Poprzedni temat «» Następny temat
Level1NPCs - pytania, porady
Autor Wiadomość
assassin18

Wysłany: 2012-09-20, 18:14   Level1NPCs - pytania, porady

Chciałbym mieć możliwość wybierania "gwiazdek" w broniach, umiejętności złodziejskich i innych dla oryginalnych przyłączalnych NPC z gry, podobnie jak to robił Tweak z SCS "Allow player to choose NPC proficiencies and skills". W readme Level1NPCs jest napisane, że mod oferuje taką możliwość. W megainstalacji BGT zainstalowałem tego moda, lecz niestety nie działa lub coś jest nie tak. Może ktoś instalował tego moda i działał bez problemów? Nie wiem, może wina leży w tym, że nie wiem jak używać tego moda. Byłbym wdzięczny za pomoc :D
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2012-09-20, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2012-09-20, 23:48   

Cytat:
W megainstalacji BGT zainstalowałem tego moda, lecz niestety nie działa lub coś jest nie tak. Może ktoś instalował tego moda i działał bez problemów?

Hm? Jak go instalowałeś, że Ci nie wyszło? Musisz zainstalować pierwszy komponent (1-poziomowi NPC, autorstwa Nythrun: Wykryj przylaczalne postacie) po czym po instalacji/ominięciu jeszcze paru komponentów instalator sam będzie wskazywał NPCów i pytał jakie wprowadzić w nich modyfikacje.

Namiot056 

Wysłany: 2017-01-07, 13:28   

Szybkie pytanie : jak mam wpisać poprawnie przydzielanie biegłości? Chce dać Aerie 1 punkt w kusze

103 1 0 Kusza

Co wpisać?

Edit.

Maam, wystarczyło tylko wpisać np. 103.

Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu