Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II: EE] Problemy z modami
Autor Wiadomość
memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 136/154
Wysłany: 2019-05-01, 13:36   

Ja najczęściej przeglądam je w Shadow Keeperze. W Twoim przypadku to byłby EEKeeper.
Żeby "pozbyć" się twierdzy możesz wpisać w konsoli C:SetGlobal("PLAYERHASSTRONGHOLD","global",0)
Zastanawiam się tylko, czy późniejsza zamiana na "1" rzeczywiście da Ci z powrotem kontrolę nad twierdzą. Może trzeba będzie przywołać Lavoka, żeby jeszcze raz wygłosił swoją kwestię?

Olos 
Gracz sezonowiec

Podziękowania: 2/7
Wysłany: 2019-05-01, 14:12   

memory napisał/a:
Ja najczęściej przeglądam je w Shadow Keeperze. W Twoim przypadku to byłby EEKeeper.
Żeby "pozbyć" się twierdzy możesz wpisać w konsoli C:SetGlobal("PLAYERHASSTRONGHOLD","global",0)
Zastanawiam się tylko, czy późniejsza zamiana na "1" rzeczywiście da Ci z powrotem kontrolę nad twierdzą. Może trzeba będzie przywołać Lavoka, żeby jeszcze raz wygłosił swoją kwestię?

Jestem w podziemiach Czarowięzów, ale spróbowałem zrobić tak: Ustawiłem sobie tą zmienną na 1. przywołałem następnie umierającego Lavoka (LAVOK02). Jak dałem opcję, że zabiorę go na zewnątrz to przeteleportowało mnie oczywiście do Slumsów. Lavok umarł i o dziwo dostałem Kulę. Poczekałem chwilę i już byłem przygotowany na wciśnięcie Ctrl+Alt+Del, ale ku zaskoczeniu Posłaniec mnie nie zaczepił. Wyszedłem przed budynek w który "wbiła" się Kula i dopiero wtedy złapał mnie ten Kurier. Niestety gra sę wykrzaczyła, ale powtórzyłem manewr i szybko go zdezintegrowałem z bezpiecznej odległości. Quest z CtB mi przepadł, ale przynajmniej mam Kulę i Pierścień. Dzięki wielkie za wszelkie porady, połączyłem w sumie kilka podpowiedzi, które znalazłem też na forum Beamdoga i jakoś to poszło. Aczkolwiek chyba już więcej CtB nie zainstaluję.

Odpowiedz do tematu