Poprzedni temat «» Następny temat
Bugi w WoBG, Część II
Autor Wiadomość
dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 698/106
Wysłany: 2017-03-26, 14:44   Bugi w WoBG, Część II

Poprzedni wątek ma już wystarczającą liczbę stron. Od tej pory błędy w grze proszę zgłaszać w tym wątku.
Podziękuj autorowi tego posta

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Podziękowania: 14/32
Wysłany: 2017-03-30, 12:31   

Dradiel mnie znielubi zaraz:D Ledwo grać zacząłem a już muszę jakiegoś buga podesłać:D
Po obozie bandytów po noclegu tradycyjnie dostałem trzecią umiejętność, ale ona zniknęła. :shock: Powaga, było sobie leczenie chorób, a po jakimś czasie patrzę, nie mam go , tylko leczenie 2x. Czyżby jakiś skrypt się nie załadował? Podsyłam aktualnego sejwa. Niestety save jest już spory kawałek po obozie, bo nie odrazu to zauważyłem.:D

940000020-WoBG.7z
Pobierz Plik ściągnięto 59 raz(y) 303,6 KB

Heh, masz piwo:)

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-03-31, 20:58   

To, że nie zauważyłeś tego od razu to teraz znalezienie przyczyny zniknięcia zdolności specjalnej może być problematyczne. Tak na pierwszy rzut oka, to nie widzę powodu dla którego mogłaby zniknąć. W każdym razie da się bez niej żyć.

Pioter napisał/a:
@Driadel

po wgraniu patcha 1.66 i wczytaniu ostatniego save przed BGII wpisy w zakładce dziennik/dziennik zaczynają się u mnie od 23 dnia, po przejściu do BGII już od 28 dnia - wpis o spotkaniu Imoen usuwa najstarszy wpis z dziennika, tak jakby miejsce się skończyło na wpisy. Oba save w złaczniku.

Problem w następnym patchu zostanie naprawiony. Ograniczenie wyświetlanych stringów na rozdział dziennika (obecnie część) zostanie zwiększone do 2048 stringów na zakładkę dziennika.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Pioter
Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 5/7
Wysłany: 2017-04-02, 19:04   

Dziś spatchowałem do najnowszej wersji i Kachiko nie może używać swojego pierścienia (+3 kondycja, +3 KP) razem z magicznymi płaszczami poprawiającymi KP. Wcześniej mogła. Zmiana koncepcji czy bug?

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-02, 20:43   

Błąd. W następnym patchu poprawię to. Będzie jak poprzednio, ten przedmiot będzie na liście wyjątków, aczkolwiek bonus do kondycji zostanie zastąpiony punktami życia, aby zlikwidować możliwość korzystania z exploita.

Więcej szczegółów
Ascaephel
Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Wysłany: 2017-04-02, 21:21   

Dradel, a czemu Garrick nie może różdżki zabójczej chmury używać? Jakoś z strachowej korzysta normalnie:( Pierścienia czarów też nie może:( Btw w Secret of Bone Hill nadal w jednej skrzyni w mieście Varscone można znaleźć, prośba o podmianę na zwykły długi +2^_^

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-03, 06:03   

Różdżka w opisie ma podany wymóg: inteligencja 14, a Garrick ma u Ciebie tylko 13, przynajmniej na tym sejwie, który mam spod Twojego ostatniego posta. Zresztą przy próbie jej założenia wyświetla się komunikat o niewystarczającej inteligencji.

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Wysłany: 2017-04-03, 09:30   

A widzisz, ja nawet nie zwracałem na to uwagi, bo pamiętałem, że różdżki mają wymóg int 10 ogółem:D Haha:)

Darel

Podziękowania: 1/3
Wysłany: 2017-04-09, 16:46   

Witam, mam problem z modem check the bodies, konkretnie z walką z magiem Zannaster. Jest on po prostu niesmiertelny, a z tego co czytałem powinien się przemieniać w lisza gdy jest na skraju śmierci. U mnie ta sekwencja się nie pojawia. ctrl+Y nie działa. Jakieś porady ? Nie ukrywam, że wymęczyła mnie ta lokacja i chciałbym dociągnąć wątek do końca ;)

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-10, 06:17   

Jako, że nie załączyłeś sejwa, to mogę tylko strzelać co może być przyczyną problemów.
Całkiem realne, że poniższy plik, wypakowany i wrzucony do override, definitywnie zakończy nieśmiertelność Zannastera.

CBC8CTZA.zip
Pobierz Plik ściągnięto 67 raz(y) 1,61 KB

Ostatnio zmieniony przez dradiel 2017-04-11, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Wysłany: 2017-04-10, 22:23   

Panowie ale jaja :shock: Wczoraj skonczyłem u Durlaga, capnąłem Drizzta i skończyłem piekło. Wróciłem do kniei larsa, zasejwowałem i skończyłem grać.

Właśnie włączam grę i.... moje save są z przed wejścia do Wieży Durlaga!! Dosłownie wyparowały mi save, jakbym wczoraj nie grał i wróciły do wcześniejszej wersji. O zgrozo;(. Czy to może być wina antywirusa? pozbyłem się Comodo i zainstalowałem Zone Alarma ale ni cholerkę nie czaję co by miało to wspólnego z uwstecznionymi save.

Darel

Podziękowania: 1/3
Wysłany: 2017-04-10, 22:45   

dradiel napisał/a:
Jako, że nie załączyłeś sejwa, to mogę tylko strzelać co może być przyczyną problemów.
Całkiem realne, że poniższy plik, wypakowany i wrzucony do override, definitywnie zakończy nieśmiertelność Zannastera.

Niestety pliczek nie zadzialal, takze zamieszczam save,

save.rar
Pobierz Plik ściągnięto 55 raz(y) 6,78 MB

Ostatnio zmieniony przez Darel 2017-04-16, 13:26, w całości zmieniany 2 razy  

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2017-04-10, 22:50   

Pavlus napisał/a:
Panowie ale jaja :shock: Wczoraj skonczyłem u Durlaga, capnąłem Drizzta i skończyłem piekło. Wróciłem do kniei larsa, zasejwowałem i skończyłem grać.

Właśnie włączam grę i.... moje save są z przed wejścia do Wieży Durlaga!! Dosłownie wyparowały mi save, jakbym wczoraj nie grał i wróciły do wcześniejszej wersji. O zgrozo;(. Czy to może być wina antywirusa? pozbyłem się Comodo i zainstalowałem Zone Alarma ale ni cholerkę nie czaję co by miało to wspólnego z uwstecznionymi save.

Miałem kiedyś coś podobnego w Icewind Dale. Odkryłem wtedy, że raz grałem jako administrator a raz normalnie . Administrator widział wszystkie save, a normalny użytkownik tylko te stworzone przez niego. Czy to twój problem może ?
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Wysłany: 2017-04-10, 22:50   

Nie, cały czas gram jako admin

Hmm:) W dacie modyfikacji wychodzi, ze ostatni raz zmieniano coś w plikach save 6 kwietnia, chyba odszóstego do wczoraj nie grałem. Wczoraj w ogóle gra mi dziwnie się zachowywała. Gdy zjeżdżałem kursorem na skraj ekranu np do zaznaczenia całej drużyny to czasem jak klikałem na skraj ekranu oddtzrważał się systemowy dźwięk, wiecie takie plimknięcie czy jak to nazwać jak np wyskakuje komunikat windowskowski na win7.

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-04-11, 18:42   

Zaktualizowałem plik podpięty pod moim poprzednim postem. Teraz już powinno dać się pokonać Zannastera.

Więcej szczegółów
Darel
Odpowiedz do tematu