Poprzedni temat «» Następny temat
Fuzja forów o tematyce BG
Autor Wiadomość
Hélegorn 
Beholder

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2004-12-29, 23:03   

No popatrz, a ja tam zostałem. :P

Sama idea jednego wspólnego forum sympatyków Sagi BG i okolic podoba mi się. W końcu nie ma nas znowu aż tak wielu (mówię o osobach pisujących regularnie) i chwilami niewygodnie jest skakać z miejsca na miejsce. Jednak realizację tej idei w praktyce uważam za niewykonalną, nierealną i niemożliwą z wielu względów. Tak organizacyjnych, jak i prestiżowych. :P W sumie trochę szkoda. Chociaż w gruncie rzeczy obecna sytuacja mnie za bardzo nie przeszkadza - zarówno FBGiF jak i to forum posiadają "coś", czego nie ma forum "konkurencyjne" (nie wiem, czy to dobre słowo).

Na temat prognoz wypowiadać się nie będę. :D
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-10-21, 02:09, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-29, 23:58   

mam podobne zdanie. tylko wyjasnij mi Oczko, które to forum jest "konkurencyjne"?

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2004-12-30, 00:17   

Mówiłem, że "konkurencyjne" to nie jest najszczęśliwsze słowo. ;) Po prostu żaden zamiennik tego określenia - jednocześnie pozbawiony pewnej dozy pejoratywnego wydźwięku związanego z domniemaną rywalizacją - nie przychodzi mi do głowy. :P

Ale powiedzmy, że "konkurencyjne" względem siebie są FBGiF i FCoB. :D Inne fora są albo zbyt hermetyczne/wyspecjalizowane (forum Zapomnianej Wyspy), albo należą do innej kategorii wagowej (forum-moloch CD-Projektu), albo ich nie znam, by je oceniać (Insimillion), albo nie wiem o ich istnieniu. :lol: A dlaczego uważam je za "konkurencyjne" (znajdźcie mi zamiennik :P)? Bo w sumie traktują o tym samym (nie licząc spraw klanowych).

To, co napisałem, jest tak odkrywcze, że chyba poproszę administratorów o przyznanie mi specjalnej rangi "Kolumb". :lol:

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-30, 00:55   

Hélegorn napisał/a:
zarówno FBGiF jak i to forum posiadają "coś", czego nie ma forum "konkurencyjne"

Cytat:
Ale powiedzmy, że "konkurencyjne" względem siebie są FBGiF i FCoB

no i tego właśnie nie rozumiem nadal :P
z pierwszej wypowiedzi wynikało dla mnie, że jest jakies trzecie forum to "konkurencyjne" :twisted: a tu zonk.

Cytat:
To, co napisałem, jest tak odkrywcze, że chyba poproszę administratorów o przyznanie mi specjalnej rangi "Kolumb".

już byłem skłonny przyznać Ci rangę ale wskutek zauważonych nieścisłości w Twojej odkrywczej wypowiedzi odpowiedź brzmi: a figę :twisted: , w zamian rozważę range "Krętacz" lub "Kombinator" :lol: :P

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2004-12-30, 01:21   

No, no, tylko bez takich mi tutaj! :lol:
Hélegorn napisał/a:
zarówno FBGiF jak i to forum posiadają "coś", czego nie ma forum "konkurencyjne"
Widać za bardzo zamotałem. :P Chodziło o to, że FBGiF ma "coś", czego nie ma FCoB i vice versa.

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-30, 01:30   

wy nas tu na ładne oczy nie bierzcie Helegorn :lol:

w końcu zrozumiałem o co chodzi hehe

kończmy OT Oczko bo to nieładnie, zebym sie tak wygłupiał

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2005-01-03, 15:04   

Ja na Narilvatarze sie udzielalem :twisted: :twisted:
Wedlug mnie problemem jest to ze sie z tamtymi nie znamy co prowadzi predzej czy pozniej do klotni ( na Naril bylo predzej :twisted: )
Poza tym mysle ze najlepiej czujemy sie chyba posrod naszych braci i siostr.. tak chyba bylo jest i bedzie i nie potrzebujemy nikogo innego.
No a tak wogole to kto wytrzyma z tyloma dziecmi Bhaala :wink:

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2005-01-04, 08:54   

Elendil napisał/a:
Poza tym mysle ze najlepiej czujemy sie chyba posrod naszych braci i siostr.. tak chyba bylo jest i bedzie i nie potrzebujemy nikogo innego.

w imieniu wszystkich nieklanowiczow na tym forum, wypadaloby podziekowac za ta jakze odkrywcza mysl.
ale nie bede za innych dziobem klapal, "dziekuje" tylko w swoim imieniu...

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 5/7
Wysłany: 2005-01-04, 11:25   

Leoncoeur, zauważ, że Elendil w klanie nie jest (możesz poznać po kolorkach). Jego wypowiedź nie jest reprezentatywna, oczywiście CoB jest otwarte na nowych użytkowników i, jak mam nadzieję zauważyłeś, ogólnie jest miło, a takie wpadki jak ta tutaj nieczęsto mają miejsce.

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2005-01-04, 12:20   

Ops.. musze sie chyba wytlumaczyc.
Zle to troche zrozumiales..
Mialem na mysli to ze nie potrzeba nam sie laczyc z innymi klanami, forami, stronami. Nie oznacza to tez ze nie powinno byc sojuszy, chodzi mi ogolnie o to zeby nie laczyc 2 lub wiecej for. (tak to sie odmnienia??) A nie o to ze CoB nie chce przyjmowac nowych czlonkow i jest im nieprzychylne. Coz musze sie przyznac ze napisalem to w zly sposob, i mozna to zrozumiec w inny sposob niz chcialem. Sformulowanie braci i siostr jest zle powiniennem raczej napisac urzytkownikow naszego forum.
Kazdy urzytkownik na forum jest po czescie naszym bratem w koncu podobnie jak reszta pasjonuje sie cRPG, Bg, Fantasy.Ale jakos tak wyszlo :oops:
Mam nadzieje ze teraz przekazalem jasniej to co mialem na mysli.

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2005-01-04, 16:23   

@Ascaephel:
heh ok.
jestem misiem o malym rozumku :)
myslalem ze to, iz elendil czyni aluzje co do bylego czlonkowstwa i znow probuje wejsc do klanu - jest tylko jego chwilowa absencja ;)
klanowiczow rozrozniam nie tylko po kolorku, ale wypowiedziach
przepraszam za "pomylke" ;)

@Elendil:
nic takiego sie nie stalo :)
chcialem tylko zwrocic uwage na niezbyt szczesliwie sformulowana mysl :)

pozdrawiam

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2005-01-08, 09:22   

Ja myślę że nie ma sensu aby nasze forum połączyło się z waszym. Wydaje mi się że forum by wtedy straciło na atrakcyjności i w efekcie upadło :( Poza tym http://ob.globtel.pl/dont...p?t=670&start=0 Więc wiele osób od nas by na to nie poszło :D

Zaczyna się spam niestety, wiec zamykam-Revan

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi