Poprzedni temat «» Następny temat
Fade NPC
Autor Wiadomość
Tomek 

Wysłany: 2013-12-21, 10:40   Fade NPC

Cześć

Mam pytanie odnośnie tego moda.
Jako że w bg2 odczuwam brak złodziei, postanowiłem zainstalować ten mod, nie dość ze złodziej to jeszcze możliwość romansu, czytałem ze podobno ma sporo banterów itd.
Jako ze nie ma osobnego wątku dotyczącego tego moda mam kilka pytań odnośnie tego moda
1. Czy ktoś kto grał może się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi tego moda
2. Pytanie odnośnie zbalansowania postaci, nie chciałbym grać przepakowaną postacią w stylu Valen
3. Doczytałem że mod ma zawartość dotycząca tylko SOA czy to oznacza ze się odłącza w Tob czy tylko ze nie questów i banterów dodatkowych w tob'ie?
4. Jeszcze pytanie odnośnie oszukiwania romansów, mam zainstalowanego tego który umożliwia mi oszukiwanie wymagać dotyczących rasy. Czy po zainstalowaniu moda z romansem który jest zainstalowany po modzie z czitem, czy czit zadziała na tego moda czy muszę do odinstalować i zainstalować ponownie po wszystkim npc z romansami
Podziękuj autorowi tego posta

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 130/135
Wysłany: 2013-12-21, 11:07   

http://baldur.cob-bg.pl/node/175?pg=2 - tu masz nieco tą NPC opisaną :)
2. Nie wyglada ani na beznadziejną ani tym bardziej na przepakowaną, jedyna wada jaką widzę to brak możliwości dwuklasowania
3. Brak banterów, pozostaje
4. Powinno mimo wszystko działać acz jestem pewny na 75%

edit: hm, widać te 25% jednak było prawidłowe
Ostatnio zmieniony przez Tuldor88 2013-12-21, 14:25, w całości zmieniany 2 razy  

picollo 

Podziękowania: 64/98
Wysłany: 2013-12-21, 12:40   

Tomek napisał/a:
Jeszcze pytanie odnośnie oszukiwania romansów, mam zainstalowanego tego który umożliwia mi oszukiwanie wymagać dotyczących rasy. Czy po zainstalowaniu moda z romansem który jest zainstalowany po modzie z czitem, czy czit zadziała na tego moda czy muszę do odinstalować i zainstalować ponownie po wszystkim npc z romansami

Jeśli będziesz instalował Fade po modzie oszukującym odnośnie wymagań romansowych nie ma prawa działać. Mod-oszustwo podmienia istniejące skrypty. Co oznacza, że nie poprawi skryptów, których jeszcze nie ma.
Ale tak naprawdę nie jest na 100% powiedziane, że zadziała w drugą stronę. Bo nie wiem, czy mod oszustwo ma w bazie odpowiedni kod, który akurat obsługuje skrypty Fade .
Więc instalowanie oszustwa po Fade powinno zadziałać, aczkolwiek nie mam pewności.
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

DiVu

Wysłany: 2014-12-15, 23:39   

Dzień dobry :)

Czy Pani fey'ri ma PID-y (tzw player-initiated dialogues, możliwość wszczęcia rozmowy z NPC)? Grałem z tym modem lat temu... nie mam pojęcia ile (i wolę się nad tym za bardzo nie zastanawiać), i wydaje mi się, że taka opcja występowała. Mod nie zainstalował się prawidłowo, trzeba spełniać jakieś warunki czy po prostu jestem już stary i niedługo umrę? :P

Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz do tematu