Poprzedni temat «» Następny temat
Aktor chętny do podłożenia głosu dla BG
Autor Wiadomość
tonyhalik87 

Wysłany: 2016-10-11, 00:51   

Uwierz mi , że nie rzucam takimi nazwiskami, żeby Wam się przypodobać.

Chodzi o to , żeby projekt był wiarygodny.Tak samo jak ludzie którzy włożyli w to całe serce i mnóstwo pracy.Jak ty Ari ...

Proszę o używanie opcji edytowania postów, zamiast pisania kolejnego w odstępie paru minut, jeden pod drugim.
Ostatnio zmieniony przez dradiel 2016-10-11, 06:26, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

anoim2666

Podziękowania: 47/17
Wysłany: 2016-10-12, 20:52   

Wiarogodny? Dubbinguję mody do gry w którą grają już tylko zapaleńcy. Jak wiarygodność? Chyba, że chodzi Ci o promocję na znanym nazwisku, ale to i tak bez znaczenia bo skoro EE nie dało jakiegoś kopa w popularności to dubbing modyfikacji też tego nie zmieni.

Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 74/19
Wysłany: 2016-10-12, 22:52   

BG żyje w świadomości graczy już tylko jako klasyk, do którego można porównywać nowsze tytuły (np. w recenzjach). Gra w to niestety bardzo nieliczna grupka RPGowych zapaleńców. Tak jak anoim (rany, czy dopiero teraz zorientowałem się, że nie anoNim?) pisze, skoro BG:EE (o którym trąbiono w mediach) nie dało rady, to i WoBG nie podoła.

To fajny projekt jest, ten dubbing. Ale grupa docelowa jest niestety bardzo wąska. W tym kontekście, trochę nie za bardzo rozumiem o co z tą "wiarygodnością" chodzi.

tonyhalik87 

Wysłany: 2016-10-15, 00:49   

Tylko zapaleńcy? Wątpie.Ciekawe ile Wobg zostało pobranych. Zobacz ile z tych modów zostałoby sciagnietych gdyby nie twoja ciezka praca w Polsce.Nie chodzi mi o znane nazwisko.Myślisz , że gdyby tak było i bym nie chciał pomóc to cokolwiek bym pisał.Wiadomo ,że bardziej wiarygodna osoba jest kobieta do nagrywania.Ale jak ktoś potrafi za dziewczynę , albo kobiete.Ja napisałem , że moja ciotka moze to zrobic.

anoim2666

Wysłany: 2016-10-15, 14:42   

Hmm no to mnie zaciekawiłeś. Jeśli się zgodzi to oczywiście nie odmówię. Niech napisze do mnie na maila adrian.26@onet.pl. Problemem może się okazać, że jestem uzależniony od tłumaczy, którzy dość wolno idą z korektami. Z kolejnej aktorki też się cieszę ale o wiele bardziej potrzebne są osoby do tłumaczeń.

tonyhalik87 

Wysłany: 2016-10-25, 00:03   

Hey, nie badzmy bezczelni i to moze my napiszemy do niej.A ludzie do tłumaczenia sie znajda.Ja moge tlumaczyc w wolnym czasie to zaden problem.

tonyhalik87 

Wysłany: 2016-10-25, 11:00   

Powolutku, i bedzie dobrze bo jak wje*iemy sobie mase modów to bedzie kibel i z tłumaczeniem i z optymalizacja

Bez wulgaryzmów proszę - V
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2016-10-25, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  

anoim2666

Wysłany: 2016-10-25, 17:00   

Cytat:
to moze my napiszemy do niej

Jeśli dobrze zrozumiałem, to pisałeś, że jest to twoja ciotka, więc myślałem, że przedstawisz jej tę sprawę.

A jeśli chodzi o tłumaczenia, skontaktuj się z Aristem. On zajmuje się tłumaczeniami i z tego co wiem brakuje mu ludzi.

Wszystko tu jest dobrze zorganizowane i zanim ujrzy światło dzienne kilka osób to sprawdza. O gó*nianą jakość nie ma co się martwić.

tonyhalik87 

Wysłany: 2016-10-29, 07:59   

Dobrze zrozumiałeś

AlienStalker 

Podziękowania: 2/10
Wysłany: 2016-10-29, 17:24   

Może warto się z nimi skontaktować? Ich tłumaczenia i dubbingi są ostro w pytkę, trzymają klimat. :D

http://noktis.ovh.org/

tonyhalik87 

Wysłany: 2016-11-04, 02:27   

Chyba, na dzien dzisiejszy nie warto...

Odpowiedz do tematu