Poprzedni temat «» Następny temat
[BG2] Haer'Dallis Swords v2 PL
Autor Wiadomość
Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 165/40
Wysłany: 2013-08-13, 21:17   [BG2] Haer'Dallis Swords v2 PL

Witam wszystkich!

Od pewnego czasu zaglądam na to forum, ale w sumie dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować.

Mając wreszcie chwilę na siebie (życie nie pozwala za bardzo odsapnąć) i nie mając pomysłu co z nią zrobić, postanowiłem przetumaczyć jakiś malutki mod (żeby się nie wkręcać na zbyt długo póki co). Wybór padł na Haer'dallis Swords (bo najkrótszy chyba jaki znalazłem :razz: ).

Wiem, że mod jest mało widowiskowy i chyba raczej starożytny, ale może ktoś skorzysta.

Miałem szczerze mówiąc zamiar wysłać PM z tłumaczeniem do autora moda, ale w sumie w Readme nie ma żadnego adresu mailowego, nie znalazłem też na żadnym forum tematu dotyczącego tej modyfikacji i właściwie nie mam żadnych namiarów.

Z racji tego, że zajmujecie się tu tłumaczeniami, może macie jakieś większe możliwości kontaktu z autorem lub po prostu wykorzystania tego tłumaczenia (jeśli będzie takie zapotrzebowanie) w taki lub inny sposób.

Tak jak pisałem, popeniłem je z chwilowego braku ochoty na robienie czegokolwiek innego :around:

Jedyne nad czym się zastanawiałem, to czy skorzystać z oryginalnego opisu tych mieczy z BG2 (autor nie zechciał popracować nad upgradem opisu niestety) czy wysilić się odrobinę i wybrałem jednak tą drugą opcję...może niepotrzebie, więc nie bijcie jeśli przyzwyczailiście się do oryginalnego opisu kropka w kropkę.

W razie jabyście chcieli mogę przetłumaczyć jeszcze coś krótkiego (takiego na góra jeden wieczór). Zdaję sobie sprawę, że na podstawie tych kilku wierszy ciężko o ocenę jakościową, ale doświadczenie w tumaczeniu mam całkiem spore i ze znajomością języka u mnie też całkiem pozytywnie :smile:

swordap.7z
Pobierz Plik ściągnięto 130 raz(y) 1,1 KB

Ostatnio zmieniony przez morgan 2014-06-02, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
picollo
Odpowiedz do tematu