Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Solówki dual/multi
Autor Wiadomość
Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2009-01-02, 17:32   

Almi, kolega jest nowy w miarę, zlitowałabyś się xD
Pily tak ten mod jest zrobiony, żeby Cię atakowali po każdym odpoczynku... ale jak masz w/m/z to no problemo, śpisz w jakimś miejscu, do którego już nie wrócisz, po przebudzeniu szybko wciskasz pauzę i kryjesz się w cieniu - jeśli będziesz dostatecznie szybki to Twoja postać ukryje się zanim krasnoludy się pojawią, wtedy sobie kulturalnie idziesz w cholerę ;)

Podziękuj autorowi tego posta

Pily 

Podziękowania: 1/6
Wysłany: 2009-01-02, 18:39   

Gawith: Tak akurat robię :D
Spokojnie.. nowy jestem ale na forum :P, a w BG sporo grałem - tyle że powróciłem po jakiś 2 latach przerwy :)
Poradzę sobie tylko sporo błędów miałem, ale już jest wszystko dobrze i myślałem że to były kolejne ;p
Jeszcze muszę przeczytać cały temat o Tacticsie tu na forum ;D

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-01-02, 18:57   

Cytat:
Spokojnie.. nowy jestem ale na forum :P, a w BG sporo grałem - tyle że powróciłem po jakiś 2 latach przerwy :)

No tak... ale to nie znaczy, że hop siup od razu zrozumiesz o co chodzi Almaterii xD Ta sztuka udaje się nielicznym... ;)

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2009-01-02, 20:00   

Po co uciekać :D

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-01-02, 21:21   

Oj Kiniu... crtl z czy aż tak Ci się nudziło? :lol:

tfu... ctrl t chyba... nie pamiętam... ale wiecie, o co chodzi ;)

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2009-01-03, 13:28   

Gaw napisał/a:
crtl z (...) ctrl t

Y ;D

Gawcio napisał/a:
No tak... ale to nie znaczy, że hop siup od razu zrozumiesz o co chodzi Almaterii xD Ta sztuka udaje się nielicznym... ;)

Odnoszę niejasne wrażenie, że w swym ostatnim poście Almi wyraziła się całkiem treściwie i zrozumiale. ;P

A co do solówek... hrm, nigdy nie pociągał mnie powergaming w żadnej postaci. Drugą część sagi przeszedłem tylko 7 razy (co ja tu robię, żesz? ;>), a więc nawet nie miałem kiedy posolować. ;>

Swoją drogą zrobiłem sobie niezłą, już prawie roczną przerwę od BG. Jestem zajęty czym innym, w swoim czasie dowiecie się, o co chodzi. ;>

Noirtier
Noirtier

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2012-07-18, 02:02   

Duale bardziej podobają mi się niż Wielo. Duale mogą mieć 1 podklasę, co jest fajne, a Wielo mają ograniczenia. Podoba mi się też system odblokowywania podklasy. Solówki są dużo łatwiejsze i ciekawsze technicznie, bo rzeczywiście trzeba przelookać wszlekie umiejętności klasy. Przy Dwu/Wielo jest to już mniej widoczne, bo możena mieć Wsio w jednym, ale też są niuansiki. Pojawiają się oryginalne taktyki wynikające z połączenia. Jeżeli relacje z NPC-ami się już komuś przejadły, to solówki są ciekawe na "dokształcenie".

Łatwe duale to: kensai/mag, kensai/złodziej, kensai/druid, zabójca magów/złodziej, ZM/Mag, Zabójca/wojownik, Zawadiaka/wojownik, Berserker/Kapłan, Kensai/kapłan.

Dla mnie fajny dual to: Zmiennokształtny/Wojownik.

Hm, w sumie, to każde połączenie druida z wojem jest fajne. Oprócz typowych spraw jak żelazna, to podobała mi się przemiana takim dualem w Żywiołaka Ziemi albo Ognia - z ciekawości, bo mają broń+4 i zadają nią po 2k10 obrażeń (Żywiołak Ognia ma siłę 23).

Maagdaa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-31, 19:38   

Nie wiem czy to odpowiedni temat... ale nie chciałam zakładać nowego. Chciałabym zapytać, czy gdzieś jest dokładnie wyjaśnione jak założyć grę BG2 w multiplayer przez Internet? Jestem fanką gry, 1 raz ją przeszłam z siostrą (dostała ją na wigilię) mając 11lat. Od tego momentu przeszłam baldursa w całości (bo bywalo ze zaczynalam a nie chciało mi się konczyc) gdzies z 8 razy z czego 2 razy z tymi modami w stylu TDD czy jakoś tak, pieśń władającej itp. Bardzo chciałabym zagrać z kimś przez Internet, nie wiem dokładnie jak to wygląda, czy tak, że np. ja kieruje charname, ktoś inny np. Minsciem, inny Jaheirą itp? Czy każdy tworzy swojego charname a nie ma npc? Mógłby mi ktoś odpowiedzieć?
Przepraszam jeśli już odpowiedziano, ale piszę na szybko bo dostałam takiej fazy natchnienia na baldursa, a jestem w trakcie oglądania filmu i chce zaraz do tego wrócic :P
Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu