Poprzedni temat «» Następny temat
Priorytet w modowaniu + dziennik postępów, cz. III

Który projekt powinien najwcześniej ujrzeć światło dzienne?
Elvanell NPC - półelfi bard dla EE
8%
 8%  [ 1 ]
Holnara Waleczna - kobieta krasnolud dla EE
25%
 25%  [ 3 ]
Gork - półorczy szaman dla EE
0%
 0%  [ 0 ]
Belaree NPC - kontynuacja do BGII : EE
16%
 16%  [ 2 ]
Łamacz zaklęć - podklasa czarownika do EE
8%
 8%  [ 1 ]
Ofiarny kultysta - podklasa druida do EE
0%
 0%  [ 0 ]
Quel quest - misja związana z gnomim technologiem
41%
 41%  [ 5 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Ruffle_truffle 

Podziękowania: 27/78
Wysłany: 2018-04-02, 22:21   Priorytet w modowaniu + dziennik postępów, cz. III

Jak poprzednio, tyle, że tym razem bez ograniczeń czasowych i więcej opcji do wyboru. Poza tym pomysły się powoli wyczerpują.
Podziękuj autorowi tego posta

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-04-06, 17:46   

Podliczając głosy - jeden z poprzedniej ankiety padł na Elvanella. Tutaj widzę, że kolejny raz na Belaree II. To już 3 razem będzie. Quel też coś trochę.

Ale najchętniej zabrałbym się za tę Holnarę. Ile można grać elfem/drowem itp.

Taka kobieta krasnolud jest w konwencji "oj ludzie, ludziska, nigdy chwili spokoju, nigdy chwili przerwy!"

Moim zdaniem polscy użytkownicy nie kupią dżenderowej krasnoludzicy, raczej taka równa koBITA ma jakieś szanse. I w takiej konwencji ją planuję zrobić.

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2018-04-06, 19:33   

Krasnoludki w Zapomnianych Krainach są brodate. :curious:

Podziękuj autorce tego posta

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-04-06, 20:43   

Ona ma być brodata.

Edit: Pomimo tego, że Beamdog "ocenzurował"(???) to.

Myślę, że wygląda w porządku. Chodziło mi raczej o "jowialny" charakter, jakim mam ją zamiar obciążyć...

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-04-21, 00:45   

Wstawiłem sobie głos na Elvanella z poprzedniej ankiety (niestety jej termin ważności upłynął).

Widzę, że quest się w miarę wyłania, ale niezbyt miażdżąco.

Wnioski:

Holnara to krasnoludzica, która przez wzgląd na swój wygląd może zniechęcić. Ale z drugiej strony nie wiem, czy jest sens tworzyć kolejnego (pół)elfa. Krasnoludzkich kobiet jest bardzo mało. W ogóle fantastyka zaniedbuje ten temat, co np. Sapkowski wyśmiał ukazując "powabne" krasnoludzice, schowane zazwyczaj przed światem, żeby się samce alfa krasnoludy nie musiały ich wstydzić...

Także ta Holnara mnie bardziej kusi do modowania, niż technologia, która już dodana jest.

Taki Eldoth dociąłby jej, że miejsce nawet tak brzydkiej kobiety jest przy dzieciach, w kuchni, Kagain miałby uraz o to, że jest zbyt moralna, a Montaron docinałby jej, bo wie, że jest bardziej "męska" od niego...

Dobre relacje - Branwen nawet do Shar-Teel mówi, że ma więcej odwagi, niż niejeden mężczyzna, szkoda tylko, że jej dusza jest taka zagubiona. Podobnie stwierdziłaby Holnara. Branwen zobaczy w Holnarze dzielną wojowniczkę. Alora polubi jej prostoduszność, a Yeslick doceni praworządność. Shar-Teel uzna Holnarę za dobrą karykaturę mężczyzn.

Moje obecne projekty dla nowusa nie są atrakcyjne, ale ten został przez niego polubiony. Może zanim zabierać się za coś znacznie bardziej wymagającego, wspólnymi siłami stworzylibyśmy ją? Potrzebuję głównie korekty/pomocy w kodowaniu.

nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 14/60
Wysłany: 2018-04-22, 18:30   

Ruffle_truffle napisał/a:
Moje obecne projekty dla nowusa nie są atrakcyjne, ale ten został przez niego polubiony. Może zanim zabierać się za coś znacznie bardziej wymagającego, wspólnymi siłami stworzylibyśmy ją? Potrzebuję głównie korekty/pomocy w kodowaniu.

Nigdzie nie napisałem, że coś Twojego autorstwa jest dla mnie nieatrakcyjne. Ja po prostu póki co nie mam czasu się nad tym pochylić. Jak wydam pierwsze pięć postaci z BGE 10 NPC PROJECT, przyjrzę się wszystkim Twoim modyfikacjom, przetestuję je, wyrażę opinię itd. Sam mam jeszcze do napisania 5 swoich postaci, więc raczej nie wyobrażam sobie zabawy nad wspólną, zupełnie nową postacią. Na pewno jednak będę służył radą i pomocą - muszę jednak uzyskać konkretne pytania i problemy, bo tylko wtedy można jakoś pomóc. Jak zawsze polecam też korzystanie z modów już powstałych - grzebanie w plikach, czytanie ich i przeniesienie tego na swój własny mod.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-04-22, 21:21   

Chodziło mi raczej o to, że nie masz za bardzo ochoty na pomaganie w obecnych projektach, a co dopiero pracy nad wspólną, zupełnie nową postacią.

Tzn. wydane projekty i ich testowanie - ok, ale są jeszcze niezrealizowane, choć już zarysowane.

Ja czekam z niecierpliwością na moda, bo chcę dostać materiał do szperania w plikach i wykorzystania u siebie. Co do grania modyfikacją - bardziej zaciekawiły mnie postaci planowane na drugi rzut, ale już nieco grałem tymi pięcioma pierwszymi i też ok.

Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 94/204
Wysłany: 2018-04-26, 09:21   

Prosiłbym o zrobienie tematu i umieszczenie w nim wszystkich twoich modyfikacji, co by można by pobrać i zobaczyć. Bo jest to ciut nieczytelne, jak dla mnie, a zerknąłbym ja, czy inni na zrobione już podklasy.
Co do mojej sugestii współpracy, masz rzeczy już porobione, co można wykorzystać do wspólnej pracy.
Przykładowo tylko:

taki Technolog jakby się nad nim nachylić i zrobić podklasę pod wersję EE, EET, klasyczną i WoBGa, i tutaj wzorem zresztą innych modujących uczynić jakąś postać przełączalną "absolutnym" :P ; uczniem Gonda i wcale nie musi...itp a nowus777 ma ciekawe podejście...
---------
Co do ankiety, dla mnie kobieta krasnolud :razz:

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-04-26, 13:20   

Mógłbym samemu założyć taki wątek, ale musiałbym usunąć dotychczasowe załączniki.

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 433/317
Wysłany: 2018-04-26, 13:47   

Ruffle_truffle napisał/a:
Mógłbym samemu założyć taki wątek, ale musiałbym usunąć dotychczasowe załączniki.

Niekoniecznie. Możesz po prostu zrobić wątek z odsyłaczami do odpowiednich tematów/downloadem (o ile są gdzieś hostowane) + krótki opis - coś jak temat Lavy w jego komnacie.

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-05-22, 15:34   

Wygrywa Holnara. Zaczynam obmyślać i zapisywać dialogi.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-05-26, 15:09   

Quel dogonił Holnarę, ale uprzedzam, że zupełnie brak mi motywacji do pracy nad tym projektem.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-05-29, 15:09   

Co do Quela - weny brak, nie będzie i tak. Zresztą usłyszałem kiedyś 'zażartowałem sobie i zagłosowałem na ...".

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2018-05-31, 15:17   

Właśnie skończyłem pisać dialogi Holnary. Pozostał jedynie dialog przy odłączeniu. Tak wstępnie - nie będzie ich zbyt dużo

greegarak 

Podziękowania: 33/47
Wysłany: 2018-06-01, 08:13   

Holnara będzia miała kobiecy "soundset? Byłoby on interesujący i czymś niespotykan m częto. Fajny zestaw dź. ma ta krasnoludka z nwn np., gruby kobiecy głos.
Ostatnio zmieniony przez greegarak 2018-06-01, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu