Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy - prace nad modyfikacją
Autor Wiadomość
nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 53/97
Wysłany: 2020-08-16, 19:17   

Cahir, na luziku :) Absolutnie nie odebrałem źle Twoich słów :)

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-10-07, 21:38   

07.10.2020 - bardzo wszystkich przepraszam za ciągły brak aktualizacji i poprawy zgłoszonych błędów, ale awans w pracy spowodował, że ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek. Obiecuję, że gdy tylko będę miał trochę wolnego czasu, przysiądę do tego.

A tymczasem mogę zaprezentować Wam finalny efekt prac mojego grafika i oryginalne portrety dla moich NPC. Ciekawe, czy będziecie potrafili dopasować portrety do postaci... ;)

Co do stylistyki - wiem, że nie jest to idealne odwzrowanie stylu oryginalnych portretów, ale ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio zmieniony przez nowus777 2020-10-08, 09:13, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Neysa 
Witch with the Cat

Podziękowania: 3/6
Wysłany: 2020-10-07, 22:32   

To może jakiś link do portretów? :wink:
Stanisław Jerzy Lec
Podziękuj autorce tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-10-07, 22:39   

Neysa napisał/a:
To może jakiś link do portretów? :wink:

Hmmm, wrzuciłem fotkę w poście. Nie widać?

Neysa 
Witch with the Cat

Podziękowania: 3/6
Wysłany: 2020-10-08, 00:06   

Teraz już tak. Całkiem fajne portreciki. Nieco się kolory włosów postaci zmieniły, ale są klimatyczne. Brakuje mi tylko rudego Theodora i czarnowłosego Namiira. :wink:
Stanisław Jerzy Lec

Podziękuj autorce tego posta

Edrin 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2020-10-08, 11:04   

Niech zgadnę, czy dobrze ich rozpoznaję. Od lewej, góra to: Kasandra, Arlethra, Nathan, Talindra i Rimardo.
Drugi rząd: Masambe, Theodor, Ariadne, Miranda i Namir.
Cóż, jak robione portrety za darmo, to nawet nie wyglądają najgorzej, choć z wyjątkiem Namira wszyscy mają te same fryzury i dość podobnie patrzą się na obserwatora. Do Kasandry i Talindry moim zdaniem bardziej by pasowały krótsze włosy, albo jakoś upięte w kok, koński ogon czy warkocz. Do wojowników, Masambe i Theodora, nadawały by się jakieś blizny, czy siniaki, po poprzednich walkach. Miły detal ze świerszczem na palcu Mirandy, pasuje to do jej postaci, może do Alethry dać jej lusterko? A za plecami Theodora powinna wystawać rękojeść miecza, w końcu to dosyć ważny wątek dla niego.
Ogólne wrażenie tych portretów sprawia, że dla mnie wyglądają jak robota rzemieślnicza, schludna i porządna, ale bez tego czegoś co charakteryzuje dzieła artysty.
Mam nadzieję że będzie możliwość wyboru, przy których portretach chce się zostać, bo jak na razie, stare mi się bardziej podobają
Podziękuj autorowi tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-10-08, 21:02   

Edrin napisał/a:
Niech zgadnę, czy dobrze ich rozpoznaję. Od lewej, góra to: Kasandra, Arlethra, Nathan, Talindra i Rimardo.
Drugi rząd: Masambe, Theodor, Ariadne, Miranda i Namir.

Pomyłka tylko w przypadku Rimardo i Theodora :) Theodor to ten w 1 rzędzie, z bliznami na twarzy.

Odpowiedz do tematu