Poprzedni temat «» Następny temat
Neuroshima
Autor Wiadomość
Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2004-12-28, 23:46   Neuroshima

Ktos gral??
Ja gralem:)
I mi sie podobalo..
wyprawy na molocha, walki z mutantami to jest to. Najfajniej jest w Mississippi:) piekne miasto..

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 36/32
Wysłany: 2004-12-29, 00:57   

tez gralem, swietny klimat i przemyslany erpeg...
ale...

w przeciwienstwie do innych systemow, troche ciezko wymyslac przygody by nie byly do siebie zbyt podobne.

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2004-12-29, 12:55   

Hmm.. nie zgodze sie. Tak to jest w D&D:)
Jest mnostwo mozliwosci.a oto kilka z nich.
Mozna walczyc z molochem, mutkami, zwiedzac opuszczone bazy wojskowe, ucieczka przed gangiem po polowie stanow, przywiezienie nie zniszczonego jaggernautha do miami dla bossa mafi... ja ostatnio z druzyna robilismy wszystko naraz:)

"Nie sądźcie że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedlem przynieść pokoju, ale miecz."

(Mat 10,34)

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-03-23, 22:52   

No ja nie grałem, ale właśnie chciałbym spróbować w niedalekiej przyszłości, i w związku z tym mam pytanie - wiecie może skąd mogę zassać podręcznik do Neuroshimy ?
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Elendil Qu'Orl

Wysłany: 2005-03-23, 23:20   

Skad zassac nie, ale podrecznik wcale nie jest drogi.Cos okolo 50 zlotyvh jesli dobrze pamietam.

(Mat 10,34)

Mefisto

Wysłany: 2006-06-28, 23:01   

bardzo fajny system :) . Klimat to największa zaleta.
Jednak MG ma ograniczone możliwosci. Cięzko w takich realiach wymyśleć wrogów dla graczy nierózniących się za bardzo a przytym utrzymac klimat postnukleara. Z przygodami jest podobnie.

Lua Nova 

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2008-02-25, 23:01   

Podręcznik posiadam na kompie, bo w księgarniach nie mogłam znaleźć. Mój facet mnie ciągle na namawia na grę, ale ja nie mogę się jakoś zebrać w sobie. ogólnie nie przepadam za RPG w tym klimacie, ale Neuroshima mi sie podoba, może w końcu zagram :-D

"A ja chce być ptakiem, bo ptaki srają na wszystko z góry." Jarosław Warczyglowski

Wszystki kobiety sa aniolami, lecz gdy zycie plamie im skrzydla, pozostaje tylko latanie na miotle...
Podziękuj autorce tego posta

Mytos 

Wysłany: 2008-02-26, 06:12   

Lua Nova napisał/a:
Podręcznik posiadam na kompie, bo w księgarniach nie mogłam znaleźć. Mój facet mnie ciągle na namawia na grę, ale ja nie mogę się jakoś zebrać w sobie. ogólnie nie przepadam za RPG w tym klimacie, ale Neuroshima mi sie podoba, może w końcu zagram :-D

Ja bardzo długo sie przekonywałem do Neuro, acz uważźam że było warto. System jest naprawdę niezły i dość dopracowany. Acz jak w każdym innym RPG potrzeba dobrego MG który potrafi wymysleć coś po za H&S.

Mefisto napisał/a:
Jednak MG ma ograniczone możliwosci. Cięzko w takich realiach wymyśleć wrogów dla graczy nierózniących się za bardzo a przytym utrzymac klimat postnukleara. Z przygodami jest podobnie

eeeee.... że jak gdzie i dla czego :?: :!: :?: :!: :?: :!: Jak można mieć problemy z wymyśleniem porządnego wroga w systemie w którym możemy zmixować maszynę, człowieka i zwierze... :?: Według mojego zdania to Twój MG ma dość ograniczone pomysły, a Twoja drużyna nie ma pomysłu na postać...

W sumie to system jak każdy inny system, z tą różnicą że gra się dla klimatu a nie dla XP ;)

Odpowiedz do tematu