Poprzedni temat «» Następny temat
Fuzja forów o tematyce BG
Autor Wiadomość
Nalafein

Wysłany: 2004-12-27, 22:19   Fuzja forów o tematyce BG

Taka mała, nieśmiała idea. Są w sumie 2 duże i popularne fora o RPG, to i FBGiF. Jest jeszcze AWT Revana, ale jest ono mnie popularne. A gdyby tak zrobić jedno wspólne forum? CoB miałby jedną komnatą tylko na sprawy klanowe, reszta to by było bg1, bg2 itd. I tak na tym forum jest masa osób z BGiF i odwrotnie, więc nie łątwnioej jakby było 1 wspólne?
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-05-12, 14:25, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-27, 22:58   

Czy ja wiem, ja bym wolał od zera tworzyć forum. Bo faktem jest że na dzień dzisiejszy nasze forum w porównaniu do bgif jest malutkie, i po prostu by "wsiąkło" w tamtego giganta. A ja nienawidze tłoku panującego na dużych forach. Byśmy się pogubili. Nie, ja jestem przeciw takiemu układowi.

Cruel 
Zasłużony

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2004-12-27, 23:05   

Riklaunim już kiedyś złożył na BGiFie propozycję fuzji, została ona odrzucona praktycznie przez obydwie strony. A co do wielkości - nasze forum rozrośnie się dość szybko, i raczej bez problemu BGiF pod względem wielkości przebije - kwestia tylko i wyłącznie czasu.

Mefren

Wysłany: 2004-12-27, 23:24   

Kod:
Nasi użytkownicy napisali 2072 wiadomości w 156 tematach

To od Nas...

Kod:
Nasi użytkownicy napisali 41800 wiadomości

To z BGiF...

Tak więc mają blisko 20 x więcej postów, niż my. Tyle tylko, że oni dziłają od
Kod:
05 Mar 2004
, a my od
Kod:
18 Gru 2004
, a własciwie nawet dzień póxniej. Tak wiec oni pisza na tym obecnym forum ofkoz od neicąłych 9ciu miesięcy, a my od neicąłych 9ciu dni!
Jest jeszcze inna droba róznica...
Kod:
Mamy 467 zarejestrowanych użytkowników
, zaś my
Kod:
Mamy 72 zarejestrowanych użytkowników
.
Tak więc oni piszą blisko 30 x dłużej niż my i mają blisko 7 x więcej userów. W takim tempie, dogolilibysmy ich w przeciągu kilku najbliższych miesięcy, ale też nei łuddze się, że takie tempo uda się utrzymać...
Co do samej fuzji, to myśałem, że ludze tu zaczną z Ciebie kpić, że wyskaujesz z takim pomysłem. Prawde mówiąc nigdy się nei zastanawiałem nad tym, ale IMo takie złączenie byłoby bez sensu. My jesteśmy klanem oni nie, poza tm jakas konkurenca być powinna. Swja drogą, nei widizałem nic o tej propozycji Rika, ale ne dziwi mnie fakt, że do tego nei doszło. Chciałoby się Wam czytać takie Forum, gdzie jest z 300 stąłych userów? Mi nei bardzo, hehe. A co do tego że wiele osób pisze tu i tam, to nei zauwązyłem prawdę mówiąc. Z takich osób to widze Asca, kinskiego, Igora, Cruela (ale to i tak rzadko chyba), Lori ofkoz, Ai, no i ja. Moze jeszcze kilka personów, ale może jest więcej bo ja oblatuje tylko komnaty BG i Mody. Tak czy owak, na BGiF jest masa osób, która ni odwiedza CoB i własnie oni to ci stali bywalcy, którzy są znani na BGiF. Teraz jednak mozę wszystko sie zminie, wraz ze zmianą Forum. Już Oko wraca jak widac, awe Larę widziałem, wiec może inne osoby tż przywędrują z BGiF. Może kiedyś odwidzą Nas nawet takie "sławy" jak Hathor (hihi) czy Sam Wielki mistrze AuAeAurelinus czy jak mu tam, hehe.

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2004-12-27, 23:36   

:o nie sądze zeby to byl dobry pomysl. Na forum zrobi sie straszny balagan, a poza tym my mamy tutaj takie klanowe forum, a oni ....
Poza tym nie ma cie 1 dzien i masz do przeczytania 300 postów.. serdecznie dziekuje :)

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/63
Wysłany: 2004-12-28, 02:16   

Małe fora są fajne i klimatyczne. Można poznać forumowiczów itd...
A jak ktoś ma manię wielkości to zapraszam na to forum
Aktualnie dane są takie:
Nasi użytkownicy napisali 1149003 wiadomości
Mamy 27244 zarejestrowanych użytkowników
Na Forum jest 118 użytkowników....

I weź tu się połap :D

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-28, 02:50   

Jak dla mnie taki sobie pomysł. Stracilibyśmy w pewnym sensie... niezależność. Może idea jednego wielkiego forum ma swoje plusy, ale skoro jesteśmy klanem, mamy swoje własne założenia i pomysły to jaki jest sens łączenie się z innym forum, tylko dla tego, że łączy nas tematyka? Jeśli ktoś ma ochotę, może przebywać i na CoB i na BGiF, ja tam nie wiedzę żadnego problemu.

Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2004-12-28, 10:44   

fuzja z BGiF nie przejdzie na bank.. :) mysle ze mozemy tylko liczyc na zdrowa konkurencje :) BGiF nie jest klanowka i nie chce byc, wiec polaczenie nie ma sensu..

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2004-12-28, 12:16   

Połączenia są niereale, mowa tu o zbyt dużych stronach, poza tym każdy chce mieć "własne" :P

Kiedyś była koncepcja utworzenia ze stron CDP, mojej itd. takiego dużego serwisu o cRPG infinity lecz pomysł padł bo każdy z autorów, m.in. zdechłej Bezpiecznej Przystani nie zgadzał się by ich "robotę" ktoś ruszał :P

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2004-12-28, 13:04   

Pomysł całkowicie chybiony. Wyszedłby z tego moloch, nie pisałoby się (i czytało) już z taką przyjemnością, z pewnością wielu by odeszło. Nie mówiąc już o tym, że większości tamtejszych użytkowników po prostu nie lubię (nie mam zamairu wymieniać po nickach) i uważam że oba fora tylko by na tytm straciły.
I jeszcze jedno: nie ma to jak zdrowa konkurencja :)

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2004-12-28, 23:42   

Sorry ze sie wtracam bo aktualnie nie jestem w klanie ale sa chyba osoby ktore pamietaja jeszcze Narilvatar...
mysle ze nic innego by z tego nie wyszlo.

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-29, 01:10   

wtrącic każdy się może bo to komnata ogólna przeciez drowie ;)

a co do fuzji to szans zero. my takiego czegos nie chcemy, BGiF nie chce, Narilvataru tez nie chcemy hehe

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2004-12-29, 13:49   

nie chcecie Narilvataru? Dlaczego? :lol: :lol: :lol:

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2004-12-29, 14:21   

O boshe....Jak ja sobie to przypomne to po prostu...:) :shock: :o :wink:

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2004-12-29, 16:19   

Wielkim fuzjom mowimy stanocwcze nie! Ja na poprzednim forum przed dlugi czas nie moglem sie polapac, a na jakims zfuzjowanym to bym w ogole sie zgubil ;p
A Narilvatar? To bylo nieporozumienie totalne, robione trche na lapu-capu. Bylem tam moze ze trzy razy ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi