Poprzedni temat «» Następny temat
Postęp tłumaczenia
Autor Wiadomość
Cuttooth
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 119/43
Wysłany: 2008-01-06, 23:07   Postęp tłumaczenia

Na obecną chwilę postęp wstępnego tłumaczenia wynosi 9,47 % .

UPDATE 03.II.2008

Tłumaczenia przybyło do 11,06 %

UPDATE 17.II.2008

Aktualny stan tłumaczenia: 13,29 %

UPDATE 05.X.2008

Aktualny stan tłumaczenia: 21,04 %
Podziękuj autorowi tego posta

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-02-01, 18:21   

Spłynęły do mnie dziś pliki Jinete, która odwaliła kawał dobrej roboty nad Branwen. Dziękujemy!

Dzięki temu (i paru przetłumaczonym plikom Corana) dziś stuknęła nam trzydziestka :gulp: (a konkretniej 30,08% )

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-02-13, 15:20   

Kolejny postęp tłumaczenia. Jinete przetłumaczyła Quayle'a, ja uporałem się do końca z Coranem. Aktualny stan tłumaczenia: 38, 56 %

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-04-28, 23:22   

Przybyło trochę przetłumaczonego tekstu, na chwilę obecną 47,3 %. Nie ukrywam, że czekam na jakieś pliki od tłumaczy, szczególnie tych rezerwowanych ponad rok temu :/

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-05-15, 22:55   

Zleciały do mnie pliki Marlonga (Kagain) i Jinete (Imoen), dzięki czemu tłumaczenie przekroczyło półmetek - 52.82 %. Dziękujemy

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-06-16, 11:21   

Jinete w ekspresowym tempie uwinęła się z Faldorn, tym samym postęp tłumaczenia na dziś - 57.02 %. Dzięki wielkie

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-07-29, 00:00   

Wraz z Kristem Algarem do spółki uporaliśmy się z Ajantisem. Dzięki Krist.
Postęp na dziś: 63.4%.

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2009-10-20, 00:00   

Od ostatniego update'u spłynęło do mnie trochę drobnicy, parę plików od Nero, dziś dostałem paczkę od Parysa, sam też trochę potłumaczyłem, stąd postęp na dziś: 71.3% A pozostałym tłumaczom chciałem się przypomnieć, zwłaszcza tym, którzy nie dają znaku życia.

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Podziękowania: 14/33
Wysłany: 2010-02-16, 09:28   

Dajcie mi jakiś plik, może coś przetłumaczę:) Się kurka nie mogę doczekać tłumaczenia.

Heh, masz piwo:)

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2010-02-16, 17:18   

Dzięki za zainteresowanie, pomoc się przyda, bo ostatnio jakoś niemrawo to się toczy. Na razie miałbym wolnego tylko Tiaxa (pliki do pobrania TU - chodzi o pliki x#tiax.tra, x#tiaxquest.tra i x#tiint.tra + mały bonus, daję w załączniku.)

Najlepiej jeśli wpierw przetłumaczysz załącznik i prześlesz mi do wglądu, jak będzie ok (a pewnie będzie ;) ) to zaklepię ci resztę plików.

A skoro już odkurzyłeś ten wątek, to postęp na dziś: 76,7 %

tiax.rar
Pobierz Plik ściągnięto 275 raz(y) 2,46 KB

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Podziękowania: 14/33
Wysłany: 2010-02-16, 18:13   

Nie był bym taki pzrekonany, że uda mi się przetłumaczyć, ale spróbuję pomóc^^

EDIT:

Pliczek pobrany:P Sounds pretty easy for me^^ zobaczymy:)

Heh, masz piwo:)

Sikorsky

Wysłany: 2010-03-27, 19:17   

W sumie to już niedużo tego zostało. Nie mogę się doczekać tego spolszczenia. Jak coś też mogę/spróbuje pomóc w miarę swoich możliwości. Jak będzie za ciężko to się poddam najwyżej :wink:

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2010-03-27, 23:03   

Sikorsky napisał/a:
W sumie to już niedużo tego zostało. Nie mogę się doczekać tego spolszczenia. Jak coś też mogę/spróbuje pomóc w miarę swoich możliwości. Jak będzie za ciężko to się poddam najwyżej :wink:

Niby procentowo to wygląda całkiem przyzwoicie, ale to wciąż ok 700 kilo do przetłumaczenia. Ciężko w tej chwili rzucać jakimiś terminami, ale rzeczywiście, gdzieś daleko na horyzoncie widać już powoli kres prac, ciągną się już w końcu trzeci rok. Co do twojej oferty pomocy: na chwilę obecną wszystkie pliki są już zarezerwowane i według mej wiedzy na dzień dzisiejszy zanosi się na to, że w tym składzie dotłumaczymy tego moda do końca. Na liście co prawda są dwa pliki nikomu nie przypisane, ale "x#pcinit_tmp.tra" to plik zawierający rozmowy z wszystkimi NPC-ami inicjowane przez <Charname>, i każdy z tłumaczy dostaje wydzielony fragment swojego NPC-a do przetłumaczenia, a z kolei "x#ict3.tra" to taki totalny miszmasz, są to fragmenty banterów wyciągnięte z różnych plików. To tak w ramach informacji :curious:

Niemniej, jeżeli chcesz pomóc to zapraszam do wspólnej korekty, o tu: http://athkatla.cob-bg.pl/viewforum.php?f=119
Od tego, jak sprawnie będzie korekta przebiegała na pewno będzie również zależał termin premiery tłumaczenia, gdyż raczej nie zdecyduję się na wydawanie żadnych beta wersji i innych dziwolągów, jedynie produkt finalny. Także jeżeli masz czas i ochotę przysłużyć się, to zapraszam. Zaproszenie dotyczy całego forumowego kolektywu ;)

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2010-04-17, 22:40   

Arientar napisał/a:
Od ostatniej aktualizacji stany tłumaczenia minęły już dwa miesiące. Można się spytać, jak sprawy stoją

Niewiele się zmieniło, wczoraj dostałem dwa pliki od Krista, sam dziubnąłem trochę do Tiaxa, ogółem z 80 kilo tekstu przybyło w ciągu tych dwóch miesięcy, to postęp około 2%. Oczywiście liczę tylko pliki, które znajdują się u mnie na dysku. Tak więc szału nie ma.

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2010-04-26, 22:03   

Zleciały do mnie dwa pliki, jeden od Morgana i jeden od Chise - tym samym postęp na dziś 81,6 %

Odpowiedz do tematu