Poprzedni temat «» Następny temat
Yoshimo Romance Mod
Autor Wiadomość
Simi 

Podziękowania: 20/9
Wysłany: 2011-05-02, 23:10   Yoshimo Romance Mod

Jako że byłam beta testerką nowego moda Lavy, skrobnę co nieco na jego temat.
Jak sama nazwa wskazuje mod ów pozwala nam na nawiązanie bliższej relacji z Yoshimo – jedną z normalniejszych postaci męskich w grze :grin: Tak, tak, gdy pierwszy raz grałam w BG II zdrada tego osobnika wywołała u mnie prawdziwy szok pt. „Yoshimo zdradził! Niemożliwe, a taki był sympatyczny!”.
Złodziejaszek bowiem obiektywnie rzecz biorąc jest miłym facetem – wesoły, bezkonfliktowy, idealny partner do romansu.
Mod Lavy pozwala nam na romans (a później również i flirt) z łowcą nagród, przy czym (niestety) nie zmienia jego historii.
Mimo to romans trwa przez całe BG II i Tron Bhaala.
Oprócz dialogów typowo romansowych Yoshi ma sporo różnych innych wtrąceń w których reaguje na zaistniałą sytuację, albo np. dzieli się swoją wiedzą z Charname. Owe bantery występują na każdym etapie gry i jest ich naprawdę dużo, co jest tego moda niewątpliwym plusem.
Lava oddał dobrze charakter Yoshimo w swojej historii – jest on właśnie taki jak to go sobie wymyślili twórcy.
Mod dodaje dodatkowe przedmioty, zadania, scenki.
W sumie –historia romansowa opowiedziana jest ciekawie, grę ubarwia, a jest na tyle dobrze napisana (i nietypowa), że warto ją wypróbować.
Jedynym mankamentem moda jest brak polskiej wersji, cóż, może Lava zechce się kiedyś przetłumaczyć na język ojczysty. :smile:
Ostatnio zmieniony przez Simi 2011-05-02, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorce tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Lava Del'Vortel
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2011-05-02, 23:18   

Simi napisał/a:
Jedynym mankamentem moda jest brak polskiej wersji, cóż, może Lava zechce się kiedyś przetłumaczyć na język ojczysty.

Jak mod wyjdzie z fazy bety, to mam nadzieję na pomoc... Zi? Cuttooth? Heh, ale to jeszcze chwila. Zanim będzie ogłoszona jako wersja ostateczna, chciałbym by w moda zagrało trochę więcej ludzi, by mieć pewność, iż wszystko jest tak jak być powinno.

Co do interpretacji charakteru Yoshimo, to pewnie znajdą się osoby, które powiedzą, że można było zrobić to lepiej, ale ja dałem z siebie wszystko. Nie będę ukrywał, że się namęczyłem. Yoshimo okazał się być nie małym wyzwaniem - zaczynając nie sądziłem, że to tak trudna do pisania postać!

No, a teraz po prostu mam nadzieję, że trochę osób ściągnie moda i powie co sądzi... mam nadzieję, że to przeżyję! :D

Dzięki, Simi. Podkreślę, że Simi odwaliła kawał dobrej roboty! ^^

(PS. może ktoś zmienić "Mode" w tytule na "Mod" albo po prostu bez tego słowa? :P chyba, że Simi wpadła w "tryb" Yoshimo Romance! Jak tak to uznaję to za komplement!)
Podziękuj autorowi tego posta

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2011-12-26, 14:10   

Ciekawy romans ale raczej bez happy endu. Yoshi i moja elfia berserkerka są taką wspaniałą parą... :razz:

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-26, 14:33   

Dzięki! :love:

A taka mała notka, którą może i tu zostawię - Yoshimo Romance zostało przeniesione z Misc. Released Mods na G3 do normalnego forum na Chosen of Mystra. Tam przynajmniej mogę sam updatować mod :P

Ketchup_suicide 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2011-12-28, 06:45   

Cholera! Fakt że sam pisałeś tego moda sprawia, że chciałabym go wypróbować, ciężko mi jednak będzie prowadzenie romansu pogodzić z faktem, że nie planowałam Yoshimo mieć w teamie. Ale coś wymyślę i ostatecznie moda sprawdzę na 100% :D
Podziękuj autorce tego posta

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-28, 09:57   

Nie mam zamiaru Cię zmuszać :P Tylko notka - albo romansujesz z nim, albo Tortured Souls. Nie pogodzisz obu modów... chociaż możesz nie przyjać Kachiko - wtedy nie wiem tylko jak Yoshimo na to reaguje.

Odpowiedz do tematu