Poprzedni temat «» Następny temat
[IwD I EE] Pytania o mody
Autor Wiadomość
Cannabis 


Wiek: 35
Posty: 181
Podziękowania: 2/3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2023-02-05, 15:23   

Czyli żeby śmigało powinny te mody być w ang? Bo wersje gry jako tako mam pl.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Lava Del'Vortel 
Avatar Sune
Łasiczy Szperacz


Wiek: 36
Posty: 3009
Podziękowania: 237/100
Wysłany: 2023-02-05, 15:27   

Prawdopodobnie będzie je można zainstalować na nowo po polsku, ale jak zaktualizuję - potrzebuję z 20-30 min, bo chcę sprawdzić przynajmniej, czy się zainstaluje.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Cannabis
Cannabis 


Wiek: 35
Posty: 181
Podziękowania: 2/3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2023-02-05, 15:30   

Ok, to wstrzymuję się z reinstalkami i czekam na wyniki aktualizacji. Dzięki za szybką pomoc :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Lava Del'Vortel 
Avatar Sune
Łasiczy Szperacz


Wiek: 36
Posty: 3009
Podziękowania: 237/100
Wysłany: 2023-02-05, 15:35   

Już są, ale musiałbyś je przetestować czy Ci nie wywalają gry (w obu przypadkach nowe wersje to v2.3)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Cannabis
Cannabis 


Wiek: 35
Posty: 181
Podziękowania: 2/3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2023-02-05, 16:27   

Działa, krasnal się pojawia i zaczyna rozmowę. A runy przenosza do nowej lokacji. Nawet nie trzeba było nowej gry zaczynać. Dzięki za pomoc raz jeszcze! ;)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group