Poprzedni temat «» Następny temat
[BG I-II] Ulubiony filmik z sagi Baldura
Autor Wiadomość
Piger

Wysłany: 2005-01-23, 11:24   

aha moze jeszcze dodam: filmiki w BG sa beznadziejne... ale intro i outro to co innego... trzeba zauwazyc ze to nie sa filmiki gdzie sa pokazane postacie tylko obrazki i glos fronczewskiego i klimatyczna muza w tle i imo to jest lepsze niz filmiki w daiblo nawet:P co prawda nie lubie diablo ale gram w wara ale filmiki widzialem z diablo i musze powiedziec ze blizzard po prostu robi cutfilmiki... jednak tak jak mowie: obrazki, dzwieki, muzyka i glos fronczewskiego chyba wygrywaja;]
Podziękuj autorowi tego posta

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-01-23, 22:50   

Hmmm... Za pierwszym razem filmiki mi sie podobaly-pokazywaly lokacje, pozwalaly sie wczuc w jej klimat. Ale za 5 razem i nastepnymi to sie zrobily irytujace...
Ale wg mnie lepiej zeby gra byla IDEALNA a filmiki nie bardzo-jak BG-niz zeby gra byla chu.owa jak 150 a filmiki dobre:P-jak diablo 2...

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-01-24, 14:20   

Intro i outro w SoA i ToB. Mają jakiś taki fajny klimat :). Pozostałe tez mogą byc ale są już słabsze. W BG1 fajny jest filmik z twierdzy gnolli.

Olol

Wysłany: 2005-01-24, 18:37   

Mój ulubiony filmik to koniec Cieni Amn ( ten z Irenicusem w piekle). Oprócz tego podobają mi się: Intro Bg1, Filmik z Wiwerną i krową :P , koniec BG1 po zabiciu Sarevoka.

Usunąłem zdublowane posty - Cruel

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-01-24, 18:48   

Olol, Po co ci 9 postów pod rząd, takich samych?

A w BG1, rzeczywiście, po zabiciu Sarevoka, człowiek się jakoś lepiej czuje. Fajny filmik...

Olol

Wysłany: 2005-01-24, 19:05   

po prostu wali mi się łącze i kika razy klikam wyślij a mimo to wiadomość nei dochodzi ( tu widocznie doszła z każdym razem mimo że nie poazał mi isę komunikat iż post został wysłany). Jeśli zauważy ktoś jeszze coś takiego to dawajcie znać zaraz postaraz się to naprawić...

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2005-01-24, 19:34   

Po raz n-ty filmiku juz denerwuja, ale fajny mi nadal sie podoba filmik na koinec BG2 (Irek vs demony) i na koniec BG1. Wiecej nie pamietam :P

Olol

Wysłany: 2005-01-25, 18:33   

Mnie za to do szału doprowadzają dwa filmiki. Jeden rozpoczynający. Jego dialog wyrecytował bym choćby mnie o 3 w nocy obudzili [Ach, dziecię Bhaala się przebudziło ... ]. Drugi wkurzający filmik pojawia się po wyjściu z lochów Irenicusa. NO bo ileż razy można oglądać jak Irenicus rozwala tych złodziei a później zakapturzonych...

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-01-25, 19:00   

Mnie tez to nudzi. Szkoda ze nie ma możliwości przyspiesznia tych Cutscenek i musimy je oglądac za każdym razem w pewnym momencie sam sie w zasadzie nauczyłem wszystkich tych dialogów na pamięć.

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-01-25, 19:04   

Mnie może nie nudzi, ale jakby można przerwać te scenki... Życie byłoby piękne. Oczywiście są mody, które to skracają, ale to nie to samo.

Ale na początku ten golem ma fajny głosik :)

Olol

Wysłany: 2005-01-25, 19:05   

Istnieją patche znacznie skracające te filmiki. Sam miałem jeden przez pewien czas, jednak ktoś próbował przerobić te filmiki na krótką i śmieszną wersję. O ile pierwswzy punkt załozenia wypada dobrze to z drugim jest duzo gorzej. ( Z tego co pamiętam Irenicus pronuje Imoen sprzedaż koszulki z autografem czy coś takeigo). Swierdziłem że już wolę oglądać dłuższą wersję ale podtrzymujaca klimat.

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2005-03-08, 15:14   

Filmy - BG1 koniec, koniec BG2. Filmiki - rozpoczynający i wszystkie w ogóle.
Podziękuj autorce tego posta

Taschon

Wysłany: 2005-03-09, 18:58   

BG1 - początkowy i końcowy
BG2 - końcowy z Irkiem

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2005-03-10, 07:21   

Olol - to był mod Easy of Use, moduł skracający filmiki. I ich zabawność nie była celem, tylko dodatkiem (albo nawet przypadkiem - przypadkowymi tekstami wyciągniętymi z samej gry).

To, że skrócone wersje filmików są śmieszne ma prostą przyczynę - to są odpowiednio ułożone teksty Neebera. Koleiny raz przypominam, że wielgachna komnata o modach czeka z otwartymi rękami, zaś ta, w której obecnie piszemy przeznaczona jest raczej do rozmów na temat bg niezmordowanego. - Komcio

Rozumie, musiałem najpierw po prostu wyjaśnić tę kwestię :wink:
Ostatnio zmieniony przez Karanith 2005-03-10, 13:22, w całości zmieniany 1 raz  

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-03-10, 09:31   

Mnie zastanawia jeden fakt - outro z BG2 - kim są ci zakapturzeni? ( chyba nie Zakapturzonymi ). Piątka to też chyba nie jest. Ktoś zna odpowiedź?

I jeszcze jedno - dziwne trochę, że w tak wielkim, popularnym tytule filmy były potraktowane po macoszemu. W BG2 intro robione na siłę ( bo trzeba było wyjaśnić nieco osobom nie grającym w Bg1 ), intro podobnie.
A Tronu Bhaala nie lubię, filmy tam są kiepskie - outro różni się podkładem dźwiękowym - panowie autorzy nawet nie kwapili się zrobić czegoś więcej.
Podziękuj autorce tego posta

Odpowiedz do tematu