Poprzedni temat «» Następny temat
League of Legends
Autor Wiadomość
kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2011-06-18, 18:05   

Parę moich spostrzeżeń - nie widziałem na razie niczego wartego szczególnej uwagi - nietypowych składów bądź taktyk (jak double mida przez CLG w kwalifikacjach), raczej standardowo. Kibicuję, nie ukrywam, CLG, HotshotGG to moim zdaniem świetny gracz, słuchanie jego komentarzy oraz oglądanie streama wiele wniosło do mojej gry, gość ma zmysł do gry. To CLG jest moim faworytem w tej edycji mistrzostw, ale obawiam się, że Epik gaming może pokrzyżować ich szyki...
Zapraszam na stream - mamy hit dnia - TSM vs CLG! (dwie najlepsze amerykańskie drużyny)

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-19, 00:01   

Pierwszy dzień mistrzostw za nami. Mało było emocji, raczej standardowe picki i taktyka, ale: zaskoczył mnie team CLG, który przeciwko gamed!de wystawił team, który przede wszystkim polegał na mocnej samowystarczalności jeśli chodzi o trzymanie się na liniii i polu walki, masa self heali. Druga rzecz to zespół Xan, który wystawił Lee Sina na mida, Hotshot dostawał po tyłku ;P Ale największa dla mnie rzecz to mecz Fnatic MSI vc Pacific team. W Fnataic grał nasz rodak, ps. Shushei, który wykręcił Alistarem wynik 11/0 i to on właściwie wygrał tę grę, umiejętności niespotykane, naprawdę. Szkoda tylko, że Fnatic przegrało dwa pozostałe mecze... Jutro będzie się działo!

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 39/38
Wysłany: 2011-06-19, 00:11   

Kol napisał/a:
Szkoda tylko, że Fnatic przegrało dwa pozostałe mecze...

Jeżeli to ich dwa mecze widziałem wczoraj, to odpadli zasłużenie. Masowe greedy w pierwszej fazie na takim poziomie? Coś z tym poziomem nie tak.

Obejrzę sobie jakaś powtórkę, może pozostałe były lepsze. To co widziałem było nawet ciekawe, ale zdecydowanie za dużo było błędów, których po prostu się nie popełnia. Komentatorzy kompetentni bardzo, fajnie.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-19, 19:39   

Jvegi napisał/a:
Jeżeli to ich dwa mecze widziałem wczoraj, to odpadli zasłużenie. Masowe greedy w pierwszej fazie na takim poziomie? Coś z tym poziomem nie tak.

Już teraz chyba wiesz, że bluźnisz? :P

Fnatic zagrało dzisiaj pięknie - dwa razy zmiażdżyło moich wcześniejszych faworytów CLG, a teraz pokonali w pierwszym meczu Epik, mocną drużynę, która do tej pory nie przegrała ani jednego meczu. Pięknie zagrał nasz rodak, Maciej Ratuszniak, Shushei, który wykazał się niesamowitym skillem, tak samo xPeke - Fnatic to moim zdaniem faworyt. Czekam na drugi mecz z Epik!

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-20, 00:07   

Fnatic w półfinałach! Szkoda, że grają przeciwko aAa, chętnie zobaczyłbym finał EU vs EU, a tak będzie EU vs US. Moim zdaniem w finale spotkają się jeszcze raz Fnatic oraz Epik Gaming i wynik będzie ten sam - zwycięstwo Fnatic MSI. Polecam replaye meczów Fnatic kontra rzeczone Epik: http://season-one-champio...i-final-match-2

Jak obstawiacie zwycięzców?

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2011-06-20, 00:44   

kol napisał/a:
Już teraz chyba wiesz, że bluźnisz? :P

Teraz już tak. Fnatic rzeczywiscie ogląda się przyjemnie, fajnie, że mamy tam rodaka i w ogóle.

Obejrzałem tylko część meczy i nie mam pojęcia kto jest kim, skąd są i jak grają, przynajmniej nie na tyle, żeby wybierać strony, ale niech będzie ten Fnatic.

PS: Ciekawe, że praktycznie w każdym meczu jest Corki. Ja go osobiście uwielbiam, ale reputację z tego co czytałem ma słabą.
PS2:GMD vs CLG. Bardzo fajny mecz jak na razie (25 minuta). Z dominacją, ale naprawdę atrakcyjny, zwłaszcza w kategorii teamfightów. A Epika vs Fnatica ciągle nie ma...
Ostatnio zmieniony przez Jvegi 2011-06-20, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-20, 10:47   

Corki robi za AD carry, ma świetny burst i mechanizm ucieczki, więc się naprawdę przydaje. Natomiast najczęstszym pickiem jest Nunu, zwłaszcza ze względu na jego counter jungle, co wychodzi mu świetnie. Meczu EG vs Fnatic rzeczywiście jeszcze nie ma, dziwne...

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2011-06-20, 14:27   

To był przepiękny mecz... Niesamowite emocje przez 50 minut, praktycznie do samego końca. Niesamowite teamfighty z obu stron, świetne steele. Bodajże jeden bład fnatica, który imho mógł stankować mid turreta po jednym z ostatnich teamfightów.

W połowie wydawało się, że Fnatic nie ma szans na odrobienie przewagi, ale odbili się, zaczęli dominować w teamfightach i przez ostatnie 20 minut cała walka toczyła się o możliwość ostatecznego pushu. A nawet po tym pushu była walka.

Super.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-20, 14:34   

Nawet pod koniec Fnatic mógł przegrać. Gdy spushowali bazę aAa, zginęła ich prawie cała druzyna, a najgłupiej Ashe. aAa spushowało wtedy inhi na midzie i mogło iść na Nexusa, ale Jarvan już był na nogach. W każdym razie jestem pełen podziwu dla gry Fnatic, którzy podnieśli się na nogi. To właśnie decyduje o tym, czy jesteś geniuszem w LoLu - nie taktyka przedmeczowa, ale to czy w czasie gry będziesz potrafił odnaleźć swoje błędy i je wyeliminować. Fnatic to czarny koń tych zawodów, a nasz rodak zdecydowanie zasługuje na miano zawodnika mistrzostw.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-21, 00:56   

Fnatic!!! TO były emocje - pierwsza gra przegrana, ale druga - cały czas łeb w łeb, dopóki nie wygrane ze dwa teamfighty. Oczywiście MVP zostaje Shushei, Europa górą, League of Legends to wspaniały sport i widowisko. Z przyjemnością oglądałem te zawody i było parę zaskoczeń, masa wspaniałych zagrań i kilka genialnych.
Jeszcze raz: Fnatic!

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2011-06-23, 15:04   

Widzę, że gracie na EU, jakie nicki i lvle?

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-23, 17:09   

Trojden, 30. Chętnie pogram jakieś rankedy ;)

Nevarion 

Podziękowania: 3/10
Wysłany: 2011-06-23, 23:30   

Jeśli europejskie serwery wstaną to też możecie zaprosić, TheStraightOne, 1300-1400 ranking :razz:
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2014-06-10, 10:22, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2011-06-24, 09:15   

Ja mam 1300 ale na 3v3 :P
Nick: Mignit

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-07-07, 02:52   

Postanowiłem, ze kupię nowego champa, gdy tylko wyjdzie, a jest nią Leona, kobieta-tank. Widziałem ją w akcji na streamie Riota i bardzo mi się spodobała. Dlaczego ją kupuję? Nie ukrywam, że LoL stał się dla mnie w dużej mierze matematyką - jedynymi niewiadomymi są umiejętności graczy, ale ilość rozgrywek, które rozegrałem i obejrzałem pozwala mi je w pewien sposób uśrednić do kilku klas (newbie, doświadczony, zawodowiec). Wobec czego pozostaje już tylko naprawdę matematyka. Bardzo rzadko zdarza mi się np., abym wygrał grę uznaną przeze mnie za przegraną w którymś momencie. Oczywiście losy gry zawsze mogą się odwrócić, ale uparte Prawo wielkich liczb daje o sobie znać. Mimo to wygrane wciąż sprawiają radość, choć co dziwne - porażki już prawie nie bolą, może jest to powiązane z faktem dość wczesnego poddawania gier. Mam nadzieję, ze Leona mnie rozgrzeje ;)
Odświeżeniem jest oczywiście gra z innymi graczami na TSie, czuć emocje i zapał, a w przypadku świeżaka Vinciego jeszcze spojrzenie odmienne wywołane nieznajomością gry - są jeszcze białe plamy na jego mapie, bardzo ciekawe zjawisko semiotyczne, ponieważ te plamy tak do końca białe być nie mogą i coś tam musi siedzieć.

Zapraszam do gry, może założymy własny team do 5v5 :grin:

Odpowiedz do tematu