Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to mówią włosi - alegro
Autor Wiadomość
greegarak 

Podziękowania: 35/48
Wysłany: 2016-12-09, 21:47   Jak to mówią włosi - alegro

Oglądacie (z zainteresowaniem) nowe produkcje Alegro o Legendach Polskich?
Tu najnowszy -https://www.youtube.com/watch?v=hW0Lw5Go1ok

Seria interesująca, aczkolwiek ten i poprzedni (z bazyliszkiem) wskazuje tendencję spadkową.
Jako że z natury narzekam, to nieskomplementuje(mam z tym problemy) pozostałych części, choć zaznaczę że warto obejrzeć.

Baba Jaga jest wtórna i odtwórcza. Takie pomieszanie Matrixu z nudą, czyli brakiem suspensu.
U Bazyliszka był jeszcze ładnie pokazany kunszt grafików,. Ale z fabułą już słabiej, czego dowodem jest wplecenia małego romansiku (chyba że czegoś nie załapałem i to istotny obraz opowiastki o bazyliszku).

Kolejna cześć pewnie ma dotyczyć Peruna, czyli demona mało pamiętanego obecnie (nie pamiętam żeby mnie straszono Perunem). Coś mi się wydaje że te filmiki są za krótkie i tym samym za mało są przedstawiani bohaterzy fabularni,
Podziękuj autorowi tego posta

Cloun

Wysłany: 2016-12-21, 11:57   

A mnie się podoba ta seria :)
Jaga wiadomo, że efekciarska ale całkiem fajna
Bazyliszek może rzeczywiście trochę gorszy ale nie ustępuje jakoś znacząco reszcie

torian 

Podziękowania: 20/8
Wysłany: 2017-06-02, 22:04   

Ja na te filmy patrzę raczej pod kątem tego jak Platige Image poradzi sobie z filmowym (no teraz już serialowym) Wiedźminem i jestem spokojny. Niezłym przykładem ich kunsztu jest walka z bazyliszkiem chociaż została przedstawiona w wersji komediowej (znakomita rola Olafa Lubaszenki).

Odpowiedz do tematu