Poprzedni temat «» Następny temat
Bugi w WoBG, Część II
Autor Wiadomość
Lightening

Podziękowania: 3/19
Wysłany: 2017-05-13, 11:20   

Hmmm, postanowiłem przebiec na szybkości na najłatwiejszym poziomie etap, który przeszedłem od twierdzy strażnika żeby móc jednak wypełnić tego questa z irenicusem no i znowu mam problem.

Pomimo trzymania w ręku furii niebios to Kuroisan mi się nie pojawia. Co się dzieje? Przy poprzedniej grze normalnie mi się objawił, a teraz pomimo wielu odpoczynków nic się nie dzieje. Załączam sejw.

940000314-kuroisan x5.rar
Pobierz Plik ściągnięto 34 raz(y) 2,64 MB

Podziękuj autorowi tego posta

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 671/105
Wysłany: 2017-05-13, 12:07   

Żaden bug. Przy najłatwiejszym poziomie Kuroisan się nie spawnuje i tyle.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Lightening
Lightening

Wysłany: 2017-05-13, 12:34   

Dzięki bardzo!

Eviscer 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2017-05-19, 15:58   

Mam problem z konsolą kodów. Chciałem przywołać sobie Tevena, bo nie ma go w Kniei Larsa (wcześniej spotkałem jakiegoś innego bandytę, który jak wyczytałem w internecie jest powodem jego nieobecności, a chciałbym się przyłączyć do bandytów). Jednak pomimo tego, że na pewno wszystko dobrze wpisałem, nie mogę go w ogóle przywołać. Reszta kodów też nie działa, ale mi na nich nie zależy. Chcę tylko jakoś przywołać Tevena.

Bez tytułu.jpeg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 253,67 KB

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 96/127
Wysłany: 2017-05-19, 16:01   

To nie bug.
Zastąp "CLUAConsole:" samym "C:".

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Eviscer
Lightening

Wysłany: 2017-05-20, 17:41   

Nie jestem pewien, wktóym temacie umieścić tą wiadomość, ale chyba bugi pasują najlepiej, bo z tego co zrozumiałem to miejsca gdzie można darmowo i nieskończenie długo expić są uważane za pewnego rodzaju błąd i są usuwane z WoBGa. No to na tą chwilę zauważyłem 3 takie miejsca:
1) Azen mod - walka z sarevokiem po bokach świątyni spawnują się w nieskończoność bitewne horrory. 400PD za sztukę, wystarczy wejść w odpowiedni obszar.

2)Dodatek Tol w ID1. W podziemiach magowie przyzywają w nieskończonosć demony, chyba 700PD za sztukę jeśli pamiętam.

3) Podziemia za kangaxem. Kopia 3 poziomu wieży durlaga. Galarety musztardowe jeśli nie potraktuje się ich ogniem to po śmierci spawnują się 2 sztuki. 300PD za jednego osobnika. Tutaj to się można ekspresowo obłowić.

qucksilver

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2017-05-30, 15:35   

Czy ktoś spotkał się z bugiem w dialogach zmieniającymi płeć naszego CHARNAME? ukończyłem BGI i jestem w lochach po powtórnej walce z Sarevokiem. Wszyscy npc traktują moją postać jako kobietę, mimo że w ustawieniach jest określona jako mężczyzna.

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 96/127
Wysłany: 2017-05-30, 19:56   

To jakiś ponoć nienaprawialny błąd związany z BG1 NPC Project. Obawiam się, że musisz przejść nad tym do porządku dziennego.

lubczyk 

Podziękowania: 8/8
Wysłany: 2017-05-30, 21:32   

memory napisał/a:
To jakiś ponoć nienaprawialny błąd związany z BG1 NPC Project. Obawiam się, że musisz przejść nad tym do porządku dziennego.

pojawia się gdy inna postać z drużyny w tym wypadku kobieta stoi bliżej rozmówcy.

Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 11/4
Wysłany: 2017-05-31, 07:43   

lubczyk napisał/a:
memory napisał/a:

pojawia się gdy inna postać z drużyny w tym wypadku kobieta stoi bliżej rozmówcy.

Generalnie chodzi o to, że osoba stojąca najbliżej rozmówcy jest traktowana jako ta, która prowadzi rozmowę. CHARNAME nie zawsze jest osobą prowadzącą rozmowę (a moim zdaniem powinien), więc możliwe są takie dziwne sytuacje językowe.

tommisww

Wysłany: 2017-06-04, 14:45   

Witam. Mam taki problem, jeśli moja postać zginie na jednej mapie, nie mogę jej wskrzesić gdzieś indziej, bo gra mi się wiesza... ( ginę choćby walcząc z Żelaznym Tronem w budynku, to nie mogę wskrzesić postaci w tej lokacji z zamkiem). Ma może ktoś rozwiązanie tego problemu?

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 671/105
Wysłany: 2017-06-05, 21:10   

Generalnie z wychodzeniem z martwą główną postacią poza lokację na której zginęła trzeba uważać. TobEx zawiera błąd, powodujący, że czasem kończy się to brakiem możliwości jej wskrzeszenia a naprawa wymaga ręcznej edycji sejwa. Główną postać bezpieczniej jest wskrzeszać na lokacji, na której zginęła.

AlienStalker 

Podziękowania: 2/10
Wysłany: 2017-06-06, 21:37   

Gdzie poznikały wszystkie przypięte tematy, łącznie z patchnote-ami?

Namarcha

Podziękowania: 42/69
Wysłany: 2017-06-06, 21:42   

World of Baldur's Gate -> Ogólne

Gawain 

Podziękował 50 razy
Wysłany: 2017-06-19, 22:32   

Mam w drużynie Drizzta przy przejściu z BG1 do BG2. Jeżeli zostawimy mu w ekwipunku turkusową tubę na zwoje, turkusową torbę przechowywania, turkusowy pas i turkusową torbę na mikstury to, to wszystko z zawartością pojawia się u głównej postaci zaraz po rozmowie i Imoen. Jeżeli będzie potrzeba to mogę załączyć sejw.

Odpowiedz do tematu