Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja na PKK w sklepie GRYOnline
Autor Wiadomość
Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2017-06-08, 09:49   Promocja na PKK w sklepie GRYOnline

Od 7.06.2017 do 20.06.2017 w sklepie GRYOnline obowiązuje promocja na Pomarańczową Kolekcję Klasyki, w cenie jednej gry drugą otrzymujemy gratis. Można tam kupić pudełkową wersję BG:EE + IWD:EE za 34,90zł. Dostępne są również darmowe opcje transportu jak paczkomaty i paczka w ruchu.

LINK DO PROMOCJI

Gry są DRMFree, więc nie można ich aktywować na Steamie. Sam złożyłem zamówienie, więc za 2-3 dni dowiem się, czy można je aktywować na GOGu bądź platformie Beamdoga, gdyby komuś na tym zależało.
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Meisarcha, neuromancer
Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 105/25
Wysłany: 2017-06-08, 10:24   

Kiedyś kupiłem BioShocka w tej serii i w pudełku, poza płytą, był również kluczyk na Steam. Ale to było dawno.
"You have successfully redeemed a retail CD key for this product and added it to your Steam library".
Strzelam, że w 2017 większość stacjonarek nawet nie posiada sprawnych napędów DVD, więc bez klucza dla wersji cyfrowej była by trochę lipa.

neuromancer 

Podziękowania: 1/34
Wysłany: 2017-06-08, 13:24   

IWD już niedostępny :sad:

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2017-06-09, 20:04   

Moje zamówienie na IWD też zostało właśnie anulowane. Jak na zakup w drugi dzień promocji, to strasznie słabo to wygląda, mieli tego 20 sztuk czy jak? Dam znać gdyby pojawiły się promocje na serie EE w innych miejscach.

EDIT: W tej chwili promocja jest na GOGu, można IWD kupić za niecałe 25zł. Oferta nie tak dobra jak poprzednia, ale też wcale nie najgorsza.

Odpowiedz do tematu