Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka & Filmy & Książki
Autor Wiadomość
Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-04-16, 10:54   

A no pewnie :) Stand and fight! Chyba jeden z niewielu zespołów, w których co najmniej 3/4 utworów dyktuje o honorze, walce, zwycięstwie albo stworzeniu metalu przez bogów :mrgreen:

A ja teraz nowej płyty T.Love`u słucham - I hate rock`n`roll - i coraz fajniejsza się wydaje, chociaż na początku wydawała się denna, utwór Love and Hate np. bardzo fajny jest.
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...
Podziękuj autorowi tego posta

Mefisto

Wysłany: 2006-05-01, 18:54   

ostatnio kilka kawałków Blind Guardian wpadło mi w ucho: valhalla, the bards song, battlefield.
Poprócz tego Massive Attack, album Blue Lines wymiata.

Maximilius 
Zasłużony

Wysłany: 2006-05-01, 19:10   

Manowar... hiehiehie :D Chociaż w sumie musiałbym posłuchać więcej piosenek... ale jak na razie to wolę nawet Rhapsody :P Też same bitwy, elfy i wogle :D
Tyle, że ja lubię power, ale... mniej epicki, nie taki nadęty ;) W stylu np. BG ;)

Chciałe mto napisać w MetalCornerze, ale tu się więcej pisze :P więc piszę tu - In Flames rox! Dość dawno zassałem "Come clarity" i nawet nie przesłuchałem całego albumu... pewnego dnia mnie wzięło i przesłuchałem ich z 10 razy pod rząd... zakochałem się :)
Mam już 4 albumy i Płomieniści rządzą, i starsi i młodsi :) Mi pasuje i ich starsza twórczość, i nowsze kawałki :)

A tak poza tym, to Sepulturę sobie słucham ostatnio ;) i CkoD, chociaż ostatnio już mniej ;)

A z większych zauroczeń ostatnich miesięcy, to jeszcze Him ;)

edit:
Jak mogłem zapomnieć, jeszcze Farben Lehre - genialne ziomy :)
Szczególnie utworek "Matura" :) Fajnie się słuchało w dzień egzaminów 26-27.04 :D Co prawda to nie była matura, ale nie czepiajmy się szczzegółów ;)
Moja szczęśliwa piosenka, ta "Matura" :) Tak jak dotąd przed każdym ważniejszym wydarzeniem towarzyszył mi cover Queena "Spread your wings" w wykonaniu BG, tak teraz ona też :)
What you've promised...

Mefisto

Wysłany: 2006-05-01, 19:39   

farben nawet pzyjemny, wesoły taki, piosenki "judasz" , "dolina lalek " i "spodnie z gs'u" najbardziej mi się spodobały.

Maximilius 
Zasłużony

Wysłany: 2006-05-01, 21:58   

Hehe, wesoły powiadasz? Posłuchaj ich "A u mnie siup, a u mnie cyk" :P
What you've promised...

Mefisto

Wysłany: 2006-05-01, 22:16   

no moja wypowiedź bazowała na dwóch albumach b o więcej nie słuchałem :P .Pozatym miałem na myśli głos wokalisty, wesolutki taki :> .

Piger

Wysłany: 2006-05-11, 22:14   

witam dawno mnie tu nie bylo ;] nie chce robic osobnego watku bo w zasadzie prosze tylko o 1 rade. otoz zawsze marzylem zeby grac na perkusji, warunki mieszkaniowe jednka na to nie pozwalaly (blok, wiadomo). los chcial ze ja i moja rodzina w listopadzie ubieglego roku przeprowadzilismy sie do wspanialego domu;] w koncu cos, co nalezy wylacznie do nas. i tak w gwazdke jak dostalem pieniadze juz rozplanowywalem je na ramy do kompa i inne rzeczy az nagle przeszla mnie wspaniala mysl, ze teraz moge spelnic swoje marzenie. wiec zaczalem zbierac, znalazlem prace(^^) i uzbieralem. niedawno kupilem uzywanego polmuza, jutro powinien przyjsc. wiem ze kilka osob, a przynajmniej jedna (Tom?:> chyba tak) gra na perce. wiec tu mam taka mala prosbe: czy moglibyscie udzielic mi kilku rad? od czego zaczac, czego nie robic, co robic, itd. nie oczekuje ze dacie mi jakas prywatna lekcje lecz po prostu kolejne wskazowki. z gory dzieki :)

Jallil 
Silent Warrior

Wysłany: 2006-06-06, 08:57   

Zakochałam się w jednej piosence, i tak słucham od maja. Trzymała mnie przy życiu jak już nie miałam siły na maturach :mrgreen:
Wersja live http://rapidshare.de/file..._There.mp3.html
Wersja studyjna http://rapidshare.de/file..._there.mp3.html
Royksopp - What Else is there ?
Polecam ogólną twórczość zespołu.
Zaintrygował mnie także Conjure One, również świetny chill oucik. Ogólnie ostatnio zasysam składanki i kupuję, więc ciężko mówić pojedynczo. Hmm Telepopmusik na pewno godny polecenia, świetny Breathe, ale także Into Everything czy Anyway.
Nie wiem czy polecałam już Buddha Bar, jeśli nie to polecam, jakbym miała więcej zbędnej kasy to bym kupiła wszystkie części, bo coś takiego mieć w kolekcji to prawie jak klasyk.
Ost ściągnęłam też Naoki Kenji - fajny, kojący zmysły chill.

Temat zamykam w związku z reorganizacją Wieczornej Opowieści, bo wydzielanie go nie miało sensu.
Philoos
Ostatnio zmieniony przez Philoos 2007-06-28, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorce tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi