Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II:EE] Drużyna
Autor Wiadomość
Cecylio 

Podziękowania: 7/36
Wysłany: 2017-01-01, 15:25   [BG II:EE] Drużyna

Żałuję, że nie jestem "baldurową" dziewicą. Niemniej, zainspirowany tym doradzaniem sam stworzyłem Kensaia. Tylko, że będę młócił kijem, zza pleców innych wojowników. Miałem dylemat - Kensai czy Łucznik - i padło na tego pierwszego. W sumie nadal mam dylemat, ale to standard - pod ręką zawsze czeka EE Keeper :roll:

Zabrałem ze sobą, po standardowo długich przemyśleniach, taką oto zgraję:
# Anomen, co by tankował, irytował wszystkich wokół i bo potrzebowałem Kapłana;
# Jaheira, co by go wspierała w tym tankowaniu, miotała zaklęcia Druida i co by dokończyć w końcu ten przeklęty romans;
# Valygar, co by sztyletował, marudził smętnie i bo zaskoczył mnie pozytywnie jako Tropiciel;
# Nalia, co by czarowała, była kiepskim złodziejem i bo podobno ma ciekawe questy, ale nie pamiętam czy je już robiłem;
# Jan Jansen, co by robił wszystko za Nalię, rzucił czasem jakiś czar i bo... rzepa?;

Ogólnie wyszła mi grupa, w której każdy ma ciekawe zadanie, właściwie jedne z moich ulubionych zadań towarzyszy. Jeżeli romans można nazwać zadaniem, i pomijając fakt, że Valygar nie musi w swoim zadaniu żyć :hell:
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-08-10, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu