Poprzedni temat «» Następny temat
Plagiaty - RPG Site
Autor Wiadomość
Taschon

Wysłany: 2005-07-24, 13:13   

Ale kretyn. Nie dość, że nie wyciagnął wniosków ze swoich poprzednich doswadczeń o tej temtyce, jeszcze chce bardziej oberwać. Mim zdaniem trzeba na to porzadnie zareagować. Ma ktoś konto na Allegro, by powiadomić tam odpowiednie władze?
Podziękuj autorowi tego posta

jarek_z
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-24, 14:27   

Zgłosiłem naruszenie zasad.

Decha
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-24, 19:47   

Jak mieliście interes na forum to byliście kolegami i pomagaliście przy tworzeniu strony. Jezeli pojawialy sie jakies palgiaty na stronie to były one zrobione przez takich ludzi jak np. Taschon który wypowiada się powyżej, a sam był administratorem na mojej stronie i robil plagaity. Trzeba być całkowicie bez honoru i jakiej kolwiek kultury aby samemu robić plagiaty a póżniej udawać niewiniątko. Zastanówcie się sami nad sobą zanim zaczniecie kogoś oczerniać.

W takich sytacjach właśnie poznaje się kolegów jeśli mają korzyść to są fajni a póżniej okazują się jacy są naprawdę.

Ja osobiście nie byłem w stanie zarządzac stroną i mialem od tego administratorów i moderatorów, którzy sami robili bałagn a teraz udają obrońców internetu.

Piszę ten post po to nie aby się usprawiedliwiać, tylko aby osoby takie jak, Taschon i Orish zastanowili się nad sobą i swoim wrednym postepowaniem.

Pozdrawiam
Decha

Taschon

Wysłany: 2005-07-24, 20:03   

Cytat:
Taschon który wypowiada się powyżej, a sam był administratorem na mojej stronie i robil plagaity.

Jest to jedna z niewielu spraw, w których mogę sie z tobą zgodzić. Tak, tak, tak. Ale żałowałem i żałuje tego nadal. Usunąłem te wszystkie teksty, które sobie przywłaszczyłem. Przeprosiłem i przyznałem sie publicznie. Czy mogłem coś wiecej? Watpię. Zrozumiałem błąd i już go nie popełnię.

Co do ciebie, to dziwię się, że po wcześniejszej akcji antyplagiatowej nie nauczyłeś sie niczego.

Decha
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-24, 20:41   

Owszem, byly plagiaty na mojej stronie ale bylo to dawno. Jak wspomnailem wcześniej byly to plagiaty również zrobione przeze mnie lecz także przez inne osoby takie jak Taschon, Gothard i Innos i inni.
Każdy popelnia błedy i sie na nich uczy i mam zamiar tworzyć nową stronę i myślę że takie rzeczy nie będą się powtarzać. Podstawowa zasada która będzie mi towarzyszyć to to aby nie ufać ludziom którzy najpierw udają kolegów a póżniej mnie oczerniają i moją stroną którą współtworzyli.

Pozdrawiam i zapraszam w przyszłości na moją nową stronę( tylko lojalnych i nie palgiatującyh internautów )
Decha

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2005-07-24, 21:55   

Decha. Powiedz mi co to za przyjemność prowadzić stronę jeśli nie będziesz mógł jej ogladać :P?
Ja tam jeszcze nigdzie nie widzałem twoich oficjalnych przeprosin a jestes je winien kilku osobom. Taschon przyznał się do błedu juz bardzo dawno ty jak na razie jeszcze nie ;)

Decha
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-24, 23:23   

Jvegi napisał/a:
Decha. Powiedz mi co to za przyjemność prowadzić stronę jeśli nie będziesz mógł jej ogladać :P?

Można jasniej? Chyba sam nie wiesz co napisałeś?

Jeśli chodzi o plagiaty to owszem były, za które przepraszam lecz nie wszystkie zostały napisane przeze mnie, tylko przez takie osoby jak np. Taschon, Gothard czy Innos, którzy plagiatowali i wklejali teksty na moją stronę a teraz niektórzy bezczelnie mnie oczerniają:
Taschon napisał/a:
Ale kretyn. Nie dość, że nie wyciagnął wniosków ze swoich poprzednich doswadczeń o tej temtyce, jeszcze chce bardziej oberwać. Mim zdaniem trzeba na to porzadnie zareagować. Ma ktoś konto na Allegro, by powiadomić tam odpowiednie władze?

Człowiek uczy się na błędach i w tej chwili na RPG Site nie ma żadnych plagiatów.
Mam nadzieję że znajdzie się chętna osoba na kupno RPG Site która ponownie wskrzesi RPG Site i strona powróci do dawnej świetności.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich którzy zostali przeze mnie urażeni.

Na tym kończę moją wypowiedź na tym forum.
Pozdrawiam
Decha

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2005-07-24, 23:30   

Cytat:
Można jasniej? Chyba sam nie wiesz co napisałeś?
Liczyłem na twoją inteligencję. Przykro mi że się zawiodłem :P
Decha trzy posty w tył napisał/a:
Pozdrawiam i zapraszam w przyszłości na moją nową stronę( tylko lojalnych i nie palgiatującyh internautów )
Decha

marynarzyk16

Wysłany: 2005-07-31, 14:59   

Decha uważaj, bo jak znajdziemy jakieś plagiaty na Twojej przyszłej stronie, to będę niestety musiał zadzwonić do kolegów z BOWI...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi