Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Zmiana charakteru niektórych NPC
Autor Wiadomość
Khadgar Laendroth

Wysłany: 2004-12-21, 19:55   [BG II] Zmiana charakteru niektórych NPC

Mam pytanie czy Sarevokowi można zmienić charakter tak jak viconii?? Bo słyszałem gdzieś że tak lecz nigdy mi sie nie udało tego dokonać....

Zmieniam nazwę tematu, bo i tak zaczął on odbiegać od pierwotnych założeń - Komcio
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-04-25, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2004-12-21, 21:12   

Da sie umnie zmienił charakter na taki jak mój musisz z nim poprowadzic pare rozmów i jesli je odpowiednio poprowadzisz to zmieni charakter problem polega na tym że rzadko się odzywa.

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2004-12-21, 21:25   

Po trzech rozmowach może (w zależności od przebiegu rozmów) może zmienić się jego charakter, ale zdaje mi się że zawsze zmienia się on na Chaotyczny Dobry. Acha - jeśli chcecie by zmienił mu się charakter, nie wolno kazać mu złożyć przysięgę lojalności.

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2004-12-21, 21:27   

Oooooo....Nie wiedzialem o tym...Hehe. no to wiem kto mi w ToB wypełni puste miejsce w druzynie 8)

maciej_KO 

Wysłany: 2004-12-29, 01:26   

Nigdy nie próbowałem ale wiem że sie da... w nowym roku zaczynam nową gre więc sprobujemy :roll:
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2004-12-29, 08:34   

Teraz mam pewność: kilka dni temu zmienił mu się charakter na Chaotyczny Dobry. Aczkolwiek w dialogach z innymi NPC, dalej jest wredny :P

Anarion

Wysłany: 2004-12-29, 10:05   

Ja robiłem wszystko żeby Sarevok zmienił charakter na dobry (wiecie praworządna dobra drużyna z reputacją 20 :)). Jego zaletą jest to że się nigdy nie odłącza od dobrych drużyn, jak złoży przysięgę to nie może, jak nie złoży to nie chce (bo wtedy jest seria dialogów i zostaje dobry). Problem w tym że ja robiłem wszystko jak trzeba, czyli nie kazałem mu przysięgać i mówiłem że mu ufam... A po drugim dialogu koniec i nie chciał gadać :cry: (spałem, łaziłem z lokacji na lokację i nic to nie dało). Chyba jest trochę zabugowany :(.

W każdym razie jeśli ktoś ma z tym problemy to wystarczy włączyć kody i użyć ctrl+i czy tam ctrl+j. Mi pomogło - Sarevok zmienił charakter 8) i jeszcze wyskoczyła seria rozmów z innymi NPC :o.

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-29, 12:03   

Cheater :P A tak wogóle to co daje ten ctrl + j (czy tam ctrl + i)??

Anarion

Wysłany: 2004-12-29, 12:24   

Wziąłem to kiedyś z Bodhi chyba :P, wyskakują kolejne teksty, problem w tym że wyskakują tylko dialogi które nie zależą od questów itp., więc romansu tym się zrobić nie da (chociaż nie próbowałem :)). W ogóle to przydało mi się tylko raz w ToB do Sarevoka, bo pomiędzy rozmowami z NPC wyskakują jakieś inne dźwięki (chyba otoczenia), których mogą być tysiące :evil: i żeby zacząć tą rozmowę którą chcemy trzeba naciskać te ctrl+i (na pewno ctrl+i :wink: ) z godzinę :P. Oczywiście trzeba wcześniej uaktywnić kody.

qnio

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-02-23, 18:59   Re: Zmiana charakteru u Sarevoka

Cytat:
... zmienić charakter tak jak viconii??

:shock: oooooooo... tego nie wiedzialem... w jaki sposob mozna zmienic charakter viconii??

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-02-23, 20:00   

Charakter Viki zmienia sie w trakcie romansu... ale to nie ten temat :]

Już tak - Komcio

qnio

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-02-24, 14:19   

wiem ze troszke offtopic ale jak zmiana charakteru to co za roznica czy u sarevoka czy u viki? :D a tak wracajac do tego co chcialem powiedziec... jej charakter zmienia sie w czasie czy po skonczeniu romansu?? bo mi jakos w trakcie sie nie zmienil... ja zmienielem jej charakter tylko przy pomocy helmu zmiany charakteru ale to nie o to przeciez chodzi :]

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-02-24, 22:22   

Wydaje mi sie ze w trakcie(pod koniec), ale glowy sobie uciąć nie dam

shaggie

Wysłany: 2005-02-25, 03:17   

Przy okazji chciałbym też poruszyć pewną kwestię... być może było to już przedyskutowane, ale nie miałem okazji w tym uczestniczyć.
Co się dzieje (czy coś w ogóle), gdy Imoen daje kawałek duszy Sarevokowi na początku ToB? Czy zaczyna on, cytat: "tańczyć wśród polnych kwiatków"?

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-02-25, 09:53   

Shaggi to mnei powaliles :shock: Imoen moze dac kawałek d.....uszy Sarevokowi??

Odpowiedz do tematu