Poprzedni temat «» Następny temat
League of Legends
Autor Wiadomość
kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2011-01-29, 00:32   

Właśnie zauważyłem IP Boosta, obowiązuje na 4 zwycięstwa. Domyślam się, że Riot dał go z powodu ostatnich kłopotów ze sklepem i serwerem, tudzież chatem, fajna sprawa.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-01, 22:59   

Dziś był (jest) mój najlepszy dzień w grze, jaki kiedykolwiek miałem. 7 zwycięstw pod rząd, rekord! Były gry szybkie, były do ostatniego turreta, pełen przekrój. Wszystkie rozegrane z Karanem (świetnie ogarnąłeś Lux), dwie ostatnie dodatkowo z Almi, oj, działo się!
Dziś po raz pierwszy również spotkałem drugą Anivię, sporo czasu była lepsza ode mnie, bo była na midzie i miała ze dwa lvle więcej ode mnie, ale late game to już inna bajka. Raz mnie łajdaczka położyła trupem, ale później jej się odpłaciłem.

Zacząłem też czuć się coraz pewniej na midzie, a było mi trudno, bo wcześniej grałem raczej na up/bot z kimś z drużyny, zawsze to raźniej. Ale już się człowiek przyzwyczaił. Mid wymaga ostrożności i cierpliwości - zauważyłem, że ostatnio częściej mi wpadają kille w early game, zasługa opanowania combo Flash Frost + Frostbite. Szybciej radzę też sobie z golemem w zdobywanie buffa. Co do golema - zawsze go należy zabijać idąc z miasta na pole bitwy, a nie z pola bitwy po golema, a potem do miasta, bo nas za bardzo uszkodził. Lepiej kupić dwa hp miksy, a robić golema po wyjściu z bazy, mamy więcej czasu na używanie buffa i farmienie.
Rozegrałem już ze 20 do 30 chyba gier Anivią, chwalę sobie tę postać i polecam, aczkolwiek jeszcze nie znam jej aż tak dobrze, wciąż trudno używa mi się Crystalize, a to jest skill nieziemski, jej najlepszy, jeśli idzie o support. Kluczem jest też możliwie wczesny zakup Mejai, tak żeby się nastackowało maksymalnie, bo przyrost AP jest naprawdę wysoki, 160 AP przy x20.

Gdyby ktoś chciał pograć, zapraszam, początek nie jest wcale trudny, a gra daje wielką frajdę ;)

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-06, 15:23   

Wczoraj mieliśmy z Karanem długą i dosyć ciekawą grę - trwała 67 minut. Przez 40 minut mocno przegrywaiśmy, przeciwnik spushował nam wszystkie linie, dosyć szybko zresztą, wobec czego pozostała nam obrona w bazie połączona z wycieczkami w celu gankowania osamotnionego przeciwnika. Jednak zebraliśmy się do kupy, głównie dzięki wspaniałej grze Olafa, który pod koniec gry miał 30 killi oraz 5,5k życia, nieźle koksił, heh. Wygrana była wynikiem wygranych teamfightów, gdy udało się zaciukać 3 bądź 2 wrogów, pushowaliśmy mid i w końcu ich baza padła, i to niesamowicie szybko, gdy już się tam znaleźliśmy. Grało mi się bardzo przyjemnie, myślałem, że przegramy, ale nasza gra zespołowa była o wiele lepsza niż ichniejsza. Uwielbiam takie gry, emocje się gają zenitu :grin:

Tu wklejam link do podsumowania z walki:
http://www.lolbase.net/matches/view/EU83685382

Zobaczcie - oni mają 58 asyst, a my 106, choć nasza Tristana była debilem, byliśmy summa summarum bardziej zgrani.

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 39/38
Wysłany: 2011-02-08, 22:14   

Let's Play LoLa o którym mówiłem.. Nie wiem czy na trzeźwo też dobry, ale jako materiał edukacyjny jest spoko (przeskoczcie gdzieś do 8 minuty jak się miniony spawnują).

Zacząłem grać i jest b. fajnie, chociaż początki są ciężkie. Powiedzmy, że teraz już się dla mnie kończą, bo boty gniotę, parę normali całkiem fajnie wygrałem, ale jednak jak gram z kimś kto umie grać, to dostaję w dupę. Oduczę się parę błędów i będzie dobrze.

BTW, jak gra przypisuje ludzi do meczy to rozumiem, że bierze pod uwagę levele summonerów? Jak wy macie wyższe levele, a ja ten piąty, to dopasowuje się do waszego, i dlatego takie trudniejsze te co z wami grałem?

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-09, 00:04   

Całkiem nieźle im poszło, ale poziom przeciwnika strasznie niski, heh. Wszelako - Anivia FTW! Najlepszy champ! :P

Kurczę, chwila słabości i kupiłem nowego champa, nie było to może zauroczenie jak w przypadku Anivii, ale prąd jakiegoś tajemnego impulsu walnie się przyczynił do zakupu. Wziąłem sobie Swaina. Spróbuję nakierować go na tanka, może offtanka, w każdym razie będzie pewną odmianą, jako że Anivią już chyba ze 60 meczów grałem, trzeba odpocząć.

Anivia z pewnoscią nauczyła mnie ostrożności, rozwagi oraz pewnego rytmu gry - buffy, ganki, pushowanie etc. Świetnie sprawdza się w teamfigtach, burza + ściana i tripple kill może wpaść, jak dziś np. :) Anivią podbiłem ratio kill/death na 1.323, ładny poziom, który zaniżyłem swego czasu nudnawym warwickiem. Nic, Swainem ratio to podbiję ;)

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-09, 10:46   

O kurczę - startuje beta polskiego klienta gry! Tu link: http://eu.leagueoflegends...ead.php?t=99408

Gdy wyjdzie z betatestów, nie omieszkam pobrać - muszę usłyszeć "Pierwsza krew", dobrze by było, gdyby mężczyzna to podkładał.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-14, 13:02   

Tu można obejrzeć finały pewnych zawodów - ciekawe rozpoczęcie, tylko spójrzcie:
http://www.own3d.tv/video...__-_h2k_vs._myR

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2011-02-14, 20:12   

Kurde. LoL nie jest może jeszcze wystarczająco wyważony na naprawdę profesjonalne rozgrywki międzynarodowe, ale ja tutaj widzę ogromny potencjał.

To będzie co prawda koniec ludzkości, jak zamienimy miliony biegających za piłką młodzików, na podjadających chipsy lolowców, ale jednak jeśli chodzi o atrakcyjność zawodów, to to mi się bardzo podoba.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-15, 02:54   

Wymiana nie musi się odbywać z piłki nożnej na LoLa, ale np. z CoDów na LoLa :P

Nowa rotacja weszła, jest m.in. Blitzcrank, kocham tego champa, będę go przez tydzień ogarniał ;) Zapraszam do gry.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-16, 13:53   

Ech, w końcu gra, jakiej od dawna wyczekiwałem. Po różnych próbach z Blitzcrankiem, Sivir i Swainem znowu zagrałem Anivią. Trafiłem na dość ogarnięty team, walka była dosyć wyrównana, choć to my wygrywaliśmy tfy. Natomiast pojedyncze starcia kończyły się różnie. Miałem staty 8/3/21, czyli prawie że wzorcowe, 19 stacków na Mejai. Muszę jeszcze długo ćwiczyć Anivią, żeby ogarnąć tę ścianę, ale po odpoczynku jest git.

Edit: Boże, ale znerfią w nowym patchu moje ulti - 100/150/200 za pierwszą sekundę używania, zmniejszony czas spowolnienia do sekundy, będę płakał :(

Pily 

Podziękowania: 1/6
Wysłany: 2011-02-17, 22:31   

Za namową kolegów zacząłem grać w LoL'a i muszę przyznać, że jest to całkiem ciekawa gierka.
Dopiero się jej uczę, ale w miarę to ogarniam wszystko, głównie dzięki doświadczeniu z Warcrafta ^^.
Jak coś to jestem chętny do gry AT :P.
Podziękuj autorowi tego posta

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-18, 18:53   

Wszedł nowy patch i zaszło parę zmian w interfejsie klienta. Nowa czcionka, panel przyjaciół po prawej, nowe ekrany wyboru trybu gry, szkoda, że nie zmieniono ekranu wyboru championów. Do tego oczywiście zmiany wizualne w panelu przyjaciół chociażby.
I nowy champ, Maokai, AP tank, jeszcze z nim nie grałem, więc nic nie powiem.
Zmian ogólnie jest sporo i innych, ale największa i najlepsza to nowa czcionka, coś na kształt Adobe Garamod Pro, bardzo miłą dla oko, w końcu pochodzenie renesansowe ma ;)

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-02-19, 01:00   

Oł je, właśnie miałem grę, co prawda z randomami, ale grali świetnie, zwłaszcza nasz Kassadin, miał 30 killi, ale i 10 zgonów. Ja miałem 14/3, czyli mocno, ale najlepsze, że miałem quadra killa! Pierwszy raz mi się to zdarzyło, niesamowite uczucie, uch.
Widziałem też nowego champa. Nie powiem, przydał się, miał bardzo niezłe survi i ulti, którego chyba ludzie nie doceniali, tudzież nie mogli zeń uciec, jako że moje ulti ich trzymało w zasięgu ;)

Zamieszczam screena.

Quadrakill.jpg
Plik ściągnięto 188 raz(y) 177,47 KB

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2011-05-11, 21:55   

W LoLa już długo nie gram, bo mój net jest teraz cholernie zawodny, ale chciałbym polecić waszej uwadze ten mecz. Jeszcze nie skończyłem oglądać, ale jest cholernie zacięty i skill oraz planowanie są niezwykle przyjemne w oglądaniu jak na razie.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2011-06-17, 13:29   

Już jutro startują mistrzostwa League of Legends, wszystko można śledzić tutaj: http://season-one-champio...flegends.com/pl

Ciekawe jestem, czy CLG wygra, Epik Gaming oraz TSM to również bardzo silne ekipy, będą emocje!

Odpowiedz do tematu