Poprzedni temat «» Następny temat
Z Warszawy do Faerunu - gracz szuka grupy
Autor Wiadomość
Nevader 
Poskromiciel Daedr

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2014-05-28, 01:32   Z Warszawy do Faerunu - gracz szuka grupy

Mam nadzieję, że wybrałem właściwy dział... Nawigacja to prawdziwa sztuka - zwłaszcza na tablecie. :)

Od czego by tu zacząć... Chcę przeżyć przygodę, jakiej nie miałem jeszcze w życiu. I szukam drużyny.
Niestety poszukiwacze przygód albo wymarli, albo potworzyli hermetyczne społeczności, ukryte przed ludzkim okiem - chronione nawet przed najpotężniejszymi z zaklęć poznania.
Na szczęście, przekopując się przez starożytne archiwa pewnego forum wizażowego (!), natknąłem się na post czcigodnego Alvareza. Zapraszał on w nim na jakieś spotkania... Cóż, Smocze Gniazdo, jeśli się nie mylę, należy już do przeszłości, niemniej konsekwencja wyżej wspomnianego druha (która objawiła się przy wyborze nicku) sprawiła, iż przypomniałem sobie o Was. ;)

Teraz pytanie:
Czy znajdę tu jakichś śmiałków, którym niestraszne są ani dworskie intrygi, ani mroczne czeluście, gotowych złapać za broń i ruszyć tam, dokąd ich nogi poniosą? A może ktoś zorientował się właśnie, że bez dodatkowego miecza pod ręką nie zdoła wywiązać się z obietnicy, jaką złożył tajemniczej szlachetnej damie z Cormyru?

Jestem z Warszawy. Z RPG-ami mam do czynienia od dawna i choć "wypadłem z obiegu", niczego nie zapomniałem. :) Potencjalnie mam jedną dodatkową osobę, która byłaby gotowa do gry "na poważnie".
Szukam istniejących grup, innych "spragnionych przygody" maruderów, ale też po prostu kontaktu z ludźmi ze środowiska.
Proszę Was o jakikolwiek odzew. ;)
Pozdrawiam,
Nev

Odpowiedz do tematu