Poprzedni temat «» Następny temat
NTotSC - pytania i porady
Autor Wiadomość
maciej_KO 

Wysłany: 2005-01-24, 14:43   NTotSC - pytania i porady

Jako, że własnie zacząłem grać w jednyneczkę z NTotSC pewnie za chwilę bede miał jakieś pytania bo fabuła ma wiele zakrętów a wilcy szaleją :P
Już zachorowałem... pierwsze spotkanie z zakażonym gibberlingiem :]
ikonki choroby nie ma ale statsy spadły, ile trwa standardowa choroba zanim statystyki wrócą do normy?
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"
Podziękuj autorowi tego posta

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2005-01-24, 14:57   

Przykra sprawa, ale... choroby nigdy się nie kończą. Zrób loada sprzed choroby. Przed chorobą można sie zabespieczyć, ale nie leczyć... :(

maciej_KO 

Wysłany: 2005-01-24, 15:16   

hmmm... wiem, że się kończą (tzn. charakterystyki wracają do normy) bo pamiętam to z mojego pierwszego kontaktu z NTotSC. Kurcze a może się mylę :/ niby początek dopiero bo giberling udziabał mnie tuż po zabiciu Goriona a ja jestem w Pomocnej Dłoni ale sejwa wcześniejszego nie mam i bujać się znów po Candelkeep :sciana:
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2005-01-24, 15:20   

Nie schodzą. Możesz spać nawet i 100 dni, a i tak nie zejdzie. Dlatego tak nie znoszę wilków w NTotSC (ale... przynajmniej widać teraz jakie wyzwanie mogą stanowaić dla niedoświadczonego podróżnika :P )

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-01-24, 15:50   

KAran co ty gadasz żenie schodża jak zchodzą. W lochach ulcastera Minsc na ogół tak obrywa że ma trak0 na poziomie 20 albo i lepiej a miał 10. Mija pare dni i wraca to do normy a on normalnie trafia.
Ostatnio zmieniony przez Shinigami 2007-12-04, 02:30, w całości zmieniany 4 razy  

maciej_KO 

Wysłany: 2005-01-24, 16:15   

OK mam pewność trzy dni i trzy odpoczynki w tym czasie... TraKO i liczba ataków wróciła do normy :)
Może ukąszenie wściekłego wilka i zakażonego giberlinga się różni, mnie ugryzł giberling :P

maciej_KO 

Wysłany: 2005-01-28, 01:50   

hmmm... nie mogę sobie przypomnieć, gdzie znajduje się "kałach" :)
BTW Wyzwoliłem spod okupacji koboldów kopalnie Naskel i tylko dwa razy loadowałem :lol:

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2005-01-28, 22:02   

Ma go drużyna dzierlatek na południe od Nashkel ("wyjście" z Kopalni), to głównie chyba jakieś kapłanki/magiczki...

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-02-02, 21:35   

Tiam... kojarzycie Oupaste? Ten koleś co trzeba zagadać go do questu księgi nie wiedzy.
Wiem... tylko za pierwszym razem gada o tym co trzeba.
Zostałęm odesłany do niego od własciciela pochyłej. Ide, 2xprzyjaciele na siebie i charyzma do 25... zauroczenie na niego.
Gadam, a on tylko gada o morderstwie Scara i o żelaznym tronie... same głupstwa.

??? MIał mi wskazać Dolinę czy tak?

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-02-03, 14:04   

Tak miał ci powiedizec gdize jest labolatoruim. O ile pamietam wystarcy go zauroczyć naprzykład za pomocą płaszcza i pogadać z nim pare razy a wtedy ten podaje lokację.
Ostatnio zmieniony przez Shinigami 2007-12-04, 02:30, w całości zmieniany 2 razy  

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-02-03, 19:51   

No tłumaczę, że rzucam na niego zauroczenie (czar maga) i mam 25 charyzmy a on gada tylko o "bieżacych sprawach Wrót Baldura" - o morederstwie Scara...

Gaz_Shenryu
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-02-06, 16:39   

Ludziska, ściągam właśnie tego modzia (trochę długo to będzie trwało:D) i mam pytanko. czy trzeba zacząć grę od początku, aby móc delektowac ssię tym dodatkiem, czy można grać z już zapisanych gier, wzorem Opowieści?

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2005-02-06, 18:30   

Niestety (albo i stety) trzeba zacząć od początku.

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-02-06, 20:33   

Od początku i zdecydowanie radzę przeczytać readme. Wiele istotnych zakazów "co wolno a co nie" z NTotSC.

Przy okazji ponawiam pytanie sprzed dwóch postów :D

maciej_KO 

Wysłany: 2005-02-10, 07:46   

Dobra potrzebna mi taktyka na wampiry w podziemiach przy Firewine...
Khalid po jednym strzale pada martwy, mój hero wytrzymuje dwa :(
Działa na nie Różdzka ettiena?

Odpowiedz do tematu