Poprzedni temat «» Następny temat
Bugi w WoBG, Część II
Autor Wiadomość
Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 9/8
Wysłany: 2017-04-14, 16:28   

Lasy Tethyru, Kompania Ośmiu z CtB:
- niektórzy przeciwnicy zostawiają po sobie po ok. 50k złota. Spotkałem co najmniej 4 takich.
- finałowa walka (mam nadzieję, że finałowa) z Drakoliczem - Zannaster nie umiera, nie wiem co robię źle, wytłukłem wszystkich poza nim, ten ma 'na skraju śmierci' i tak dobre 5 minut.
Ostatnio zmieniony przez Ascaephel 2017-04-14, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 17/42

Wysłany: 2017-04-14, 16:30   

Dradiel juz jakiś plik podsyłał co do tego maga, btw jakim cudem ty już tam jesteś?:D Dopiero co po Imoenkę chciałeś lecieć:D

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2017-04-14, 16:38   

Mam tę lokację dostępną, nie byłem jeszcze w Brynnlaw. Poszukam pliku w takim razie.
Ostatnio zmieniony przez Ascaephel 2017-04-14, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 17/42

Wysłany: 2017-04-14, 16:39   

Jesteś genialny, idziesz na hardkorową bitwę tak prędko, no drugi Kinski:P

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2017-04-14, 17:03   

Kolejna szata Vekny i amulet mocy, przegięty moim zdaniem płaszcz odzwierciedlenia, zbugowane walki, kompania ośmiu wrogie obszarówki czasami traktuje jako 'zdradę' z naszej strony - ten mod ma wiele poprawek przed sobą....
I tak jeszcze się przyczepię, bo irytuje mnie ta walka (mimo, że już ukończyłem). Dlaczego za każdego poległego z kompanii drużyna traci reputację? Fabularnie rzecz biorąc, zgadzamy się pomóc w walce, gdzie każdy zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, więc niby co, później ocalała reszta kompanii idzie w świat psując nam reputację? Trochę bez sensu.
Do tego wygląda na to, że umiejscowienie tej walki psuje quest Corana na tej samej lokacji.

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 765/108
Wysłany: 2017-04-15, 04:43   

Plik naprawiający nieśmiertelnego Zannastera jest stronę wcześniej w tym wątku.

W jakim sensie psuje quest Corana?

Darel

Podziękowania: 1/3
Wysłany: 2017-04-16, 12:13   

Jestem chyba jakiś pechowy bo tym razem ma problem z The Darkest Day...
Po otwarciu drzwi do laboratorium w wieży Orgotha powinna aktywować się cut-scenka, a po niej walka. U mnie po otwarciu drzwi nie ma nic (dosłownie), ani scenki ani przeciwnika, nikogo.

Z głównym wątkiem też coś szwankuje. Jestem na samym początku, bo dopiero na etapie rozmowy ze strażnikiem w bramach miasta Athkatli. Niestety nie pojawia mi się żadna nowa linia dialogowa :/.

Zamieszczam save'a.

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-16, 12:31   

Sejwa nie ma pod postem. Jeśli jest problem z jego zamieszczeniem to podeślij na e-maila.

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-16, 17:14   

Nie dziwne, że nie możesz skończyć questa. Nie otworzyłeś drzwi do cel i już bez kodów nie otworzysz, bo zgubiłeś kamień strażniczy. Musiałeś go wywalić gdzieś na ziemię i definitywnie zniknął z gry. Zamknięte cele powinny były Ci dać do myślenia. Kod kamienia to "KEYOR".

Tutaj masz solucję TDD na wszelki wypadek:
http://baldur.cob-bg.pl/The_Darkest_Day?pg=7,6

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Darel
Darel

Podziękowania: 1/3
Wysłany: 2017-04-17, 08:33   

Ten kamień mi po prostu zniknał z plecaka po otwarciu jakiś drzwi albo skrzynki.
Teraz zdałem sobie sprawę, że nieźle dałem ciała z głównym wątkiem. Miałem tylko 3 dni na porozmawianie ze strażnikiem w bramach miasta, ale oczywiście zacząłem kończyć inne wątki i tym samym zablokowałem sobie dalsze etapy moda :? . Jest jakiś kod na przywołanie tego NPC ?

Markhet 

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2017-04-17, 15:03   

Dzisiaj ogrywałem SoA z bg1 i natrafiłem na parę kwiatków, przez co zmarnowałem kupę czasu
1. Opis w notatce: dom obok Feldeposta, dom jest przy Płonącym czarodzieju
2. Był jakiś problem z zaskoczeniem rozmowy z Lizzy po rzuceniu klątwy na Rebbecę (po 3 razie chyba zaczęła ze mną rozmawiać)
3. Harfiarz z Jarmarku mówi żeby udać się do Lasu Ostrych Kłów a chodzi o Obóz bandytów
4. Do wieży Dystry można się dostać tylko przez Las Ostrych Kłów przez co zwiedziłem 3 mapy
I jeszcze mała prośba, można by zmienić żebrakowi z Wrót kamień na jakiś ze sklepu Quince Jubilera. I prośba nr 2, proszę chociaż o szybkie nadpisanie i sprecyzowanie w dzienniku i dialogach miejsc, o które chodzi w queście, to może ktoś zaoszczędzi godzinkę szukania po mapie i forach co autor miał na myśli

hajmdal 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2017-04-19, 00:15   

Obóz bandytów, nie można opuścić lokalizacji. Pokazuje nie można osiągnąć celu.

940000052-brakDrogi.zip
Pobierz Plik ściągnięto 41 raz(y) 271,94 KB

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-19, 05:25   

Idź do dolnej krawędzi lokacji i stamtąd spróbuj wyjść. Link aktywuje się na dolnej krawędzi.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
hajmdal
Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2017-04-21, 15:24   

dradiel napisał/a:

W jakim sensie psuje quest Corana?

Przepraszam, dopiero zauważyłem - w ogóle nie pojawiają się potworki do zabicia, brak Safany. Dodatkowo miałem dwóch Coranów, jeden w zbroi chyba paskowej, drugi w skórzanej, jeden po przekazaniu questa zniknął, drugi nadal stoi w miejscu i pogania drużynę do akcji.

Lightening

Podziękowania: 3/19
Wysłany: 2017-04-21, 17:05   

Hmmm, jestem w trakcie drugiego pobytu w SoBH i coś dziwnego mi się tutaj dzieje. Po odpoczynku w knajpie, ktoś się do mnie teleportuje, ale nie pojawia się. Zaskakuje jakaś rozmowa, lecz okno znika po ułamku sekundy. Czy to jakiś poważny bug, który uprzykrzy mi dalszą rozgrywkę?

Save w załączniku.

940000155-zapas49.rar
Pobierz Plik ściągnięto 43 raz(y) 1,46 MB

Odpowiedz do tematu