Poprzedni temat «» Następny temat
Wolumin Skarg i Zażaleń (Forum)
Autor Wiadomość
Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-29, 00:32   Wolumin Skarg i Zażaleń (Forum)

Tutaj możecie zgłaszać co jest źle, co nie działa, co chcielibyście zmienić etc.

Kermit.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-10-22, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2006-10-29, 00:42   

Dobra, tak troce nie ogarniam, no bo sie napilem.
Co za nowe forum? Dlaczego? Dlaczego Przemo? Dlaczego wlaczona wtyczka rozpoznajaca przegladarke i system (latwo oszukac)?
I czemu subsilver?
PZPR
@down
Ok, obczaje, jak strzezwieje ;)
Ostatnio zmieniony przez Thishen 2006-10-29, 00:58, w całości zmieniany 1 raz  

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-29, 00:51   

Thishen napisał/a:
Co za nowe forum? Dlaczego?

Zmieniamy serwer i od nowa postawiłem forum.

Thishen napisał/a:
Dlaczego Przemo?

1. Uważam ten skrypt za dobry.
2. Dużo modów z tego skryptu będzie wykorzystywanych, a mnie niechciałoby się wgrywać ich samemu. Leniem jestem.

Thishen napisał/a:
Dlaczego wlaczona wtyczka rozpoznajaca przegladarke i system (latwo oszukac)?

Bo przed chwilą wgrałem bazę danych i jakoś poradziłem sobie z krzakami. Poza tym jeszcze nic nie ustawiałem, oprócz kolorów i nazwy, więc to się zedytuje.

Thishen napisał/a:
I czemu subsilver?

Patrz ogłoszenie.

Kermit.

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2006-10-29, 01:29   

Kod:
Mamy 1 zarejestrowanego użytkownika
Ostatnio zarejestrowana osoba: Kermit

Choć baza danych wgrana (posty, użytkownicy) - forum (a raczej statystyki) mówią co innego. Pewnie nie tylko o tym - choć narazie tylko to zauważyłem.

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-29, 01:43   

Cytat:
Choć baza danych wgrana (posty, użytkownicy) - forum (a raczej statystyki) mówią co innego. Pewnie nie tylko o tym - choć narazie tylko to zauważyłem.

Naprawione.

Kermit.

Hélegorn 
Beholder

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2006-10-29, 02:46   

Zegar źle chodzi - i nie mam na myśli strefy czasowej. Ot, zwyczajnie spieszy się o jakieś 22 minuty. Ale to pewnie wina serwera. ;-)

Shoutbox się wiesza - przyjął tylko jedną moją wypowiedź.
Kermit napisał/a:
nie wiem czy zostanie Shoutbox.
Oby nie. :-P

Klikając w logo forum spodziewałem się przejść do strony głównej forum, a nie jakiegoś portalu...

Przycisk znajduje się w miejscu, gdzie przeważnie można się spodziewać opcji "cytuj". Jestem ciekaw, ile osób przypadkowo doda kogoś do listy ignorowanych użyszkodników?

A skrypt Przema jest okropny (taka udziwniona kobyła). No, ale co kto lubi...

Oo, kliknąłem na "Podgląd" i zobaczyłem mnóstwo fajnych opcji. "FrEaK", "l33t"... I ten grecki alfabet. Super. :-D
___

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz: na tej stronie słoneczka GG są jakiś centymetr w lewo od przycisków GG.
___

Super, że można wyłączyć głupotę o nazwie "Efekty OnMouseOver po najechaniu myszą". Tylko czemu tej opcji (jak i wielu innych) nie można ustawić w profilu? :-? Link "[ Prefefencje ]" zauważyłem przypadkiem... Przemo wszystko musi tak udziwniać?

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-29, 08:05   

Hélegorn napisał/a:
Zegar źle chodzi - i nie mam na myśli strefy czasowej. Ot, zwyczajnie spieszy się o jakieś 22 minuty. Ale to pewnie wina serwera.

Hyh, nie zauważyłem :P Pogadam z adminem.

Hélegorn napisał/a:
Klikając w logo forum spodziewałem się przejść do strony głównej forum, a nie jakiegoś portalu...

Zmienione.

Cytat:
Przycisk znajduje się w miejscu, gdzie przeważnie można się spodziewać opcji "cytuj". Jestem ciekaw, ile osób przypadkowo doda kogoś do listy ignorowanych użyszkodników?

Szczerze? Nie kumam co jest źle. Jak dla mnie jest dobrze.

Hélegorn napisał/a:
Oo, kliknąłem na "Podgląd" i zobaczyłem mnóstwo fajnych opcji. "FrEaK", "l33t"... I ten grecki alfabet. Super.

Teraz nie wiem czy to lubisz czy nie :D Ja tego bardzo nie lubie i postaram się wywalić. I wywaliłem :P

Hélegorn napisał/a:
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz: na tej stronie słoneczka GG są jakiś centymetr w lewo od przycisków GG.

True, poprawie.

Cytat:
Super, że można wyłączyć głupotę o nazwie "Efekty OnMouseOver po najechaniu myszą". Tylko czemu tej opcji (jak i wielu innych) nie można ustawić w profilu? Link "[ Prefefencje ]" zauważyłem przypadkiem... Przemo wszystko musi tak udziwniać?

Już nie musisz się martwić. Nie ma tego w ogóle. Tylko wkurza ludzi i też mi się nie podoba. Co do tego małego linka Preferencje to się zgodze. Mógł dać to do profilu.

PS: Hélegorn maruda :P

Kermit.

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-10-29, 10:31   

Po wejściu do komnat oraz na głównej stronie- Moderatorzy: brak taka mała uwaga ;-)

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2006-10-29, 10:45   

1. Teraz logo przerzuca do tej samej strony, z ktorej sie kliknelo :|
2. Po kliknieciu na sloneczko gg przenosi nas do strony, z ktorej mozna wyslac wiadomosc na gg, ale wywala blad "Brak numeru lub hasła bramki GG. Poinformuj administratora" Informuje zatem ;)
3. Sorx za poprzedniego posta, ale mialem juz dosc specyficzny humor ;) Co mozna bylo zaobserwowac w temacie Shoutbox, a co nie zostalo przeniesione (moze to i lepiej? xD)

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2006-10-29, 13:22   

Kermit napisał/a:
Hélegorn napisał/a:
Oo, kliknąłem na "Podgląd" i zobaczyłem mnóstwo fajnych opcji. "FrEaK", "l33t"... I ten grecki alfabet. Super.
Teraz nie wiem czy to lubisz czy nie :D
Oczywiście, że nie.
Kermit napisał/a:
PS: Hélegorn maruda :P
Niewątpliwie. :-P
Cytat:
Szczerze? Nie kumam co jest źle. Jak dla mnie jest dobrze.
No to prostszymi słowami - gdybyś umieścił przycisk po prawej stronie przycisku , byłbym nieco szczęśliwszy. :-D Po prostu przyzwyczaiłem się, że w miejscu, gdzie obecnie jest ten przycisk, zwykle znajduje się przycisk pozwalający zacytować post i obawiam się, że kiedyś machinalnie dodam kogoś do listy osób ignorowanych. :roll:

Zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz, ale może to ja popełniłem jakiś błąd korzystając z pewnej opcji, zatem z raportowaniem tego domniemanego błędu jeszcze się wstrzymam. ;-)

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2006-10-29, 14:56   

Kermit napisał/a:

Thishen napisał/a:
Dlaczego Przemo?

1. Uważam ten skrypt za dobry.
2. Dużo modów z tego skryptu będzie wykorzystywanych, a mnie niechciałoby się wgrywać ich samemu. Leniem jestem.

Jak dla mnie phpBB a tym bardziej by Przemo dalekie jest od ideału - bezpieczeństwo jak i wydajność nie należą do zalet tego skryptu.. Jeżeli chcecie emoty tematów, 300 emot w postach, galerię/shoutbox i inne pierdoły na forum dyskusyjnym to czemu nie ;) ale jak dla mnie forum to forum i nie powinno służyć 50 innym celom. Ja preferowałbym rozwiązania takie jak punBB (posiada importer z phpBB i działa dobrze bo migruję forum serwisu jakilinux.org ;))
Poza tym postnuke oferuje PNforum - zintegrowane phpBB

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2006-10-29, 18:04   

Rik :shock:

No cóż, każdy ma swoje zdanie, ja osobiście preferuję phpBB, jest na bieżąco aktualizowane , ulepszane. Nie mam nic przeciwko innym systemom, jednak moje doswiadczenia raczej bazowaly na phpBB do tej pory ;)

Zabol, jak będę mógł jakoś pomóc, let me know.

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-29, 21:01   

Riklaunim napisał/a:
Ja preferowałbym rozwiązania takie jak punBB (posiada importer z phpBB i działa dobrze bo migruję forum serwisu jakilinux.org ;))

Wiem, ja w sumie też, ale wątpie aby użyszkodnicy przyjęli taką zmianę bezproblemowo :) A phpBB nie jest aż takie złe.

Kermit.

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2006-10-30, 17:51   

W nie-przesadnie-udziwnionym-phpBB po kliknięciu na "Podgląd" oprócz pisanego właśnie postu widzi się (pod spodem) ostatnie wypowiedzi w danym wątku. A tutaj tego nie ma. Czy dałoby się to włączyć?

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-10-30, 18:43   

Sprawdzę. Pierw dokończę styl.

Kermit.

EDIT:

JUŻ JEST PODGLĄD!!! :D:P

Kermit.

Odpowiedz do tematu