Poprzedni temat «» Następny temat
Edwin stracił swój naszyjnik.
Autor Wiadomość
Gonzo100100 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2011-10-03, 23:59   Edwin stracił swój naszyjnik.

W drugiej części po przyłączeniu Edwina zorientowałem się, że brakuje mu jego naszyjnika. Próbowałem go przywrócić przez Shadow Keeper'a ale gdy na chwile odłączę go od drużyny, jego cenna błyskotka przenosi się do ekwipunku głównej postaci no i nie da się jej już ruszyć. Wybrałem sobie taki styl gry, że często na różne misje chodzę w różnym składzie, a Edwin bez swojego naszyjnika jest mi nie potrzebny. Jeśli jednak da radę jakoś zrobić żeby wisiorek był na stałem przypisany do czerwonego maga to chętnie bym wykorzystał ten sposób.
Sposób w jaki Edwin został bez amuletu wydaje mi się, że jest następujący. Gram w BGT i na koniec BG1 wyruszyłem z czerwonym czarodziejem do Amn. Wyświetliła się wtedy scenka porwania, a ekwipunek każdego z kompanów pojawił się na ziemi, w przypadku Edwina, razem z jego amuletem, został on wtedy eksportowany do dwójki bez naszyjnika. Wydaje mi się, że tak właśnie było jednak pewności nie mam bo mam zainstalowane wiele różnych modów, romans z Edwinem dla postaci kobiecych również.
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu