWY do ruszenia. Wystarczy powiedziec, ze kazda nowa baza Zerga to szybsze budowanie jednostek, a zerglingi na maxa upowane(upgrade 3/3, szybkosc poruszania sie i ataku) to najpotezniejsze(cost-effective) jednostki w grze. 100 takich pieskow zrzuconych w srodek bazy przy akompaniamencie paru Ultrali to zywiol... Nic wiecej. Chociaz mozna ich powstrzymac paroma templarami(psionic storm), siege tankami odpowiednio chronionymi + irradiate... Pelno taktyk. Takie jest piekno Starcrafta:)
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

Winth

Wysłany: 2005-08-24, 18:17   

Taktyka obronna:

Bierzesz kilka Siege Tanków i je ustawiasz do obrony bazy, najlepiej przy skarpie (trudniej trafić). Potem obudowujesz obok kilka Missile Turretów i Bunkers (pakujesz do nich Ghostów/Marines). W razie ataku naziemnego czołgi masakrują wrogów, atakami z powietrza zabiera się Missile Turret i Bunkry.

Taktyka "na wabia":

Bierzesz jakiegoś wytrzymałego żołnierza, podchodzisz do armii wrogiej i jeśli gracz jest niedoświadczony, to poleci za tobą. Oczywiście zwiedź ich prosto do twojej armii :j

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-08-24, 22:05   

buahahaha-tyle powiem:)
Na taktyke obronna:
-Zergiem-guardiany, ew. Dark Swarm Defilera
-Terkiem-nuke, albo push siegami+comsat na klif, zeby widziec jego wojska i moc do nich strzelac
-Protoss-i tu jest problem. Ale gdy ktos sie tak obuduje, to najlepiej zrobic desant z innej strony. Ale jesli koniecznie chcesz to sforsowac, to chyba beda potrzebne carriery, albo NAPRAWDE duzo wojsk, zrzucanych bezposrednio na siegi-nie ma szans zeby zealoty/darki dobiegly... Mozesz tez zapuscic Distruption Web(Corsair) na siegi, bunkry i wiezyczki. Albo wleciec Arbitrem i jego 10 halucynacjami w srodek bazy i zrobic Recall. Duzo mozliwosci:)

wabik:
Ustawic jednostki na hold position:) A mozna tez po prostu odpowiednio szybko zabic 'wabika'... Nikogo, poza kompletnym newbie, nie zlapalbys na takiego wabika, Winth, moge cie zapewnic.
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

Winth

Wysłany: 2005-08-25, 17:29   

Wstyd się przyznać, ale sam jestem newbie :lol:

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2005-08-25, 22:05   

zergowie są zajebisci - tyle powiem, chociaz sam gram protosami. Kiedys gralem z takim jednym gosciem który nie budowal nic poza nowymi bazami i zerglinami (no i overlordami) i potem robil wjazd kilkoma oddziałami overlordów full wypełnionymi zerglinami. I robił to błyskawicznie, potem kilka razy oglądałem powtórke żeby zlukać jak on sie rozbudowuje.
Taki wjazd to była masakra, ja kompletnie zaskoczony (jeszcze nie umiałem dobrze grac) a on mi zrobił taki rush ze trudno było zobaczyc co siędzieje, po prostu moja wyspa (mapa na takich wyspach byla) tonęła w takim ruchomym morzu, nie sposob było odroznic poszczegolne zergliny od siebie. To było piękne :)
ale potem zagralem z nim jeszcze raz (to byl polak) zeby sprawdzic czy taktyka się sprawdzi no i zrobił to jeszcze raz z tym że...
...ochroniło mnie kilkanaście wierzyczek dookoła bazy :) jak juz jego overlordy rozbiły się o mur wieżyczek ja jednym oddziałem pojechałem jego niechronioną bazę
ale i tak respect dla kolesia za tą pierwszą grę, druga była bardziej towarzyska zeby cos wymyslic na jego taktyke.
matheous ma rację - na KAŻDĄ taktykę znajdzie się kontra, doświadczony gracz rozwali zergami każdego protosa zanim ten wrzaśnie "o kurwa jego mać ile tych robali!!"

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-08-26, 07:28   

@Marko-blad. O ile mistrzowie Polski Protossow przegrywaja z m.P. Zergow, to w formacie swiatowym Protoss prawie zawsze pokonuje Zerga. I nie sa to plotki, tylko informacje z netwars.pl ... W PvZ chodzi wlasnie o to, zeby nie dac Zergowi robic nowych baz i zniszczyc go w miare szybko, bo jak dojdzie do limitu to juz dupa-nawet sie go nie zadrasnie:) Fajnym sposobem jest np zbudowanie szybko kilku corsairow i wycinanie Zergowi overlordow, albo posiadanie ~2 shuttli wypelnionych wojskiem(z upem szybkosci) i rozsylanie tego wojska do kazdego tworzacego sie wlasnie Hatchery(nowej bazy). No i najwazniejsze-observer nad kazdym skupiskiem mineralow, zeby rozwalic gosciowi baze zanim sie spostrzeze. Mozna tez zostawic gosciowi darki pod sama baza(Lost Temple) i cicho ciachnac kazdego wychodzacego drona i sie ulotnic:) Duzo jest sposobow...
Aha, zeby nie bylo-ja sam jestem cianki w SC, ale znam teorie:P
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2005-12-26, 17:04   

ja lubie wszystkie rasy bo starcraft jest wielki!!!!!!!!

Chciałbym żeby powstał World of Starcraft, tam by była jazda:D!!

Zeratules

Wysłany: 2006-01-02, 12:42   

Nie ma rasy najlepszej! Czy nie którzy myślą, że w grach są rasy najgorsze i najlepsze. Nawet jak mówicie, że jedna rasa jest lepsza to nie macie racji. Musicie podać argumenty, każda rasa ma swoje zalety jak i wady, ale nie ma takiego czegoś, że jest gorsza :D

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2006-01-02, 14:11   

w tym temacie jest źle zadane pytanie, powinno być którą rasą gra wam się najgorzej, bo jak już wielu to podkreślało nie ma najgorszej rasy.

Mi najgorzej grało się zergami ale ponieważ nie potrafię ich opanować a najlepiej protosami.

Odpowiedz do tematu