Poprzedni temat «» Następny temat
Larsha NPC - pytania i porady
Autor Wiadomość
Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-02-16, 20:15   Larsha NPC

Mam taki problem, zaczynając grę w Tronie Larsha podchodzi i mówi coś że ją oszukałem i w mym sercu jest inna, mówi że odchodzi, ale tak na prawdę zostaje w teamie ale jak każę jej gdzieś iść to ciągle zawraca jakby chciała pogadać z charname'em, co prawda ciągnie mi się wątek z Vicki, a gdy spytała co do niej czuję to jej o tym nie powiedziałem (no sory, ale bez przesady), mam zaistalowany odpowiedni komponent z Tweak'a ale na NPCty z modów nie działa (z Tashią też się skończyło ale bez słowa). Co zrobić by pojawiały się kolejne rozmowy romansowe (pewnie coś ze zmiennymi, sprawdzałem i ma takie same jak Viconia). Proszę o pomoc.

Najpierw to pytanie było w dziale modyfikacje do BG2 (NPC), potem w podforum Larsha NPC- nowy topic pytania i porady dla początkujących, a teraz tutaj, ale tu nie pasuje bo to bugi i niedociągnięcia a nie pytania. Osoby odpowiedzialne za migrację postów proszone są o zdecydowanie się :D
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2011-03-29, 08:19, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-02-22, 15:15   

Nie wiecie może gdzie można znaleść rudę zmiennokształtnego kamienia potrzebną do ulepszenia Łuku Larschy +5 u cespenara?

Marcin 
Feniks

Podziękowania: 15/3
Wysłany: 2009-02-22, 16:57   

Proponuje odwiedzić Światynie w Lesie Mira
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu