Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie BG EET
Autor Wiadomość
Rutger

Podziękował 32 razy
Wysłany: 2016-10-25, 16:54   Polskie BG EET

Witam

Interesuje mnie połączone BG1EE+dodatek+Siege of Dragonspear+BG2EE+dodatek, wszystkie wersje z beamdoga, język full english. Zamierzam zrobić z tego BG EET za pomocą BWP oraz dodać tyle modów ile jest maksymalnie możliwe przez BWP.

Czy istnieje możliwość wprowadzenia polskich napisów i dzwięków, dubbingu itd. ze starej polskiej wersji do najnowszego BG EET z beamdoga? Posiadam wszystkie oryginalne egzemplarze starego BG i BG2 plus dodatki w full polskich wersjach.

Podziękuj autorowi tego posta

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 109/132
Wysłany: 2016-10-25, 22:08   

Cytat:
Interesuje mnie połączone BG1EE+dodatek+Siege of Dragonspear+BG2EE+dodatek, wszystkie wersje z beamdoga, język full english. Zamierzam zrobić z tego BG EET za pomocą BWP oraz dodać tyle modów ile jest maksymalnie możliwe przez BWP.

Myślę, że powinieneś zajrzeć do Kazamatów K4thosa.
Cytat:
Czy istnieje możliwość wprowadzenia polskich napisów i dzwięków, dubbingu itd. ze starej polskiej wersji do najnowszego BG EET z beamdoga?

Spróbuj tego i tego. Jak widać wszystko kręci się wokół jednego człowieka :wink: .

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Rutger
Rutger

Podziękował 32 razy
Wysłany: 2016-10-28, 15:53   

Pytanie do K4thosa lub kogoś kto się zna - czy te paczki z polskim dubbingiem, dźwiękami i napisami należy instalować na początku czy dopiero po utworzeniu całego BG EET z modami?

PS: Czy to prawda, że wersja z beamdoga jest najlepsza ze wszystkich dostępnych pod modowanie z BG EET?

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 241/53
Wysłany: 2016-10-28, 16:43   

Rutger napisał/a:
Pytanie do K4thosa lub kogoś kto się zna - czy te paczki z polskim dubbingiem, dźwiękami i napisami należy instalować na początku czy dopiero po utworzeniu całego BG EET z modami?

Musisz to zrobić na początku, mody modyfikują plik dialog.tlk, więc jeżeli po instalacji podmienisz go na inny, cała instalacja przepadnie.

Rutger napisał/a:
PS: Czy to prawda, że wersja z beamdoga jest najlepsza ze wszystkich dostępnych pod modowanie z BG EET?

Chodzi bardziej o Siege of Dragonspear, przez to że jest w formie DLC na steamie i gogu, był problem z modami, ale szybko pojawiło się narzędzie, które niweluje ten problem, ja mam wersję ze steama i bez problemu mogę ją modować.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Rutger
Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 129/135
Wysłany: 2016-10-30, 10:17   

Do tego co opisał Vinci - każda wersja poza pudełkową ( http://www.cenega.pl/pc/r...ed-edition/2768 ) będzie ok - niestety na tej na fizycznym nośniku nie ma możliwości wgrać ostatnich patchy (jak wygląda instalacja SoD w wersji elektronicznej na pudełkowym BGEE nie mam pojecia wiec moze też patchuje ale kto tam promienistych i cenegę wie)
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

Odpowiedz do tematu