Poprzedni temat «» Następny temat
[Komentarze do] Pytania dotyczące zawartości, zasad i sposob
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 99/221
Wysłany: 2018-09-22, 09:57   [Komentarze do] Pytania dotyczące zawartości, zasad i sposob

http://athkatla.cob-bg.pl...p=129195#129195

Jestem w internecie od czasów antycznych, od momentu jak wszedł do Polski.
Taką sytuację raz zastałem na jednych z forów, ale nie byłem wtedy zaangażowany w granie i zachęcanie innych, by zapoznali się z czymś, co jak określił mój znajomy - stary weteran cRPGów jest impossible i jest marzeniem każdego fana infinity, by tą samą postacią przejść Faerun....

Na pewno tym istotom, co mnie obraziły - poświęcę jakiś czas na YT, choć moja kotka mówi; daj sobie spokój, wy kotołacy za bardzo się dwunogimi przejmujecie'

Zastanawiające, skryci za nickami, anonimowi obrażają innych, musiałem o tym wspomnieć, bo dosyć dużo zaangażowałem się w to; mój wybór ale wystarczy, że w pracy człowiek miał do czynienia z dostawcami pomyj, jeszcze tutaj?
Wracając do tematu; dyskusja o przedmiotach była nie raz, ciekawe spostrzeżenia, ja mam ubaw teraz, bo jak dobrze pomyślę, to bez konsoli, kodów itp mogę w Wysokim Żywopłocie tak sobie poprzerabiać, że będę miał, plus zdobyczne - swoisty dream team, oczywiście że do pewnego momentu... :cwan:
P.S.
Ufff trochę ulżyło, nie mam takich pokładów cierpliwości jak Autor ŚWB, stąd ten post.

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 145/36
Wysłany: 2018-09-22, 10:09   

Nie rozumiem za bardzo oburzenia, koledzy najwyraźniej nie doczytali czym jest WoBG i tyle. Jest to autorska kompilacja tworzona przede wszystkich dla samego autora, którą postanowił się podzielić z innymi (i bardzo dobrze, bo ludzie są w większości zachwyceni). Jako że przede wszystkim dradiel tworzył ją dla siebie, dopasował poziom trudności i zawartość głównie pod siebie (przynajmniej z początku, nie wiem czym kieruje się teraz, ale pewnie obecnie raczej aktualizuje WoBG bardziej dla graczy). Nie traktuj Nobanionie tego wszystkiego tak osobiście, niektórym może trochę nerwy puściły, ale czytałem dużo gorsze dyskusje na necie (a tu nawet przekleństwa nie padły :razz: ).
Into the middle I was led
Podziękuj autorowi tego posta

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 765/108
Wysłany: 2018-09-22, 13:47   

Chwila, bo się zgubiłem. Czy Twój post Nobanion oznacza, że gdzieś jeszcze poza forum i wiadomym wątkiem toczy się dyskusja na ten temat?
Podziękuj autorowi tego posta

Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 99/221
Wysłany: 2018-09-22, 14:10   

dradiel napisał/a:
Chwila, bo się zgubiłem. Czy Twój post Nobanion oznacza, że gdzieś jeszcze poza forum i wiadomym wątkiem toczy się dyskusja na ten temat?

Nie, ale istoty nawiązywały do mojej osoby imiennie w postach, stąd to co napisałem; choć w realnym świecie też rozmawiam o WoBGu, bo ludzie grają i sobie chwalą, ale na pewno nie wyzywaliby od cepów i idiotów innych, jakby im się solucja nie zgadzała z rozgrywką.
btw
Thalantyr - Item Upgrade, chyba zrobię z tego filmik :cwan:

Odpowiedz do tematu