Poprzedni temat «» Następny temat
Verr'Sza - opinie i uwagi
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 82/187
Wysłany: 2017-07-07, 14:07   Verr'Sza - opinie i uwagi

Postacią tą przełączalną grałem w EET i jestem z niej zadowolony, tutaj pokrótce takie coś wysmarowuję...

Jako, że lubię koty, to się przyjrzałem bliżej ncp o wdzięcznym imieniu Versza. Jak widać po screenach, chwat ten to Rakhasa, co swoim zwyczajem potrafi się w człowieka przemienić, charakterek ma jak widać w opisie, jak się podejrzy w grze ^^, coś jak głodny pitbull na odwyku wegańskim ^^

Nie chcę za dużo opowiadać, ale spotkać go można jak się dokładnie zwiedzi warownię Pod Pomocną Dłonią, tam już czeka nas małe zadanko i co najważniejsze, należy uważnie czytać, bo dialogi wszelkie są po angielsku, łącznie z tymi sytuacjami które towarzyszą nam jak mamy Kocura( tak go nazywam, choć to trochę na wyrost takie stwierdzenie).

A, tutaj jak się ładnie przemieni na człeczynę

Poniżej jego statystyki, w takiej formie jestem leniwy i nic na to nie poradzę z wiekiem coraz bardziej, dlatego jest tak a nie inaczej, link z Galerii mój debiut ^^

I mało próbka jak mu się zlekceważy zadanie z nim związane.
Versza się wściekł :cry: , łaziliśmy sobie spokojnie po kopalni w Nashel

http://plays.tv/video/595...r=notifications

Reszta o nim na YT CoBu.
http://www.youtube.com/user/ChildrenOfBhaal
Podsumowując dobrze rozpisana postać, bo jak potrafi się rzucić z "buziom" do mojej Viconi? :P
No, ale z takimi genami nie może być łasuchem :P

[size=9][color=gold]EDIT: Przeniosłem do działu modów BG I EE (komnata Lavy (podobnie, jak pozostałych modderów) służy do komunikowaniu o nowych wersjach, zgłaszania błędów w działaniu itp.) - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-07-08, 17:50, w całości zmieniany 8 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Meisarcha, Aristo
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 200/66
Wysłany: 2017-07-07, 14:21   

Poprawiłem nazwę tematu, bo jest nie Ver'sza, a Verr'Sza.
Co do tego, jak się "wściekł" za zignorowanie zadania Nobanion przy okazji znalazł błąd, bo nie powinien tyle razy próbować zagadać, więc w kolejnej wersji (a mod będzie aktualizowany!) będzie poprawka tegoż dialogu. A tymczasem nie próbujcie go olewać.

Co do samej postaci - nie powiedziałbym, by był aż takim morderczym dzikusem. Owszem, potrafi być ostry, wymagający i niedający sobie wejść na głowę, ale także lubi literaturę oraz jest świadom, że nie wszystko załatwia się siłą. Chociaż z pewnością nie ma oporów, by komuś przywalić, jeśli stoi ten ktoś na drodze do wykonania zadania.

Czuję się jednocześnie zobowiązany dodać, że postać posiada romans (niezależnie od płci, chociaż oczywiście linijki niektóre mogą różnić się z powodu płci protagonisty) i jest postacią za równo do części podstawowej no i SoD. Chyba powinienem ostrzec, że to dodatek dla odbiorców dorosłych. Jest agresja, może być ostry język, no i romans. Z tego co wiem, K4thos pracuje nad tym, by "Kocur" działał jeszcze lepiej na EET.

Postać pod EE. Ma crossmod z Sirene. No i jednocześnie to chyba jedyny zły łowca do BG1.

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 82/187
Wysłany: 2017-07-08, 17:45   

Verr'Sza - opinie i uwagi
uzupełniony o statystyki w formie takiej jak widać, link z Galerii mój debiut i pięknie skaluje :)
Miłego czytania 8-)
Edit:
Czy w dzienniku będę pojawiać się zadania z nim związane? Bo dla mniej łapiących angielski byłoby to duża pomoc. I czy robisz mody tylko w języku angielskim i innych nie używasz?

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 200/66
Wysłany: 2017-07-09, 13:19   

Tak, po angielsku tylko piszę (chyba, że coś do TWM), bo gdybym miał to sam jeszcze tłumaczyć, to wydawałbym o połowę mniej modów, albo i jeszcze mniej. Wolę napisać coś nowego, niże 2gi raz pisać to samo w innym języku.

Na tych screenshotach widzę błąd - poiwedz mi, w jakiej konfiguracji Ty grasz? Z jakimi modami? Bo on nie powinien być czystym łowcą, on ma swoją podklasę związaną z rasą.

EDIT: I jeszcze jaka wersja modu.

K4thos 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 59/36
Wysłany: 2017-07-09, 14:41   

gra na EET (instalując na BG:EE). Zobaczę czemu podklasa nie została przypisana. Do tej pory nie było problemów z importem.

ok, już widzę gdzie jest błąd. Kit został zaimportowany i Verr'Sza go używa, tylko w CLASTEXT.2DA (z tego korzysta GUI do wyświetlenia stringa) podklasie nie został przypisany odpowiedni numerek. Nie musisz się tym przejmować Noba, bo to kwestia kosmetyczna. Wszystkie zalety podklasy powinny działać. Zostanie to naprawione w następnej wersji.

EDIT: Posty scalone - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-07-09, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu