Poprzedni temat «» Następny temat
[archiwum] premiera niepełnej wersji modyfikacji
Autor Wiadomość
nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 53/97
Wysłany: 2018-05-03, 02:28   [archiwum] premiera niepełnej wersji modyfikacji

UWAGA: to nie jest pełna wersja modyfikacji!
Premiera pełnej wersji modyfikacji nastąpi wkrótce.

Równo 3 lata od momentu rozpoczęcia mojej przygody z moddingiem, chciałbym się w końcu pochwalić modyfikacją, nad którą tyle pracowałem. Czuję wielką radość i dużą ulgę, gdyż mam wrażenie, jakbym przez ostatnie kilka miesięcy pracował na 2 etaty - modding naprawdę pochłania mnóstwo czasu, ale też ogromnie wciąga. Cóż, mogę to w końcu napisać - prace nad pierwszą fazą modu BGEE 10 NPC PROJECT zostały zakończone.

Aktualną wersję modyfikacji można pobrać tutaj:
BGEE 10 NPC PROJECT - wersja 2.0.0

Oczywiście modyfikacja będzie aktualizowana, poprawiana itd. Zamierzam dążyć do tego, aby była doskonała i nie zawierała błędów :)

BGEE 10 NPC PROJECT

zapowiedź nr 1: https://www.youtube.com/watch?v=UAFTs-fOSvc
zapowiedź nr 2: https://www.youtube.com/watch?v=ag2uoBuxBUs
zapowiedź nr 3: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

1. Zawartość.
Mod wprowadza do gry pięć nowych postaci przyłączalnych (NPC), które:
- żywo uczestniczą w życiu drużyny (nawiązują różnorakie relacje z członkami drużyny - każda z nowych postaci posiada minimum po 3 bantery z każdą z oryginalnych postaci z gry),
- posiadają własne rozbudowane questy,
- otwarcie komentują decyzje gracza.
O ile spełni się określone wymagania, można się z nimi również zaprzyjaźnić lub przeżyć pre-romans.
UWAGA: Zawartość modyfikacji jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2. Kompatybilność.
Mod został stworzony na silniku gry Baldurs Gate: Enhaced Edition i do pełnego działania wymaga jedynie zainstalowanej pełnej wersji BGEE. Mod jest kompatybilny z najnowszą wersją moda BG1 NPC PROJECT, przy czym zaznaczam, że nie wystarczy zainstalować wyłącznie "wymaganych modyfikacji", mod wymaga do działania komponentów, o których wyświetlenie instalacja pyta wcześniej, tzn. banterów i romansów z pozostałymi NPC.

3. Instalacja.
Rozpakuj .zip do folderu gry. Uruchom Setup-bgee10npcproject.exe. Zainstaluj mod.
UWAGA: Zawartość modyfikacji jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

4. Kontynuacja modyfikacji.
Docelowo modyfikacja ma wprowadzić 10 postaci przyłączalnych, a ich historie mają być kontynuowane w Baldur's Gate 2: Enhanced Edition. Kontynuacja prac nad modyfikacją zależy od przyjęcia przez graczy niniejszej modyfikacji. Jeśli chcesz, abym kontynuował prace nad modyfikacją, wyraź swe zdanie.

5. Dodatkowe.
Więcej informacji można znaleźć w pliku readme modyfikacji.

Niniejszym ogłaszam również, iż:
- nie identyfikuję się z żadną ze stworzonych przez siebie postaci ani z poglądami przez nie prezentowanymi,
- treść modyfikacji jest całkowitą fikcją - żadna z postaci nie została stworzona w oparciu o jakiś pierwowzór z mojego życia codziennego.

6. Podziękowania.
Ogromne podziękowania dla wszystkich tych, którzy motywowali mnie do pracy, służyli pomocą i testowali modyfikację (http://athkatla.cob-bg.pl): Tuldor88, Kirara, dradiel, Zed Nocear, L'f, K4thos, memory, Aristo, Nobanion, Ruffle_truffle, Dark, Avallach, Astharoshe, Calitha (mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem!). Bardzo dziękuję również jednemu wyjątkowo nieżyczliwemu hejterowi - nic bardziej nie demotywuje do pracy niż niekonstruktywna krytyka i czepialstwo, jednakże na mnie ten śmieszny hejt działał jak płachta na byka.

Pozostaje mi życzyć miłej zabawy.

Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Pommarcha, Furrak, Aristo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi