Poprzedni temat «» Następny temat
[Komentarze do] Grupa Wsparcia: Nałogowe Niekończenie Gier
Autor Wiadomość
Nobanion 

Podziękowania: 100/226
Wysłany: 2018-08-05, 10:54   [Komentarze do] Grupa Wsparcia: Nałogowe Niekończenie Gier

http://athkatla.cob-bg.pl...p=128841#128841
Vinci napisał/a:
Nobanion napisał/a:
Nie wiem czy przechodzisz po kolei czy od razu SoD? Bo pewne zmiany są i inaczej się odbiera... Ja mimo moich obaw językowych, daję radę.

Ale właściwie to co za różnica? SoD jest niestety strasznie liniowy, co kompletnie kłóci się z duchem BG1. Dla mnie to jest główna wada, zaraz za tym są słabi NPC, a potem lokacje słabej jakości. Mam tu na myśli strasznie rozmyte mapy, ona gołym okiem odbiegają jakością od tych z BG1, a szczególnie BG2. Głownie chodzi tutaj o otwarte przestrzenie, bo lochy wyglądają dobrze. Zerknijcie np. na ten screen:

Obrazek

jest to screen z gry-online, nie mogłem go zalinkować bezpośrednio, myślę, że jutro mógłbym wykonać podobny, własny. Już nie mówiąc o słabej jakości tła, po prostu spójrzcie na cienie i spróbujcie określić, gdzie znajduje się źródło światła, to jest jakiś potworek. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się czy to nie screen z jakiejś bety, bo pamiętałem, że jest źle, ale nie że aż tak i jutro aż chyba zerknę na obecnego patcha i lokacje.

Generalnie całości to mały offtop, ale jak idzie Morganie? Moim zdaniem fabularnie trochę się to trzyma kupy, ale pod względem lokacji, grywalności i klimatu, to bliżej SoDowi do moda, niż oryginału. Nie ujmując modom, ale po "oficjalnym" dodatku spodziewałem się więcej.

Ja, tak to podsumuję :sweet:
"Z braku czegoś lepszego" ^^ i SoD dobry :cwan:
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu